Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 17 of 17

Thread: Поръчкова Alfa Romeo 33 1.5 4x4

  1. #16
    Запален алфист gadimir's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Варна
    Age
    50
    Posts
    148

    Default

    Quote Originally Posted by realsex View Post
    тап вапрос но каква е разликата между имола и обикновенната 33-ка
    НЯМА обикновенна 33-ка,колега.....всичките са уникални

  2. #17
    Старши алфист KirilSol's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Варна
    Posts
    826

    Default

    Quote Originally Posted by RokFort View Post
    Имам един въпрос имам един познат който от близо 10 години има една Алфа 33.
    Та тази Алфа има някои екстри които до сега не бях виждал на 33-ка та дори и по нова като година.
    Според него колата е внесена от италия и там е била поръчкова за някаква видна личност.
    Та искам да ви питам дали е така или си е някакво ниво на обурудване.

    Та колата има някакви странни седалки с всякакви ел джаджи надуване месетен на наклона разятягане на долната част памет и там другите му работи.
    Чистачки на фаровете и задното стъкло.
    4х4 знам че е серино и туг го има абе другите работи ще ги видите на снимките.

    аз имах точно такава кола 10 години...от 1994г. когато си я докарах от Австрия до 2004 година, когато я продадох във Варна. Честно да ти кажа първия път като видях снимките даже помислих че е тя .
    Тези седалки не са оригинални, може да си сигурен. Иначе чистачките на фаровете, задната чистачка, ел. стъкла, централно и т.н. са стандартни за версията 4х4. Основните разлики с нормалните 33-ки са в окачването, колекторните тръби и разбира се скоростната кутия и кардана към задния мост. Със сигурност мога да кажа че тази кола минава през доста трудно проходими места с включен заден мост....друг е въпроса че разхода и се удвоява
    (мисля че някъде имах останало сервизно описание точно на този модел с двойното предаване...ако го намеря ще ти го изпратя да го разгледаш)
    Aprilia Mojito & XTrail '06 T30 QR25 AT
    Ex Alfa 156 1.8 TS Sportwagon '00 /Alfa164 2.0 TS /Alfa155 2.0 TS /Alfa33 1.5 4x4
    Lancia Ypsilon '02

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •