Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: Изправяне на джанти

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by Eraser View Post
    ..бащами да ти ги изправи ще останеш доволен гаранция.
    Колега,няма да е лошо да драснеш едно адресче на ЛС.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  2. #17
    започва да се пристрастява clockmaster's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    88

    Default

    Използвам темата да попитам за моя случай:
    купих си от един колега от форума ал.джанти 14ки и си ги сложих на летните гуми, които до преди 5 месеца карах на стоманените. И откакто съм ги сложил усещам, че колата леко дърпа вляво. Ходих пак при гумаджиите и те ми казаха, че трябвало да си направя реглаж, щото предишните джанти били 5,5 J , а тези - 6 J. На мен не ми звучи логично, ама вие какво мислите? А онзи ден излязох извън града и забелязах, че като вдигна 120 започва да ми тресе леко волана...
    Alfa Romeo 146 1.4 TS / 11'99

  3. #18
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    И според мен няма логика това, което са ти казали....Виж си или джанта или някоя гума ти е крива...според мен. За да ти дърпа в ляво, провери гумите дали са ти еднакво напомпени...При мен беше така и аз от начало се шашнах, но като отидох на компресора едната беше 1,5 , а другата 1,8....напомпих ги на 2,2 и всичко заспа!
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •