Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: И аз най накрая със снимки...

  1. #16
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    .......
    Last edited by digitalundgrd; 14-04-2010 at 01:45.
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  2. #17
    Алфоман D-I-V-A-K-A's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    912

    Default

    Колега екстра ти е колата, но защо трябваше да правиш нова тема при положение, че има тема за снимки вече? Или просто да си начешаш егото като ти казват колко е красива и т.н. Заради такива теми, човек като търси нещо важно, едвам го намира дори през търсачката.
    Alfa Romeo 146 Junior EX/Alfa Romeo 146 Ti EX /Alfa Romeo 156 GTA EX/Alfa Romeo 147 GTA wannabe

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by D-I-V-A-K-A View Post
    Колега екстра ти е колата, но защо трябваше да правиш нова тема при положение, че има тема за снимки вече? Или просто да си начешаш егото като ти казват колко е красива и т.н. Заради такива теми, човек като търси нещо важно, едвам го намира дори през търсачката.
    Това не е нова тема, а първи пост на 2ра страница от съществуваща вече тема

  4. #19
    Алфоман D-I-V-A-K-A's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    912

    Default

    Quote Originally Posted by soldier_vl View Post
    Това не е нова тема, а първи пост на 2ра страница от съществуваща вече тема
    Говоря за ТЕМАТА, при положение, че има тема Красиви снимки на вашата лична Алфа... Какъв е смисалът от такива теми? Само е така да си галим егото. 90% от темите вече са такива. Всеки нов си прави тема от сорта на И аз вече съм с Алфа или Ето ме и мен най-после, Ето я и моята каруца и т.н. Нали за това са гаражите, нали за това се правят по големи теми като тази за снимките, за да не се пълни форума с глупости, ама май вече никой не си прави труда да чете правилата. То малко се иска, за да се досетиш за тия неща ебати. Сори, че съм малко избухлив, но казвам истината.
    Alfa Romeo 146 Junior EX/Alfa Romeo 146 Ti EX /Alfa Romeo 156 GTA EX/Alfa Romeo 147 GTA wannabe

  5. #20
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Колега, разделът е "Представете се"... Не мисля, че с нещо съм нарушил правилата на форума, с оглед на това че темата си ми е в контекста на този подфорум...

    Не съм пуснал обява или техническо запитване, а просто снимки... - по подобие на 99% от останалите Теми тук в "Представете се".

    Гараж на модел 147 мисля , че няма , ако има (посочи ми го) ще се саморедактирам и ще си преместя писанията и снимките там...

    Това за егото няма да го коментирам , но знай че не е така (поне в моят случай, не знам за другите колеги постнали нови теми тук).
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  6. #21
    Алфоман D-I-V-A-K-A's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    912

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Колега, разделът е "Представете се"... Не мисля, че с нещо съм нарушил правилата на форума, с оглед на това че темата си ми е в контекста на този подфорум...

    Не съм пуснал обява или техническо запитване, а просто снимки... - по подобие на 99% от останалите Теми тук в "Представете се".

    Гараж на модел 147 мисля , че няма , ако има (посочи ми го) ще се саморедактирам и ще си преместя писанията и снимките там...

    Това за егото няма да го коментирам , но знай че не е така (поне в моят случай, не знам за другите колеги постнали нови теми тук).
    Колега значи искам да знаеш, че нямам нищо конкретно към теб просто по случайност ти се падна, защото съм им насабрал главно на новите и просто на твоята тема попаднах А и защо вместо това не беше направил 1 гараж и даже щеше да допринесеш за форума
    Alfa Romeo 146 Junior EX/Alfa Romeo 146 Ti EX /Alfa Romeo 156 GTA EX/Alfa Romeo 147 GTA wannabe

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •