Колеги, принципно съм доста търпелив и все гледам нещата от добрата страна, но май дойде времето и аз да ИЗРЕВА

Виновника за цялата история е...Алфата...Напоследък бая стана капризна...Гледам я като писано яйце...По 2 пъти на седмица ходи на автомивка, карам я с В-пауър Рейсинг, от няколко месеца на газ (най-качествения Газов инжекцион на пазара- Бигаз за близо 2000лв), всичко и е сменено ремъци, ролки,филтри, термостат, масло на всеки 8 хиляди (Селения 20к за алфа)...разни тунинг шукарийки и сложих, а тя как ми се отблагодарява . То не бяха рейки, съединители, лагер помпи, носач, а сега най-новото: "чукат ми биелните лагери....".
Ще ражда ли няма ли да ражда...Добре че Лисан я хвана на време, че....не ми се мисли на къде отиваха нещата...Така, че още не знам, но мисля че се оттървах с малкия дявол...
Аз ли съм карък или..?? Налях толкоз пари в нея, че сега като смятам, спокойно можех да дам половината на една чисто нова 159....
Най-лошото в случая е, че май чашата започна да прелива и преди за всеки ремонт си казвах " е ще го направя и после всичко ще е наред" , но тъжната истина е че на всеки 2000км влизам в бокса ... Абе с 2 думи почвам да се разочаровам