Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 55

Thread: Новата ми придобивка

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by fein86 View Post
    Хаха , незнаеш колко си прав, наистина обича алфичката ми, даже в някои случаи си мисля, че поввече от мен!!!
    ха ха знам аз знам........!!!!
    Не е било да се качи некоа мацка и да не пита какво е таз кола и после следва влюбена съм тази кола.
    п.п.а приятелката ми как е ревнува:алфата де мен сигурно не толкова..!?тези коли доста добре умеят да пленяват женски ..............!????
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  2. #32

    Default

    Quote Originally Posted by fein86 View Post
    Малииии, а я си представи с тия раздувки и едно надписче отзад GTA (и двигателя встествено) , е това да имам и не ми требват ни S-класи, ни спортни БМВта, нищооо, това е върха , а да не забравяме вътре с навигацийката и ДВД и ТВ и те това , мога да си живея в нея
    Определено колега аз също не съм привърженик на комби но тази кола е изключение определено.а бмв са добри автомобили но като визия нищо общо с тази а вътре дизайна е като на дядо ми гардероба правоъголно и квадратно.тази кола просто е различна а повярвай ми изглежда вече и по съвсем друг начин и в движение който е види насреща и ще бега от пътя да знаеш а иначе като цяло има доста коли които предлагат каде каде по мощни мотори но визията и просто е.....!?
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  3. #33
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by dilian alfa gtv View Post
    Определено колега аз също не съм привърженик на комби но тази кола е изключение определено.а бмв са добри автомобили но като визия нищо общо с тази а вътре дизайна е като на дядо ми гардероба правоъголно и квадратно.тази кола просто е различна а повярвай ми изглежда вече и по съвсем друг начин и в движение който е види насреща и ще бега от пътя да знаеш а иначе като цяло има доста коли които предлагат каде каде по мощни мотори но визията и просто е.....!?
    Да бе това имам предвид, то по мощни има много, ама с тая визия няма друга тук в Ел. Пелин има една винена 159 комби ама е съвсем обикновена и пак прави яко впечатление!!! Оная сиг. верно ше бегат от пътя като я видят

  4. #34
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by dilian alfa gtv View Post
    ха ха знам аз знам........!!!!
    Не е било да се качи некоа мацка и да не пита какво е таз кола и после следва влюбена съм тази кола.
    п.п.а приятелката ми как е ревнува:алфата де мен сигурно не толкова..!?тези коли доста добре умеят да пленяват женски ..............!????
    А ако знаеш какви веселби ставаха като тръгнах да я сменям за същата ама 2.5 V6, оная беше пак с оптика на Зендер, а вътре с перфектен салон МОМО с черната кожа. , и много разговори бяха докато я навих накрая да не се сърди) , та пуснах моята за продаване и като не я продадох не можеш да си представиш какъв кеф беше (сиг. ме е урочасала да не я продам ) ама то скача и се радва и определено тогава реших че няма да я продам та каквото и да става!!!
    Last edited by fein86; 14-01-2009 at 01:16.

  5. #35

    Default

    Quote Originally Posted by fein86 View Post
    Да бе това имам предвид, то по мощни има много, ама с тая визия няма друга тук в Ел. Пелин има една винена 159 комби ама е съвсем обикновена и пак прави яко впечатление!!! Оная сиг. верно ше бегат от пътя като я видят
    Аз сериозно мисля да се превърне в реалност в гаража ми.проучил съм всички лизингови схеми за различните двигатели и задължително спортвагон ti те са абсолютна рядкост а и е много удобна и практична страшна кола е не тясно като гтв-то.а за напред ще трябва голяма кола не става с купе.а каква по добра от тази....!?
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  6. #36
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by dilian alfa gtv View Post
    Аз сериозно мисля да се превърне в реалност в гаража ми.проучил съм всички лизингови схеми за различните двигатели и задължително спортвагон ti те са абсолютна рядкост а и е много удобна и практична страшна кола е не тясно като гтв-то.а за напред ще трябва голяма кола не става с купе.а каква по добра от тази....!?

    Трябва да драснеш едно ЛС да ми поразясниш как става с тая лизингова схема, пък може лятото да се замисля за втора количка от любимата марка(и то новичка) пък и ми е мечта и без това!!!

  7. #37

    Default

    Quote Originally Posted by fein86 View Post
    Трябва да драснеш едно ЛС да ми поразясниш как става с тая лизингова схема, пък може лятото да се замисля за втора количка от любимата марка(и то новичка) пък и ми е мечта и без това!!!
    Ами нямаш проблем в шоурума са мои хора познати са ми.аз също мислех да продавам мойта но реших да си я оставя защото тъй ли иначе не мога да и взема никви пари камоли колкото съм дал по нея и май някой ще намаже познай кой:този дето не дава да се продава.
    А на фона на тези пари дето струва новата с тях и без тях същата работа а модела гтв си е уникален.както и всяка една алфа и поне аз трудно бих продал мога само да ги увеличавам.е повече от 2 не мога де.........!?
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  8. #38

    Default

    междудругото колата ти е много добра...!!!
    поздравления с здраве да си я караш и не я давай.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  9. #39
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by dilian alfa gtv View Post
    междудругото колата ти е много добра...!!!
    поздравления с здраве да си я караш и не я давай.
    Мерси колега, вече толкова се привързах към нея, че не знам дали нещо би могло да ме накара да я продам(да чукна на дърво да не се налижо наистина), а и твойта сигурно е екстра - пусни някоя снимка да я видя

  10. #40
    започва да се пристрастява kolov's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    43

    Default

    Абе, че беше Q4, Q4 беше, но съм забравил да напиша Crosswagon! Аз от комбита не се интересувам /въпреки че са едни от най-красивите на пазара/, но няма как да не ми направи впечатление подобна кола. Виждал съм само 2-3 такива в София.
    Колкото до приятелките .. ако още Ви търпят значи вече са фенове на Alfa Romeo! Като се запознах с моята беше чула, че италианските автомобили са щайги и нищо различно от японско трябва да се кара. Е, две години по-късно взе и тя да се заглежда, особено след като я повозиха в една 156. Още си мрънка за Subaru, но и този навик ще го лекуваме
    "Не искам да съдя, за да не бъда съден, защото съм грешен!"

  11. #41
    Старши алфист J_I_V_K_O's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София/Враца
    Age
    36
    Posts
    629

    Default

    ооооо... не не прецакал си се, тази е удряна виж какъв луфт има в предния капак Шегувам се помислих първоначално че е истинска
    Lexus Is200
    Honda CBR 600 F4i


  12. #42
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by J_I_V_K_O View Post
    ооооо... не не прецакал си се, тази е удряна виж какъв луфт има в предния капак Шегувам се помислих първоначално че е истинска
    ХАХА метнах те аааа

  13. #43
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    ... е няма по хармонична и балансирана каросерия от Спортвагона а ако е и Ti ... Респект!!!!!
    Tormentvm In Dvm Demens

  14. #44
    започва да се пристрастява kolov's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    43

    Default

    Т i love you i Е толкова тежко, стилно и спортно няма как друго комби да ми заприлича!
    "Не искам да съдя, за да не бъда съден, защото съм грешен!"

  15. #45
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Стига бре, хората ще помислят, че и аз съм запален до безобразие по комби, много ме кефи, ама дайте да си кажим честно, че и седана е голям красавец, особено с надпис GTA отзадммммммм и едно километражче до 320( и да си ги вдига) ММММММММММММММММ, нема такъффф КЕФФФФ

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •