Results 1 to 5 of 5

Thread: Angel eyes за 147 ??

  1. #1
    започва да се пристрастява pechenia's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Bourgas
    Posts
    81

    Default Angel eyes за 147 ??

    Колеги, от немския Ebay, намерих доста части и елементи за колата които са доста по евтини от нашите тук, но искам да попитам за тези кръгли диоди , дали според вас може да се сложат вместо да светят габаритите, в комбинация с един ксенон ?

    ЛИНК
    Алфа Ромео 147 1.6 TS

  2. #2

    Default

    Мда, мисля че могат, но се искат няколко модификации по фара, мисля че със сигурност трябва да се отваря......
    Иначе исглеждат готино, мислех да си взема, но не искам да се правя на БМВ и затва си зех от огъващите се ленти с диоди.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  3. #3
    започва да се пристрастява pechenia's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Bourgas
    Posts
    81

    Default

    Аз също видях тия ленти ама ми се стори по лесно за монтиране ти тези ленти как ги монтира че гледам същитите ги намирам в нета ??? сваля ли се бронята и фаровете ил исамо отзад по някъв начин се свалят задната част на фаровете ??
    Алфа Ромео 147 1.6 TS

  4. #4
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Мда, мисля че могат, но се искат няколко модификации по фара, мисля че със сигурност трябва да се отваря......
    Иначе исглеждат готино, мислех да си взема, но не искам да се правя на БМВ и затва си зех от огъващите се ленти с диоди.....
    Стига бе, екстра са, тука тоя месец ше си слагам с помоща на колегата ludkanar и ще пиша как изглежда, а твойте изглеждат супер, ама и те пък са тип Ауди, така че каквото и готино да излезе, то все трябва да имитираме някой, ама на мен пък не ми пука!!!

    Айде като го направим ще снимаме и ще пиша после!!!

  5. #5

    Default

    Значи те са гъвкави и мое да се огъват както си иска човек, ся не вярваите че може да се огъне на възел, повреждат се.....влизат между бронята и фара, долепял съм със силикон, но сега мисля да свалям бронята, и да правя малко реконструкции в тая област, тъй като мисля да махам халогените, щото не ми трябват, взех си и жълти ленти за мигачите, и така.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •