Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: Смяна на осветлението по цялото таблко - как ?

  1. #16
    Quad@&;*&#*№@%*&^...lio Ferno's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Варна
    Age
    38
    Posts
    110

    Default

    Много зависи и какво табло е колата ти... при мен километража го смених и светна червено, но когато се опитах и на врътките за климата се оказа, че самата пластмаса е зелена и няма как да се промени цвета. Аз лично зеления цвят на километража го махнах с лакочистител...НО незнам при теб черния цвят как ще реагира, моя беше по-дебел и се изтри само зеленото, но на други се маха и черното и става мазано.
    Alfa Romeo 145...+5

  2. #17
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    252

    Default

    Quote Originally Posted by tonov View Post
    Е, има болтчета. Като ги развиеш пак ли не става?
    Ами пепелника нали не е с болтчета??? От филмчето в you tube, part 1 се вижда как само с едно магьосническо движение пепелника излиза. Е, те това движение се опитвам да направя, ама ха де...
    Иначе оттам нататък всичко е ясно.
    ALFA ROMEO 146 1.6 TS 16V 1998
    ПЛОВДИВ

  3. #18
    8c competizione Boxer_Power's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Варна;кв.Колхозния пазар
    Age
    15
    Posts
    435

    Default

    Quote Originally Posted by hollyman_R View Post
    Ами пепелника нали не е с болтчета??? От филмчето в you tube, part 1 се вижда как само с едно магьосническо движение пепелника излиза. Е, те това движение се опитвам да направя, ама ха де...
    Иначе оттам нататък всичко е ясно.
    Като отвориш пепелника в горната му част има подвижна част която е на пружинка,натискаш я на долу и ивдърпваш към тебе,така излиза само вътрешната му част която е да си го почистваш и хвърляш мизериите вътре.А зад нея като в махнеш има две болчета които като ги развиеш можеш да махнеш целия корпус на пепелника барабар със запалката и така можеш да си смениш вече отзаде крушката.И моята не свети ама ас не го ползвам и не ми пречи,иначе като съм го свалял забелязах че няма нито крушка нито фаунка,каде ли може да са не знам.
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer 96г. 103++hp

    http://www.vbox7.com/play:38923e52

  4. #19
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    252

    Default

    Quote Originally Posted by Boxer_Power View Post
    Като отвориш пепелника в горната му част има подвижна част която е на пружинка,натискаш я на долу и ивдърпваш към тебе,така излиза само вътрешната му част която е да си го почистваш и хвърляш мизериите вътре.А зад нея като в махнеш има две болчета които като ги развиеш можеш да махнеш целия корпус на пепелника барабар със запалката и така можеш да си смениш вече отзаде крушката.И моята не свети ама ас не го ползвам и не ми пречи,иначе като съм го свалял забелязах че няма нито крушка нито фаунка,каде ли може да са не знам.
    Нищо не излиза, колега((( Натисках, дърпах, даже някакво прозрачно плексигласово парче ми остана в ръката. Не излиза и туй то.... Ебаси тъпите жабари!!!
    ALFA ROMEO 146 1.6 TS 16V 1998
    ПЛОВДИВ

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by hollyman_R View Post
    Нищо не излиза, колега((( Натисках, дърпах, даже някакво прозрачно плексигласово парче ми остана в ръката. Не излиза и туй то.... Ебаси тъпите жабари!!!
    излиза си с малко чалъм така да го наречем не е нужно да се дърпа ако трябва го хвани отстрани както е затворено и леко с разклащане и ще илезне

  6. #21
    Quad@&;*&#*№@%*&^...lio Ferno's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Варна
    Age
    38
    Posts
    110

    Default

    Като знам повечето хора как си ремонтират колите, нищо чудно предния собственик да е имал проблем с пепелника и да е изсипал 10 капки "Капчица" в пепелника, защото му тракал при дупките
    Alfa Romeo 145...+5

  7. #22
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    252

    Default

    Quote Originally Posted by Ferno View Post
    Като знам повечето хора как си ремонтират колите, нищо чудно предния собственик да е имал проблем с пепелника и да е изсипал 10 капки "Капчица" в пепелника, защото му тракал при дупките
    А, не. Преди 20 дни един колега го извади пред мен за една секунда и аз уж гледах(( Сега просто ме е срам да отивам при него за такава простотия, че ще ме спука от подигравки)) Бе то си е резил отвсякъде де...
    ALFA ROMEO 146 1.6 TS 16V 1998
    ПЛОВДИВ

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •