Results 1 to 8 of 8

Thread: Релете под жапката

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    София
    Posts
    24

    Default Релете под жапката

    Някой знае ли за какво са релета под жапката? Има две бели и едно жълто. Проблема е, че цъка някое от тях, та се чудя какво е сдало багажа.
    Alfa Romeo 146 1.6 boxer

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    Quote Originally Posted by diodi View Post
    Някой знае ли за какво са релета под жапката? Има две бели и едно жълто. Проблема е, че цъка някое от тях, та се чудя какво е сдало багажа.
    видимо не си ли личи нещо да липсва?ще погледна в книжката и ако пише нещо ще ти пиша

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    значи на t.spark дават релета за централно,температурно реле,за аудио ако е оригинално или изобщо ако има,габарити,им 1 свободно за резерва и чистачките (и на фаровете ако имаш)надявам се да съм ти бил полезен.http://translator-bg.com/content/view/66/54/lang,bg/

  4. #4
    Младши алфист
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    София
    Posts
    24

    Default

    мойта е боксер ама ми е изгорял единия халоген и май от както изгоря почна да цъка.
    Alfa Romeo 146 1.6 boxer

  5. #5
    Младши алфист
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    s.ustina obl.plovdiv
    Posts
    1

    Default

    Quote Originally Posted by diodi View Post
    мойта е боксер ама ми е изгорял единия халоген и май от както изгоря почна да цъка.
    moita kato vliu4a farovete se polu4ava edno mnogo leko migane edin priatel zameri dinamoto zarejda kam 14v. ot kakvo moje da se polu4ava

  6. #6
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by valkin 76 View Post
    moita kato vliu4a farovete se polu4ava edno mnogo leko migane edin priatel zameri dinamoto zarejda kam 14v. ot kakvo moje da se polu4ava
    Стегни си ремъка,колега!Ако е стегнат-лошо!Трябва да свалиш генератора и да видиш четките.После,така и така си се захванал,провери всички връзки от динамото до акумулатора.Успех!
    П.П.Започни да пишеш на кирилица!За форума ни е задължителено!Ако нямаш,има опция за транскрипция от латиница на кирилица.Поиграй си малко и ще я намериш.Успех във Форума!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  7. #7
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by diodi View Post
    мойта е боксер ама ми е изгорял единия халоген и май от както изгоря почна да цъка.
    Колега.провери да не е окъсила крушката или кабела.Това може да ти причини много проблеми.Едно такова късо,беше причината да ми подарят Алфи.Възможно е,както беше при мене,да започне да ти прекъсва мотора или най-накрая да изгориш някой кабел.Не разчитай много на бушоните!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  8. #8

    Default

    reletata pod jabkata ca za klimatika pone pri moiata 146 td 2.0 lujo

    Колега, прочети правилата на форума. Мненията се пишат на КИРИЛИЦА
    Last edited by tonov; 01-02-2009 at 14:38.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •