Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 76

Thread: Регионална среща Сливен, Ямбол и Стара Загора

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by t-1000 View Post
    FERARISTA ако идвам да нося ли компресомера да я проверим и твойта госпожица ?????
    Късно е вече, мислех с англииската 2.5 да идвам, но я разпарчетих, пък и най - вероятно ще го слагам на моята тоя двг, че адски ме кефи, иначе ако носиш компресомера ще е добре, със сигурност ще се възползват хората.....добре ще е първо да се довлечете де, интересно ми е как се движи двигателя дето го взехте, пък и искам да ти огледам дизайна че оня път не можах......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  2. #32

    Default

    Значи последно на Хепито в 12:00
    Места ще има, въпреки че не съм запазил.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  3. #33
    Black Shadow trouble's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Сливен
    Age
    45
    Posts
    1,155

    Default

    Колеги....очаквам от вас здрав снимков материал след сбирката, за да гледам и аз какво сте сътворили и обмислете това да стане някаква традиция - да речем 5-6 пъти годишно
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '00 Черната Сянка
    Fiat Brava 1.6 16V ELX '97

    Fiat Brava 1.4 12V SX '98 - ex

  4. #34
    Запален алфист saint78's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Usa
    Posts
    187

    Default

    искам да се извиня на всички колеги,че няма да мога да дойда на срещата в неделя.по независещи от мен обстоятелства се налага да ме приемат в болницата за една не сложна,но достатъчно сериозна операцийка,която няма да ми позволи да дойда,за което разбира се много съжалявам.направете много снимки а за следващата ако не ми мине пак котка пътя и аз ще съм там

  5. #35

    Default

    Мда, май СТЗГ и СН ще сме най-вече за жалост.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  6. #36
    Black Shadow trouble's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Сливен
    Age
    45
    Posts
    1,155

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Мда, май СТЗГ и СН ще сме най-вече за жалост.....
    Само, че не зная от Сливен дали въобще някой ще дойде...Аз поне не съм видял някаква нота на заинтересованост след като се обяви часа и местото, но се надявам, че ще отидат.. ....Да не стане така че да сте само СТЗ в НЗ....
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '00 Черната Сянка
    Fiat Brava 1.6 16V ELX '97

    Fiat Brava 1.4 12V SX '98 - ex

  7. #37
    Ренегат Xman's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Варна-Сливен
    Age
    51
    Posts
    602

    Default

    Quote Originally Posted by trouble View Post
    Само, че не зная от Сливен дали въобще някой ще дойде...Аз поне не съм видял някаква нота на заинтересованост след като се обяви часа и местото, но се надявам, че ще отидат.. ....Да не стане така че да сте само СТЗ в НЗ....
    Аз ще отида на срещата, с мен ще дойде и мой приятел с 156
    АR 33 1.5-ex;АR 155 2.0TS-ex
    FIAT TEMPRA 1.6i.e.-ex;AR 155 1.8TS-ex;FIAT bravo 1.6 16v;ALFA ROMEO 155 2.0 16V-ex,AR 156 2.0 TS

  8. #38
    Запален алфист t-1000's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Philippines
    Posts
    185

    Default

    Сливен дайте час да се чакаме под моста на изхода за Нова Загора










    Послепис: Не бях на 100% процента за тази среща но след като SAIN78 няма да може да дойде реших да отсрамя Ямболска област с присъствието си
    Last edited by t-1000; 10-01-2009 at 01:44.

  9. #39
    Запален алфист saint78's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Usa
    Posts
    187

    Default

    наистина много съжалявам.мислех.че ще мога да шофирам макар и бавно,но доктора ми каза,че съм луд и ако искам усложнения да съм си шофирал колкото си искам.толкова я чаках тази среща и накрая такова разочарование.все пак мисля че здравето е по важно нали.дано и някой друг от Ямбол да дойде освен t-1000,че то срамота направо.пууу,бесен съм направо

  10. #40

    Default

    Quote Originally Posted by t-1000 View Post
    Сливен дайте час да се чакаме под моста на изхода за Нова Загора
    Послепис: Не бях на 100% процента за тази среща но след като SAIN78 няма да може да дойде реших да отсрамя Ямболска област с присъствието си
    Чудесно......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  11. #41
    Запален алфист alfetko's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    stara zagora
    Age
    42
    Posts
    117

    Default

    Quote Originally Posted by saint78 View Post
    наистина много съжалявам.мислех.че ще мога да шофирам макар и бавно,но доктора ми каза,че съм луд и ако искам усложнения да съм си шофирал колкото си искам.толкова я чаках тази среща и накрая такова разочарование.все пак мисля че здравето е по важно нали.дано и някой друг от Ямбол да дойде освен t-1000,че то срамота направо.пууу,бесен съм направо
    Не се притеснявай колега, ще има и други срещи.
    Важното е да се възтановиш добре от операцията,
    а като се оправиш заповядай в СЗ на някоя среща

    alfa romeo 156 2.0 TS

  12. #42
    Запален алфист Bella's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    418

    Default

    Вероятно и аз няма да присъствам...в последният момент ми се обадиха и ще се наложи да остана в града да свърша нещо ...
    Ако до 11 и 30 не съм на линия,значи просто няма да дойда ...
    Пожелавам ви весело изкарване и мнооого снимки да направите...
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW '2001
    140 HP + Chip Tuning -> ex
    Alfa Romeo 159 1,9 JTD SW '2006
    Born to make me happy

  13. #43
    Ренегат Xman's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Варна-Сливен
    Age
    51
    Posts
    602

    Default

    Днес 11:10 часа на бензиностанция ,,Шел"
    АR 33 1.5-ex;АR 155 2.0TS-ex
    FIAT TEMPRA 1.6i.e.-ex;AR 155 1.8TS-ex;FIAT bravo 1.6 16v;ALFA ROMEO 155 2.0 16V-ex,AR 156 2.0 TS

  14. #44

    Default

    Неска на Новозагорското Хепи, си направи сбирка Старозагорската агитка.......
    Следващата регионална среща СТЗГ - СН - ЯЛ ще е във Стара Загора......за застраховка на последните......всяка първа и трета неделя от месеца.......
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_2268.jpg  
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  15. #45
    Запален алфист saint78's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Usa
    Posts
    187

    Default

    предположих,че така ще стане.сега всички ще напишат,че в последната секунда е излязло нещо важно.дано се оправям по бързо,че поне до Зарата да дойда.то се е видяло,че ни в Ямбол,ни в Сливен сериозни алфисти има.съжалявам,за това че сте се разкарвали само Ферарист.добре,че времето поне е хубаво и пече слънце.

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •