Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 50 of 50

Thread: Вижте какво намерих! Джулия !

  1. #46
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    София
    Posts
    98

    Default

    Едната Алфа е Giulia 1300, без челно стъкло е, но е прибрана в гараж. На ламарини ми изглежда добре.
    Другата е Giulia Nuova - тази която беше на бившия състезател Робърт Кюркчиев. Тя е с двулитров двигател, който е слаган след това. Има нужда от тенекеджийска работа и задното и стъкло е счупено.
    Доколкото разбрах има една Giulia в Стрелбище в София. Няма двигател и била много изгнила. Нея обаче не я знам точно къде се намира.
    Преди няколко години в Лозенец също имаше една 1600 супер без двигател, на която купето беше много хубаво. за съжаление изчезна.
    В Дружба също имаше една синя, но изчезна отдавна.

  2. #47

    Question

    Колеги, най-после ми обявиха цена за джулиата, мисля тия дни да хода да я гледам....обаче понеже колата е в Пазарджик и няма с кво да я докарам .. а както няма никакви документи не ми се иска да ме спират полицаите ...даите някви идеи за платформа

    B&B Racing | bb-racingteam.com
    Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!

  3. #48
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by ma7e4k0 View Post
    Колеги, най-после ми обявиха цена за джулиата, мисля тия дни да хода да я гледам....обаче понеже колата е в Пазарджик и няма с кво да я докарам .. а както няма никакви документи не ми се иска да ме спират полицаите ...даите някви идеи за платформа
    В раздела 164 - колегата Gligan май се занимава с рапатрация и тем подобни .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  4. #49
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    ами нещо под наем.примерно нещо като това
    http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?...753&f1=details
    и някой познат с джипка или бус да го дърпа.

  5. #50

    Default ..

    Quote Originally Posted by ma7e4k0 View Post
    Колеги, най-после ми обявиха цена за джулиата, мисля тия дни да хода да я гледам....обаче понеже колата е в Пазарджик и няма с кво да я докарам .. а както няма никакви документи не ми се иска да ме спират полицаите ...даите някви идеи за платформа
    ma7e4k0 баце ти и на краси алфетата си щял да купуваш, от предишният собственик, ама и тя ти се видяла гнилоч ! тия коли батка са на 30 и некви години ... нормално е да са в тва състояние.. няма пълна радост за някоя друга стинка ... по ху наби некои лев ама да караш нещо читаво !
    alfa-romeo 75

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •