Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 56

Thread: РаЗСпънка

  1. #1
    Запален алфист to_lose_HEART's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Гълъбово
    Age
    42
    Posts
    473

    Default РаЗСпънка

    Интересно ми е някой има ли монтирана такава разспънка която укрепва допълнително предното окачване и се намира непосредствено под предния капак. Виждам че има предвидени такива отвори за монтаж или това е за нещо друго. Ако някой е по запознат нека сподели повече инфо, как изглежда, снимки, схеми, откъде може да се купи
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

  2. #2
    Старши алфист marian's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Sofia-Ελλάδα
    Age
    57
    Posts
    939

    Default

    От мен
    0888515205

  3. #3
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by marian View Post
    От мен
    Мариане, дай повече инфо и малко снимки с цени, защото ми е отворила предницата от многото ръгане и ми трябва задължително такава една!!!

  4. #4
    нечлен на клуба ludkanar's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Перник
    Age
    35
    Posts
    1,455

    Talking

    отворила ти сее задницата...я да видим па може да и направя подарък на куклата
    Mercedes W202 - 200kompressor 99'
    Alfa Romeo 156 1.8 16V TS 99' - ex''
    Alfa Romeo 145 1.9JTD 99'

  5. #5
    Старши алфист marian's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Sofia-Ελλάδα
    Age
    57
    Posts
    939

    Default

    Quote Originally Posted by fein86 View Post
    Мариане, дай повече инфо и малко снимки с цени, защото ми е отворила предницата от многото ръгане и ми трябва задължително такава една!!!
    Някьде бях качвал снимки.
    0888515205

  6. #6

    Default

    Цени качил ли си - едно англичанче иска 100 паунда, пък чух че тука не искали толкоз.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  7. #7
    Запален алфист
    Join Date
    May 2007
    Location
    Plovdiv
    Posts
    132

    Default ре

    Тази Разпънка,къде се хваща на болтовете на горния носач ли, и какво точно прави?Благодаря
    156 2,4jtd

  8. #8
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...EF%FA%ED%EA%E0

    Тука Мариан е качил снимки, и цена, която е 200лв., но не знам дали още е актуална, а иначе тази разпънка държи макферсоните да не отворят предницата и да я подсилят, и се ползва особено от диванета като мен, които доста често се пускат на дръпки, защото напрежението което се оказва там на окачването е много голямо и при често напъване предницата отваря без нея, а иначе си е хубаво и за допълнителна сигурност!!!

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by fein86 View Post
    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...EF%FA%ED%EA%E0

    Тука Мариан е качил снимки, и цена, която е 200лв., но не знам дали още е актуална, а иначе тази разпънка държи макферсоните да не отворят предницата и да я подсилят, и се ползва особено от диванета като мен, които доста често се пускат на дръпки, защото напрежението което се оказва там на окачването е много голямо и при често напъване предницата отваря без нея, а иначе си е хубаво и за допълнителна сигурност!!!
    Абе добре си е, след време ще сложа и аз....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  10. #10
    Старши алфист marian's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Sofia-Ελλάδα
    Age
    57
    Posts
    939

    Default

    Цената си е сьщата
    0888515205

  11. #11
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Абе добре си е, след време ще сложа и аз....
    И аз мислех след време, ама при мене времето дойде и първите 200лв. директно за това ще тичкат, щото вече яко е отворила и ме лови шубето даже!!!

  12. #12
    Запален алфист EH4464's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Плевен
    Age
    37
    Posts
    375

    Default

    Някой добър колега с разпънка ако благоволи да пусне едни размерчета малко по подробна инфо. че имам замисъл за една самоделка по мой предположение доста сполучлива по копие на оргинала че цената на оригиналната малко не ме устройва
    Alfa Romeo 156 2.0 T.S

    Историята започва с това че Хенри Форд свалял шапката си когато виждал да минава Alfa Ромео , и това във времето, когато се стремял да победи Алфите, Enzo Ферари плачел като бебе

  13. #13
    Запален алфист to_lose_HEART's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Гълъбово
    Age
    42
    Posts
    473

    Default

    Quote Originally Posted by EH4464 View Post
    Някой добър колега с разпънка ако благоволи да пусне едни размерчета малко по подробна инфо. че имам замисъл за една самоделка по мой предположение доста сполучлива по копие на оргинала че цената на оригиналната малко не ме устройва
    ако се знае точно колко трябва да е междуцентровото разстояние на двата макферсона в най-горната им част самите шпилки на амортисьорите може лесно да се провери има ли някаква деформация в предницата
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

  14. #14
    Запален алфист EH4464's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Плевен
    Age
    37
    Posts
    375

    Default

    Аз не смятам че имам разкривяване просто искам да си направя такава разпънка защото не ме устройват цените им нещо и едни размерчета ще ми помогнат А ако трябва да съм честен Купето е много 'локумено' Да кажем че това е лично мнение
    Alfa Romeo 156 2.0 T.S

    Историята започва с това че Хенри Форд свалял шапката си когато виждал да минава Alfa Ромео , и това във времето, когато се стремял да победи Алфите, Enzo Ферари плачел като бебе

  15. #15
    Старши алфист marian's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Sofia-Ελλάδα
    Age
    57
    Posts
    939

    Default

    Quote Originally Posted by EH4464 View Post
    Аз не смятам че имам разкривяване просто искам да си направя такава разпънка защото не ме устройват цените им нещо и едни размерчета ще ми помогнат А ако трябва да съм честен Купето е много 'локумено' Да кажем че това е лично мнение
    Ако имаш пьт кьм Сф.ела си свали размера.
    0888515205

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •