Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 47

Thread: Странични огледала

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by Коки View Post
    Не е невъзможно - виждал съм много 166 без прибиране на огледалата......
    Мдаа тук си много прав!!Точно се връщам от две Алфи които въобще нямаха копче за прибиране на огледалата.Това ме успокоява много,но и ме дразни факта,че немога да се справя с елементарен проблем.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  2. #17
    DON'T PANIC SoHm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    39
    Posts
    260

    Default

    При мен например няма нито подгряване, нито прибиране и чак сега зацепих какви били тия свободни букси, които видях, когато махах корите.
    166 2.4 JTD

  3. #18
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София, Благоевград
    Posts
    372

    Default

    Ха... много съм щастлив.. не съм знаел че имам подгряване на огледалата... ама днеска пробвах и да топлят
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 2000г. - ex
    Opel Signum 1.9 CDTI 150hp 2006г.

  4. #19
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by dudiela View Post
    Може да е някой кабел към самото огледало, щом другото ти подгрява....
    Ами днес погледнах и изобщо няма нагревател самото огледало .. :/
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by EMo0o View Post
    Ами днес погледнах и изобщо няма нагревател самото огледало .. :/
    Това направо не е истина!!!Как е възможно такъв автомобил да няма нагреватели.Сега отивам да видя моето
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  6. #21
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Това направо не е истина!!!Как е възможно такъв автомобил да няма нагреватели.Сега отивам да видя моето
    Поправка Имам нагревател и на дясното .. просто нещо не е работел и днес се е оправило
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  7. #22

    Default

    Quote Originally Posted by EMo0o View Post
    Поправка Имам нагревател и на дясното .. просто нещо не е работел и днес се е оправило
    При мен се оказа че имам и на двете.Ама не се оправя само
    Проверил съм всички бушони които съществуват по колата,е нямаше един изгорял.А сега кажете що не работят ма.. му...
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  8. #23
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    При мен се оказа че имам и на двете.Ама не се оправя само
    Проверил съм всички бушони които съществуват по колата,е нямаше един изгорял.А сега кажете що не работят ма.. му...
    Някой кабел да не е прекъснат , след като са към нагревателя на задното стъкло трябва да има и към тях .. може той да е прекъснат , ама къде точно се намира .. нямам идея
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  9. #24

    Default

    EMo0o понеже си стабилен,да те замоля да си снимаш таблото под волана/бушоните/.А и знам че обичаш да щракаш.Благодаря ти.
    П.П имам някои съмнения ама да видим при теб как е
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  10. #25
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    EMo0o понеже си стабилен,да те замоля да си снимаш таблото под волана/бушоните/.А и знам че обичаш да щракаш.Благодаря ти.
    П.П имам някои съмнения ама да видим при теб как е
    Мм чак сега виждам , а да ти кажа никак не ми се слиза до колата вмомента Кажи ако трябва да снимам нещо специялно , какво те интересува?
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  11. #26

    Default

    Понеже липсват бушони,а няма надпис кои за какво е.Обаче кухата ми глава не се сети да отида да видя на другата алфа как са.Там поне всичко е наред.Все пак ти благодаря и недей да снимаш нищо. Явно като се стопли ще ходя при жичкаджия да си троши главата тои с тия огледала.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  12. #27
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Понеже липсват бушони,а няма надпис кои за какво е.Обаче кухата ми глава не се сети да отида да видя на другата алфа как са.Там поне всичко е наред.Все пак ти благодаря и недей да снимаш нищо. Явно като се стопли ще ходя при жичкаджия да си троши главата тои с тия огледала.
    Ок То и аз трябва да ходя , защото пък имам следния проблем - от шофьорската врата дето е панела за стъкла и огледала мога само да свалям на предна дясна стъклото , а не мога да го вдигам .. от дясната врата си се вдига , но от шофьорската само надолу и е много неудобно , защото трябва да се пресягам :/ Няколко пъти питам тука дали някой има идея от какво може да е .. никой не отговаря и май ще ходя и аз на жичкаджия
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  13. #28
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by EMo0o View Post
    Ок То и аз трябва да ходя , защото пък имам следния проблем - от шофьорската врата дето е панела за стъкла и огледала мога само да свалям на предна дясна стъклото , а не мога да го вдигам .. от дясната врата си се вдига , но от шофьорската само надолу и е много неудобно , защото трябва да се пресягам :/ Няколко пъти питам тука дали някой има идея от какво може да е .. никой не отговаря и май ще ходя и аз на жичкаджия
    Емо недей ! Карай си така щото според мен е възможно да объркат нещо и после по-лошо ! Не е толкова сериозен проблема , при мен е по-зле !

  14. #29
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Емо недей ! Карай си така щото според мен е възможно да объркат нещо и после по-лошо ! Не е толкова сериозен проблема , при мен е по-зле !
    Първо - ще ходя при човек дето знае и майчиното мляко на 166-ците Второ не знам за теб , но съм си взел кола с екстри които искам да ползвам , а ел. стъкла има и на майка ми колата дето е 94-та година .. и е много нисък клас автомобил , не знам .. дразни ме много това Надявам се да се оправи :PP: Като го оправя ще пиша , ако някой има такъв проблем да знае какво да гледа
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  15. #30
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by EMo0o View Post
    Първо - ще ходя при човек дето знае и майчиното мляко на 166-ците Второ не знам за теб , но съм си взел кола с екстри които искам да ползвам , а ел. стъкла има и на майка ми колата дето е 94-та година .. и е много нисък клас автомобил , не знам .. дразни ме много това Надявам се да се оправи :PP: Като го оправя ще пиша , ако някой има такъв проблем да знае какво да гледа
    Както кажеш !

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •