Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 40

Thread: Предизвикваме... СПАМ / ОФФТОПИК

  1. #16
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Връщам си думите назад... Извинете ме...Образували са се 2 отделни теми.

  2. #17
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    мдааа,и аз сега видях, сори
    146 Turbo

  3. #18

    Default

    Малко разяснения от некоректния модератор.

    Понеже колегата Connor държи (и с право) темата му да се опази чиста и в нея да останат само сериозните предложения, се налага някои постове да бъдат премахнати.
    Веднъж вече изтрих няколко такива, но авторите им се почувстваха засегнати от това.
    И за да няма повече недоволни реших всичко което се явява Оффтопик или спам по темата на Connor да бъде отделено в отделна тема, а именно в тази.

    Някой против ???
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  4. #19
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Екстра е така
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by hsr View Post
    Малко разяснения от некоректния модератор.

    Понеже колегата Connor държи (и с право) темата му да се опази чиста и в нея да останат само сериозните предложения, се налага някои постове да бъдат премахнати.
    Веднъж вече изтрих няколко такива, но авторите им се почувстваха засегнати от това.
    И за да няма повече недоволни реших всичко което се явява Оффтопик или спам по темата на Connor да бъде отделено в отделна тема, а именно в тази.

    Някой против ???
    Извинявай, не видях И мерси много, че направи тази отделна тема.

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by Connor View Post
    Извинявай, не видях И мерси много, че направи тази отделна тема.
    Няма защо

    Имам едино въпросче към рацерите алфисти
    Според вас нормално ли е 155 2.0 16в. "със сменена генерация и тунинг на мотора, който не се знае какъв е" да падне на 850м. от е36 320и ???
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  7. #22
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by hsr View Post
    Няма защо

    Имам едино въпросче към рацерите алфисти
    Според вас нормално ли е 155 2.0 16в. "със сменена генерация и тунинг на мотора, който не се знае какъв е" да падне на 850м. от е36 320и ???
    Не не е нормално

    П.С.Аз все още чакам отговор на въпроса какви са чиповече на двете бързи дизелови Алфи,и ако може по една динографика,щом са мерени
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  8. #23
    Старши алфист
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    998

    Default

    Quote Originally Posted by hsr View Post
    Няма защо

    Имам едино въпросче към рацерите алфисти
    Според вас нормално ли е 155 2.0 16в. "със сменена генерация и тунинг на мотора, който не се знае какъв е" да падне на 850м. от е36 320и ???
    Може да е някакъв частен случай, но повечето писания в Streetracers раздела са пълни глупости.
    m40b18 (1.8 8v 115коня) бие 1.8 TS 16v
    320 vs Голф 150 или Астра ГСИ, след 130 бавареца ги подминава като спрели, щото тогава му идвала силата.
    Ако ви стане скучно, това е разделът.
    ex
    147Q2
    300bhp/606nm
    Gtb2260, fmic, ss exhaust, Eibach springs & anti-roll bars

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by hsr View Post
    Няма защо

    Имам едино въпросче към рацерите алфисти
    Според вас нормално ли е 155 2.0 16в. "със сменена генерация и тунинг на мотора, който не се знае какъв е" да падне на 850м. от е36 320и ???
    Ами тоя мотор за който ми говориш е DOHC, 6 цилиндров и 24V (148 hp) и звучи стабилно, така че е съвсем възможно да бие, но пък като ми казваш че Туинспарка има и тунинг на мотора... Почвам да се замислям що за тунинг е, а колкото до генерацията по мои наблюдения не дава кой знае каква разлика в мощноста. Сравнете си килограмите, вижте пътя дали не е някакъв гаден, където се боксува или да е под наклон.

  10. #25

    Default

    Quote Originally Posted by миро View Post
    Може да е някакъв частен случай, но повечето писания в Streetracers раздела са пълни глупости.
    m40b18 (1.8 8v 115коня) бие 1.8 TS 16v
    320 vs Голф 150 или Астра ГСИ, след 130 бавареца ги подминава като спрели, щото тогава му идвала силата.
    Ако ви стане скучно, това е разделът.
    Аз умишлено премълчах къде съм го чел, защото неискам да има обиди и нападки към колегите от въпросния форум Ако има такива те ще бъдат изтрити

    Интересно ми е обаче какво мислят и алфистите по въпроса?

    ПП: Питам дали е нормално, а не дали е възможно, защото всичко е възможно (лош старт, техническо състояние и т.н.)


    Quote Originally Posted by Connor View Post
    Ами тоя мотор за който ми говориш е DOHC, 6 цилиндров и 24V (148 hp) и звучи стабилно, така че е съвсем възможно да бие, но пък като ми казваш че Туинспарка има и тунинг на мотора... Почвам да се замислям що за тунинг е, а колкото до генерацията по мои наблюдения не дава кой знае каква разлика в мощноста. Сравнете си килограмите, вижте пътя дали не е някакъв гаден, където се боксува или да е под наклон.
    Гонката се е състояла и БМВ-то е било с няколко метра.
    Last edited by hsr; 27-01-2009 at 13:32.
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  11. #26
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by hsr View Post
    Аз умишлено премълчах къде съм го чел, защото неискам да има обиди и нападки към колегите от въпросния форум Ако има такива те ще бъдат изтрити

    Интересно ми е обаче какво мислят и алфистите по въпроса?

    ПП: Питам дали е нормално, а не дали е възможно, защото всичко е възможно (лош старт, техническо състояние и т.н.)
    Аз лично с мойта кола такова БМВ го правя диво и щастливо,но не чак на километър
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  12. #27
    Старши алфист
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    998

    Default

    Без нападки де, но те се изхвърлят понякога прекалено много.
    Аз мисля, че при еднакво състояние и шофери Алфата ще го бие, единствено на максимална баварецу е отпред.
    ex
    147Q2
    300bhp/606nm
    Gtb2260, fmic, ss exhaust, Eibach springs & anti-roll bars

  13. #28

    Talking

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Аз лично с мойта кола такова БМВ го правя диво и щастливо,но не чак на километър
    Твоята си я знаем, че е бегачка

    А 318-ките май трябва да ги сравняват по-скоро с 155 1.7 8в.
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  14. #29
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Дайте и аз да се включа, няма вариант БМВто да бие, то е 148коня обаче тоя 6цил. мотор тежи много, аз се бягах вече с две такива от които едното беше с чип и въпреки това го съсипах(без чипа) и то не на 850м., а на 4км. отсечка, което според мен значи, че определено не е нормално, чипнатото до 200 го бия и нагоре вече ме хапна, защото нямаше обедняване на сместа над 200 , докато при мен Алфичката над 200 е мъртвец, ноооо и аз сега ще слагам чип и това значи че пак ще пробвам чипнатото да видим какво ще стане този път!!!!!

  15. #30
    Старши алфист nikotm's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Брацигово
    Age
    49
    Posts
    633

    Default

    Quote Originally Posted by vegatta_156 View Post
    Искам да свера мойта с друго ЖТД или с 1.8 -2.0 на 155 или 156
    Заповядай Събота или Неделя да ги пробваме,за спорта и да пием по-едно кафе.Ако не излезе нещо непредвидено ако искаш ела аз съм си в Брацигово защото съм дежурен.Аз съм с 156 ,2.0 ,155 коня.Пиши на лична и в темата ако искаш да ти пратя тел.
    159 1.9 JTDm 150
    Mito 1.4/120
    156 2.0 155 ex
    156 sw 2004 1.9 jtd 16v ex

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •