Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 55

Thread: Новата ми придобивка

  1. #16
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by pacho_kardana View Post
    Е-е-е-е-е и аз искам една такава...
    Знам аз какво да искам само пари да има и нема такъв цвнител като мен ама нема!!!

  2. #17

    Default

    Хмм с пари и баба знае
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  3. #18

    Default

    такава обаче ti черна сеща ли се някой или виждал ли на живо.с 19-ки джанти и червените апарати.аз съм е заплюл вече
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  4. #19
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by dilian alfa gtv View Post
    такава обаче ti черна сеща ли се някой или виждал ли на живо.с 19-ки джанти и червените апарати.аз съм е заплюл вече

    Аз и на тая сивата няма да откажа, въпреки, че съм виждал и черна с червени апарати и 19" джанти и направо трепе рибата

  5. #20
    започва да се пристрастява kolov's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    43

    Default

    Тъкмо се прибирам от работа, малко съм настинал и не съм в кондиция. Но не толкова, че да не забележа 159 пред Джъмбо'то на бул.България и 156 Q4 пред блока ми в Манастирски ливади. Какво да Ви кажа.. пожелавам си поне една от тях. Ако утре засека собственика на тази пред блока няма да му мръдне 1/2ч. разговор /ако не бърза/. А заради тази, която редовно паркира пред Джъмбо'то приятелката ми ще ме разстреля. -13 градуса а аз сутрин спирам поне за 2-3 мин да и се порадвам Ако на това не му се вика "не в ред" здраве му кажи!
    Last edited by kolov; 12-01-2009 at 21:28.
    "Не искам да съдя, за да не бъда съден, защото съм грешен!"

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by fein86 View Post
    Аз и на тая сивата няма да откажа, въпреки, че съм виждал и черна с червени апарати и 19" джанти и направо трепе рибата
    Нали нищо общо няма като визия с обикновената.аз съм е гледал много пъти в шоурума докато се продаде.иначе съм карал тестова 159 1.9дизел 150кс и мито 1.4турбобензина.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  7. #22
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by dilian alfa gtv View Post
    Нали нищо общо няма като визия с обикновената.аз съм е гледал много пъти в шоурума докато се продаде.иначе съм карал тестова 159 1.9дизел 150кс и мито 1.4турбобензина.
    Аз черната съм я виждал само по сайтовете на снимки, обаче направо цепи мъглата, много е фаца в тая колица!

  8. #23
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by kolov View Post
    Тъкмо се прибирам от работа, малко съм настинал и не съм в кондиция. Но не толкова, че да не забележа 159 пред Джъмбо'то на бул.България и 156 Q4 пред блока ми в Манастирски ливади. Какво да Ви кажа.. пожелавам си поне една от тях. Ако утре засека собственика на тази пред блока няма да му мръдне 1/2ч. разговор /ако не бърза/. А заради тази, която редовно паркира пред Джъмбо'то приятелката ми ще разстреля. -13 градуса а аз сутрин спирам поне за 2-3 мин да и се порадвам Ако на това не му се вика "не в ред" здраве му кажи!
    Гледай да не те разстреля верно , че мен заради тая манящина(и по други причини де) май скоро ше ми бие дузпата мойта мацка

  9. #24

    Default

    156 q 4 е малко трудно да си видял...

  10. #25
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    156 q 4 е малко трудно да си видял...
    Стояне не го плаши, бъди по-нежен колегата е нов

  11. #26
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    http://www.autoexpress.co.uk/carrevi.../alfa_156.html

    Ето една, може да е видял някоя, не може да няма из родните пътища!!!

  12. #27

    Default

    Quote Originally Posted by fein86 View Post
    Аз черната съм я виждал само по сайтовете на снимки, обаче направо цепи мъглата, много е фаца в тая колица!
    Ееее колега да е видиш на живо само:без коментар..!?
    Качвал съм се вътре салона е момо окачването е спортно не е като обикновета 159 раздута и т.н.
    стоя в шоурума в варна окола месец и там са ми приятели и често ходех на кафенце там на втория етаж на червенте диванчета и си я зяпах от горе.цената и беше 60 000лв за мотор 1.9 дизел но аз мисля да е бензин 2.2 за повече става много дебело.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  13. #28

    Default

    Quote Originally Posted by fein86 View Post
    Гледай да не те разстреля верно , че мен заради тая манящина(и по други причини де) май скоро ше ми бие дузпата мойта мацка
    Споко и тя е влюбена в алфата:hitbycupid и ако те остави теб:нема страшно ще се върне при нея.съответно пак при теб!!?
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  14. #29
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by dilian alfa gtv View Post
    Споко и тя е влюбена в алфата:hitbycupid и ако те остави теб:нема страшно ще се върне при нея.съответно пак при теб!!?
    Хаха , незнаеш колко си прав, наистина обича алфичката ми, даже в някои случаи си мисля, че поввече от мен!!!

  15. #30
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by dilian alfa gtv View Post
    Ееее колега да е видиш на живо само:без коментар..!?
    Качвал съм се вътре салона е момо окачването е спортно не е като обикновета 159 раздута и т.н.
    стоя в шоурума в варна окола месец и там са ми приятели и често ходех на кафенце там на втория етаж на червенте диванчета и си я зяпах от горе.цената и беше 60 000лв за мотор 1.9 дизел но аз мисля да е бензин 2.2 за повече става много дебело.
    Малииии, а я си представи с тия раздувки и едно надписче отзад GTA (и двигателя встествено) , е това да имам и не ми требват ни S-класи, ни спортни БМВта, нищооо, това е върха , а да не забравяме вътре с навигацийката и ДВД и ТВ и те това , мога да си живея в нея

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •