Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34

Thread: Май губи спирачна течност :(

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by batmisho View Post
    и какво прави на помпата кажи 4е и ас имам са6тия проблем и незнам какво да права благодаря ти предварително
    При мен се оказа една трабичка не помпа!

  2. #32
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Колеги , от опит знам,че е най-добре и най ефтино,като се получи тоя проблем е да го разсечеш.Тоест взимаш си помпа , цилиндър и маркуч и сменяваш и трите.После забравяш до скраб за тоя проблем.На маркуча никой не обръща внимание,а той най-често бламира цялата система,защото си мислиме,че не е развален,ако не тече,а той се разлага и просто се запушва.Натам си мислете сами!Успех
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  3. #33
    Запален алфист alfa boy Qv's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    От Пловдив
    Posts
    208

    Default

    Колега и моята,пражеше така и смених помпата на саединителя и се оправи,която е 90 лв.на боксер мотор


    Алфа 145-т.s
    Алфа 145 -boxer

  4. #34
    You talkin' to me?! Nyte's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    София/Благоевград
    Age
    37
    Posts
    349

    Exclamation

    Колеги, може ли малко разяснение по темата. И на мен днеска започна да ми присветва лампата за ръчната от време на време (по-точно като друса колата - павета, неравности и т.н.) Каква е връзката на съединителя със спирачната система и къде да оглеждам за течове - по спирачната система ли? Отделно от това - не знам дали има връзка, но днес на няколко пъти след като почна да ми свети тази лампичка за ръчната и при спирачка, съединител и завой колата ми гаснеше WTFFFF?!?
    Alfa Romeo 145 1.4 16V TwinSpark 103hp [1998]
    Peugeot 206 1.4 74hp [2001]
    Renault Megane 2 1.5 dCi 100hp [2005]

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •