Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: ПТП Каско?

  1. #16
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    811

    Default

    Ще ти трябва Фар с мигач - 100лв втора ръка огигинал.
    решетка - мисля е към 65 лв;
    Калник НОВ (втора ръка) - не знам цена;
    Както изглежда и Капак - НОВ (втора ръка) - пак не знам цена;
    Можеш и без кутия - просто слагаш филтър конус и си готов, другите незнайни неща трябва да се огледат - подкалник и т.н.

    Но най добре виж кой ще ти я прави и той да те посъветва за нещата които ти трябват и колко време и пари ще ти струва. Ако питаш мен първо отиди при майстор да я огледа, а после при застрахователите за да не правиш повторен оглед.
    "BEAUTY IS NOT ENOUGH!"
    Alfa Romeo 145 1.4 T.S 97 - EX
    Opel Astra J GTC

  2. #17
    Болен алфист DerMeister's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    1,180

    Default

    Quote Originally Posted by georgyg View Post
    Ще ти трябва Фар с мигач - 100лв втора ръка огигинал.
    решетка - мисля е към 65 лв;
    Калник НОВ (втора ръка) - не знам цена;
    Както изглежда и Капак - НОВ (втора ръка) - пак не знам цена;
    Можеш и без кутия - просто слагаш филтър конус и си готов, другите незнайни неща трябва да се огледат - подкалник и т.н.

    Но най добре виж кой ще ти я прави и той да те посъветва за нещата които ти трябват и колко време и пари ще ти струва. Ако питаш мен първо отиди при майстор да я огледа, а после при застрахователите за да не правиш повторен оглед.
    Подкалникът е здрав. Точно тия джуджавки дето не се виждат ме притесняват, дано могат да се свалят от друга кола като отделни елементи. Няма да мога да мина на майстор преди огледа за каското, така че там ще се преценява какво да правя. Дано мипредложат да ми я оправят те и да си избера якой сервиз, че нямам никакво време да се занимавам сам.
    Алфа Ромео 146 1.6TS 1999
    Mazda 6 2.3 2005

  3. #18
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    811

    Default

    Не знам как ти е застраховката, ама повечето при цена на полицата над 8000 лв и някакви години мисля, за останалите е по експертна оценка.

    Лично аз те съветвам да си я правиш сам. Ремонта ще ти е най много 2-3 дена при читав майстор, да не кажа че за 1 ден си готов, докато доверените сервизи не ти мърда едно седмица или повече.
    "BEAUTY IS NOT ENOUGH!"
    Alfa Romeo 145 1.4 T.S 97 - EX
    Opel Astra J GTC

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •