Results 1 to 4 of 4

Thread: Таван на Алфа 156

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    67

    Default Таван на Алфа 156

    Здравейте, колеги!
    Преди няколко седмици ми се стовари НЛО върху тавана и като резултат - деформация 2 степен и счупено предно стъкло.
    Препоръчан тенекиджия иска м/у 500 и 600лв. за тавана с включено боядисване + 150 за стъклото.
    Т.к. "експертната" оценка е за 377лв. леко ми причерня и потърсих друго мнение. Другото мнение ми препоръча да потърся таван и че ще излезе по-евтино и по-читаво . Познат майстор като го чу това отсече, че на тоя не му се работи и вече не знам кой да слушам!
    И тъй като хал хабер си нямам кой е прав и кой крив - помогнете с трудния избор!
    Благодаря

  2. #2
    Запален алфист EH4464's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Плевен
    Age
    37
    Posts
    375

    Default

    Разпитай други майстори за някаква по нормална сума да ти го оправят или виж ако можеш да вземеш нещо от извънземните Имаха ли гражданска
    Alfa Romeo 156 2.0 T.S

    Историята започва с това че Хенри Форд свалял шапката си когато виждал да минава Alfa Ромео , и това във времето, когато се стремял да победи Алфите, Enzo Ферари плачел като бебе

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    67

    Default

    Препоръчаните майстори свършиха, а така на късмет не смея да си оставя колата в някой сервиз, пък дори и за по-малко пари. Май ще постои доста милата с напукана физиономия докато проучвам!
    Извънземните много бързо отлетяха та нищо не успях да им взема

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    30

    Default

    Quote Originally Posted by Bimisagri View Post
    Препоръчаните майстори свършиха, а така на късмет не смея да си оставя колата в някой сервиз, пък дори и за по-малко пари. Май ще постои доста милата с напукана физиономия докато проучвам!
    Извънземните много бързо отлетяха та нищо не успях да им взема
    колга намира ми се таван от 156 за продан,давам го за 220лв ако имаш интерес: 0888144020,0877777725 явор

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •