Results 1 to 5 of 5

Thread: Лука де Мео напуска FIAT Group

  1. #1
    Клуб 8J+ Gogata's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Age
    36
    Posts
    1,274

    Default Лука де Мео напуска FIAT Group

    Лука де Мео обяви, че подава оставка и напуска постовете, които заема във FIAT Group. Де Мео твърди, че ще запази добри спомени за 7-те си години във FIAT, тъй като компанията му е дала шанс да се изправи срещу „трудни, но стимулиращи предизвикателства”. Де Мео е изпълнителен директор на Alfa Romeo и Abarth, а освен това заема много висок пост в структурата на FIAT Group. За момента не е ясно кой ще го замести.

    цялата статия тук
    Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17
    Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
    ex Alfa Romeo 159 SW Q-Tronic 1.9 150hp JTDm 150hp '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm 120hp '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 103hp '97

  2. #2
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    е не знам ама тоз пич ми беше симпатичен направи маркетингова революция с 500 и с МиТо може би толкова симпатичен, колкото и Валтер да Силва, когато работеше за Чентро Стиле
    Tormentvm In Dvm Demens

  3. #3
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Quote Originally Posted by nightroller View Post
    е не знам ама тоз пич ми беше симпатичен направи маркетингова революция с 500 и с МиТо може би толкова симпатичен, колкото и Валтер да Силва, когато работеше за Чентро Стиле
    Той и на мен ми е симпатичен, и продължава да ми е симпатичен, въпреки тази шокираща новина:

    Де Мео става шеф на маркетинга на VW Group
    източник: Speed-Press
    дата: 14.01.2009

    Засега не е ясно дали италианецът ще води и продажбите на германската компания

    Бившият маркетингов шеф на FIAT Лука де Мео най-вероятно ще премине в ръководството на Volkswagen Group, където ще заеме аналогична позиция.
    На 12 януари Де Мео обяви, че напуска FIAT, където беше и изпълнителен директор на марките Alfa Romeo и Abarth, и в официалното си изявление изтъкна, че ще потърси ново професионално предизвикателство.
    Засега не е ясно дали 41-годишният италианец ще се занимава и с продажбите на VW Group. В момента шеф на маркетинга и продажбите на германската компания е 66-годишният Детлеф Витих.
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  4. #4
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    егаси .... не че има няква връзка ама защо ли, по-дяволите, се сетих за Валтер Да Силва ...
    Tormentvm In Dvm Demens

  5. #5

    Default

    Ми сигурно защото всеки по-добър специалист от Фиат Групата го прибират от ВАГ групата....

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •