Results 1 to 4 of 4

Thread: лампичката на ръчната премигва !!!

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    36

    Default лампичката на ръчната премигва !!!

    Здравейте колеги, имам едно питане относно мойта Алфиня и ако мойе някои да ми отговори, ще ви бъда мног признателен. Понякога когато оборотомера подмине към 2000 оборота или пък като съм на голяма предавка с малка скорост , на таблото лампичката на ръчната спирачка почва да присветква и поняго даже не си и прави опита да премигва Някои да се е спречквал с нещо подобно до сега ? Мерси предварително.
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD

  2. #2
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Моята също мига от време на време. Понякога остава да свети постоянно, но някак си по слабо. Не свети толкова ярко, както при дръпната ръчна. Свиркай си и си карай, втора ръка кола е това, няма как. Е ако си решил да я правиш кат нова отиди при някой жичкаджия да рови.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  3. #3
    Старши алфист lubo_red's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    pernik
    Posts
    725

    Default

    Quote Originally Posted by bankeraclub View Post
    Здравейте колеги, имам едно питане относно мойта Алфиня и ако мойе някои да ми отговори, ще ви бъда мног признателен. Понякога когато оборотомера подмине към 2000 оборота или пък като съм на голяма предавка с малка скорост , на таблото лампичката на ръчната спирачка почва да присветква и поняго даже не си и прави опита да премигва Някои да се е спречквал с нещо подобно до сега ? Мерси предварително.
    провери ли нивото на течноста в казанчето и дали работи нивомера
    ALFA ROMEO 156 1.8TS ex
    ALFA ROMEO 2.0JTS ex
    ALFA ROMEO Crosswagon Q4
    Продавам Алфи на части!

  4. #4
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    48
    Posts
    2,267

    Default

    Провери си нивото на течността и предните накладки. Понякога дава и фалшиви аларми, де.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •