View Poll Results: Променихте ли си начина на шофиране?

Voters
47. You may not vote on this poll
  • Да, шофирам по- бързо

    4 8.51%
  • Да, изминавам повече километри

    20 42.55%
  • Да, по- бързо и повече

    11 23.40%
  • Не, няма промяна

    16 34.04%
Multiple Choice Poll.
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 32 of 32

Thread: Промени ли се начинът Ви на шофиране след преминаване към газ?

  1. #31
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    Различните Г.И. имат различни възможности,затова има такива от 2000лв. и такива от 1100лв. Не казвам ,че вторите са по-лоши! , но всичко е до възможности и софтуер, та дори и до качество на компонентите. Друг е въпроса че Г.И. се съобразява и с качествата на съответния автомобил. НЯМА ДВЕ ЕДНАКВИ КОЛИ!,кокто и двама еднакви шофьори. Преди време имахме малък спор защо не си качвам Г.И на собствената кола/и по-точно защо го качвам и го свалям/, ми аз вече съм дърт човек и начина по който върви колата ми ме устройва с обикновена у-ба. Направил съм си сметката ,че с Г.И. слизам 1 лит. което при моето каране са поне10 год. само да се изплати у-бата./или по точно разликата/.
    Много се отплеснах - , но сега се сещам и за друго: бях се огледал във 166- викам "аиде нещо по-ново по-като за мен" пък като размислих -за какво ? Колата си ми е супер ,отговаря на всичките ми изисквания, нямам забележки, зорлем бинт на здрава глава- я си я карай....
    Та и твойта работа е такава- ако те кефи- карай и не се занимавай с глупости! Ако си спестил някой лев от Г.И. не очаквай чудеса.
    Благодаря на всички които имаха търпението да изчетат това!
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  2. #32
    москвич драйвър lord_chuldarkar's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Велико Търново
    Posts
    366

    Default

    Плевенски е ГИ, и се държи прилично по принцип от опита ми с тая кола предпочитам ако нещо работи да не го пипам (освен ако не е ремък, масло или филтри тях мисля да ги сменям даже и да работят кат им дойде времето.)
    Honda CB 500
    Алфа Ромео 156 1.8 '98 (бракувана )
    Москвич Алеко - 6 нюанса на червеното (вечна му памет)
    Зелен дванайсетак от яките (то други няма)

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •