Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34

Thread: алфа 156 фаровете светят кофти

  1. #31
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by kokless View Post
    В съдомиялната съм слагал едни прозрачни купи за салата и те светят като нови.Няма да има проблем защото сам пробвал.Един приятел ми даде неговите стъкла на пежото и греинаха като нови те също бяха пластмасови.Перат се на по ниски градуси с едни таблетки 7 в 1 на калгонит и става.
    Само казвам какъв може да е ефекта. Няма да обявявам какви табетки ползвам щото ще стане реклама)) Дуралекса с времето леко се матира( е говоря за година и повече ежедневно миене)
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  2. #32
    ☆☆☆☆☆ kokless's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Hansestadt Bremen;DE
    Posts
    671

    Default

    ОК аз само казвам ,че съм пробвал веднъж и стана.Аз маи се изтървах с марката и СЕМ може да ме санкционират ха ха ха.

  3. #33
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    колега ти виждал ли си разглобен фар и пипал ли си рефлектора за да знаеш. пробвай и тогава говори. просто когато кажете нещо го казвайте ако сте убедени защото може да излъжете останалите. ако искате опитайте и после ще си говорим.
    виждал съм,пипал съм ,бърсал съм, за това поствам не си измислям

  4. #34
    безделник teetrinker's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    77

    Default

    ами да се похваля, сложих си ксенон, някав китайски, и съм много доволен. само дето сега вече се усеща че левия фар е мътен и че е за смяна, с обикновените крушки не се усещаше иначе дясната половина от пътя грее, остава лявата отсреща не ми премигват което би трябвало да значи че са добре настроени case closed?
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD '99

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •