Results 1 to 2 of 2

Thread: HELP !!!!

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    SLIVEN CITY
    Posts
    7

    Default HELP !!!!

    1-vo sorry 4e pi6a na latinica no nqmam Flex Tuype
    Problema e sledniq pritejavam Alfa 145 1.9 JTD 2000 godina
    kolata e perfektna oba4e postoqnno raboti na 50-60 gradosa i kato pusna parnoto ne duha toplo a koto q ostavq da raboti na mqsto si zagrqva ama v dvijenie ne marda ot 50 gradosa dali e vazmojno da e ot vremeto da e prekaleno studeno ??
    i 2-riq mi vapros 6ibaniq KLIMATRONIK ot kop4eto sas snejinkata li se puska 6toto do sega sam nqmal zblasaci s podobna ekstra :P
    PLS obqsnete mi
    mersi predvaritelno

    Добре дошъл, колега! Писането на кирилица във форума е задължително, така че ползвай кредора, щом нямаш инсталирана. "Намира се горе в дясно над емотиконите като влезеш да пишеш, или отговориш по дадена тема"
    По въпроса: ползвай и търсачката, има много изписано за термостат.
    Last edited by tonov; 01-01-2009 at 17:30.

  2. #2
    Запален алфист traiko_89's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    419

    Default

    колега по първият въпрос за градусите моторът си има термостат който най-вероятно не работи, тоест в твоя случей стой постояно отворен и така затоплената вода минава през радиатора и се охлажда ,и започва да стопля когато не е в движение защото няма въздушна струя която охлажда по-бързо вече топлата вода.
    За вторият въпрос климатика се пуска от копчето с снежинката.
    относно писането на бг имаго и в самият форум намира се горе в дясно над емотиконите като влезеш да пишеш или отговориш по да дена тема .
    ако има нешто потай с каквото можем ще помогнем.
    Last edited by traiko_89; 31-12-2008 at 01:03.
    Alfa Romeo 146 1.6 Twin Spark to 2.0Twin Spark
    Alfa Romeo 146 1.6 Twin Spark for fun
    Alfa Romeo 146 2.0 TI R.I.P

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •