Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: Инжекционна лампа?Ще излезе ли грешката?

  1. #16
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Перник
    Posts
    12

    Default

    Quote Originally Posted by Balagan View Post
    @Markaso Колко ти гори ламята ???
    Ми да ти кажа честно гори си куклата и то доста около16,17 градско,но все пак като я взимах не бях с очакване че ще гори 5,6 иначе шях да си взема некое голфче да си го чупим на воля и да си го търкалям по улиците,все пак знаеш че сме си купили красавици,които за да вървят е нормално да харчат....
    Alfa Romeo
    145 2.0 16V T.SPARK(+.....)
    Не е важно как стоиш до колата си,важно е как я караш!!!

  2. #17
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    66

    Default

    ама колееги , всички тука баете! ходи ли на диагностика ,както ти препоръчаха колегите?имаш доста сложна електроника!

  3. #18
    Привържаник Balagan's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Maina Town
    Posts
    396

    Default

    Ауе стига глупости ве средно на 10 алфи съм сигурен че на 7 им светка тази лампа моята изгасва при палене и в момента в който тръгна светва ина някакъф бъг в тая кола нещо недоизпипано не може на мен преди да ми присветкаше от време на време и като смених датчика на коляновия вал докато колата работи да свети без да угасва както ми е лампата на еърбега същата работа има некъф кофти пиниз да знаете


    Марказо колата ти да не е тази от снимката ???
    ex AlfaRomeo 145 2,0 QV -> Голямата ЛюбоФ
    Nissan Qashqai 2,0 140hp
    Renault Megane III Coupe 1,6 16V 110hp
    ShineRay XY350ST-2 StreetKiller

  4. #19
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Quote Originally Posted by Balagan View Post
    Ауе стига глупости ве средно на 10 алфи съм сигурен че на 7 им светка тази лампа моята изгасва при палене и в момента в който тръгна светва ина някакъф бъг в тая кола нещо недоизпипано не може на мен преди да ми присветкаше от време на време и като смених датчика на коляновия вал докато колата работи да свети без да угасва както ми е лампата на еърбега същата работа има некъф кофти пиниз да знаете


    Марказо колата ти да не е тази от снимката ???
    А викаш те са си така присветва и угасват дискотека един вид. Тази лампа говори че имате проблем с колите не пишете глупости че се оправя с разкачена на акумулатора и се появява от време на време значи е наред. Да не говорим че грешки могат да се запишат на компа на колата без да светва лампата. Трябва диагностика а не хвърляне на боб заради такива теми и разсъждение хората дето знаят спряха да пишат във форума и взе да става една голяма боза.
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  5. #20
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Перник
    Posts
    12

    Default

    Quote Originally Posted by Balagan View Post
    Ауе стига глупости ве средно на 10 алфи съм сигурен че на 7 им светка тази лампа моята изгасва при палене и в момента в който тръгна светва ина някакъф бъг в тая кола нещо недоизпипано не може на мен преди да ми присветкаше от време на време и като смених датчика на коляновия вал докато колата работи да свети без да угасва както ми е лампата на еърбега същата работа има некъф кофти пиниз да знаете


    Марказо колата ти да не е тази от снимката ???
    Да колега точно тази от снимката е моята красавица,а колкото до проблема с лампата мисля,че колегата Novachev е мн.прав най-добре една диагностика и всичко ще си излезе
    Alfa Romeo
    145 2.0 16V T.SPARK(+.....)
    Не е важно как стоиш до колата си,важно е как я караш!!!

  6. #21
    Привържаник Balagan's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Maina Town
    Posts
    396

    Default

    4тири пъти я водя в плд на 2та боша бях същата ралта викат готов си изчистихме ги тръгвам пак същото или ми казват нямаш грешки трябва да се прави ремонт ала бала глупости... боли ме фара кой е спрял да пише във форума аз тук се забавлявам и пак си получавам информация а колкото до лампата ми нека си свети колата нали си върви разхода ми е нормален за мотора кфо ме бърка тупата лампа даже ако спре да свети ще ми е кофти


    Марказо дай некфи снимки на тази невероятна красавица бе направо лигите ми течат да знаеш
    ex AlfaRomeo 145 2,0 QV -> Голямата ЛюбоФ
    Nissan Qashqai 2,0 140hp
    Renault Megane III Coupe 1,6 16V 110hp
    ShineRay XY350ST-2 StreetKiller

  7. #22

    Default

    Quote Originally Posted by Balagan View Post
    4тири пъти я водя в плд на 2та боша бях същата ралта викат готов си изчистихме ги тръгвам пак същото или ми казват нямаш грешки трябва да се прави ремонт ала бала глупости... боли ме фара кой е спрял да пише във форума аз тук се забавлявам и пак си получавам информация а колкото до лампата ми нека си свети колата нали си върви разхода ми е нормален за мотора кфо ме бърка тупата лампа даже ако спре да свети ще ми е кофти


    Марказо дай некфи снимки на тази невероятна красавица бе направо лигите ми течат да знаеш
    Ако ти си в този форум за да се забавляваш,други са тук за да помагат или търсят помощ.

  8. #23
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    И аз имах проблем с индикацията за инжекторите,но забелязах,че светва след известен пробег,когато двигателя би трябвало да е загрял,а уреда за температурата седеше около 50 градуса.Ако пуснех и парното,температурата падаше под 50,а индикатора на инжекциона светваше за по-късо време.След като оставя колата да поизстине,лампата гасне.На диагностика излезна "несъвместим сигнал датчик температура".Още преди диагностиката предполагах,че термостата е дал фира.Вече съм с нов и нямам проблеми.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •