Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: не пали.. не е от имобилайзера...

  1. #16
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Не знам защо мислиш че съм стигнал до такъв извод.

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  2. #17
    Запален алфист tipo1960's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    PB
    Posts
    431

    Default

    Quote Originally Posted by slav40 View Post
    ...досега не е имала снимптоми за непалене .......... разчита си ключа, изгасва си лампата (жълтата) за имобилайзера, но не пали! Не чувам помпата да заработва като дам контакт, то въздушната клапа така стърже ,че немога да преценя дали работи или не ... !

    Кой може да ми помогне за решаването на проблема! Дайте идеи, че пущината ми трябва (все още)! Благодаря предварително
    Вдигай ги тези GSM-и за какво си ги накупил толкова
    TIPO 2.0 91g.
    PUNTO 1.2 04 g.
    156 1.8 TS 00g

  3. #18
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    Quote Originally Posted by tipo1960 View Post
    Вдигай ги тези GSM-и за какво си ги накупил толкова
    ще ги вдигна ама трябва да сляза до колата да си взема чантичката ....

    .............. извадих помпата от резервоара гледах гледах тъпо ..... и пак си я сложих,пробвах и заработи ,чува се като качва бензин лекичко жужене ... ,качи си бензин, двигателя поработи около минута и изгасна .... врътнах 2-ри пат на стартер мъртвец няма жужене ,но за сметка на това ми замина акумулатора ........ като се оправя с проблема ще пиша .......... а като я гледам няма разглабяне това чудо .........

    новата помпа така ли изглежда или само черното вътре дето е ... !?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails помпа.jpg  
    Last edited by slav40; 18-01-2009 at 14:25.

  4. #19

  5. #20
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    цялото нещо ще ти дадат като я купиш нова
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  6. #21
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Колега помпата ти явно затяга. Ако не искаш да купуваш нова пиши ми на лични ще ти дам адрес да ми я пратиш и ще ти я ремонтирам. Мога даже да я направя да прави 2-но повече налягане. Такава помпа я правим 10 - 12 бара налягане! Ако искаш! Ако не отиваш на магазина за нова. Новата ти я дават цялата с кожуха.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  7. #22
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    Нова помпа бош - 326 лв. колата ми трябва и нямам време ........... малко ми дадоха по-различен модел от тази, която беше на колата - едвам я наврях в гърловината на резервоара, трябваше да проявя въображение, за да навия и шайбата(която прилича на капак на бидонче за кисело зеле ) защото самата помпа беше по-широка отгоре .... но на всичкото отгоре имаше и едно зъбче отдолу(отстрани на пластмасата) което въобще си няма място там, че пречи да влезе в отвора .............абе като цяло голям ху....,доста фактори, които не можаха да ме накарат да премина почти цяла София, за да ходя да я сменявам,но ме изкараха извън нерви ... ,но иначе си работи добре!
    И тва е 5 километра изречение

  8. #23
    Запален алфист tipo1960's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    PB
    Posts
    431

    Default

    Quote Originally Posted by slav40 View Post
    Нова помпа бош - 326 лв. колата ми трябва и нямам време ........... малко ми дадоха по-различен модел от тази, която беше на колата - едвам я наврях в гърловината на резервоара, трябваше да проявя въображение, за да навия и шайбата(която прилича на капак на бидонче за кисело зеле ) защото самата помпа беше по-широка отгоре .... но на всичкото отгоре имаше и едно зъбче отдолу(отстрани на пластмасата) което въобще си няма място там, че пречи да влезе в отвора .............абе като цяло голям ху....,доста фактори, които не можаха да ме накарат да премина почти цяла София, за да ходя да я сменявам,но ме изкараха извън нерви ... ,но иначе си работи добре!
    И тва е 5 километра изречение
    Важно че си се справил,ще я управим и старата помпа
    TIPO 2.0 91g.
    PUNTO 1.2 04 g.
    156 1.8 TS 00g

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •