Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Има гас - няма гас ! Що е то?

  1. #16
    Запален алфист
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    258

    Default

    hahahaahaha



    Сега трябва да си купуваме и усилватели ли ?


    С Alfa Romeo НА КРАЙ СВЕТА

  2. #17
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    То имаше и една тема във форума,как да се бориме със скърцащите и тракащи чаркове в купето.Аз съм решил комплексно нещата.Така не чувам и когато се говорят простотии в нея.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by Nasko View Post
    Та питам, от студеното време, гаста ли се е свила или имам някакъв проблем и при 10л гас от 30л бутилка, колата не може да върви?
    Предполагам знаеш че в 30 литрова газова бутилка няма как да влязат повече от 24-25 литра газ, или поне в моята само ОМВ може да вкара повече....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #19
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Предполагам знаеш че в 30 литрова газова бутилка няма как да влязат повече от 24-25 литра газ, или поне в моята само ОМВ може да вкара повече....
    В 30 литрова бутилка може да влязат 30 литра пропан-бутан. Ако се вмъкнат повече - лошо.
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  5. #20

    Default има газ няма газ

    Quote Originally Posted by kartell View Post
    Аз имам абсолютно същия проблем - като я срежа придърпва леко и минава на бензин, а половината бутилка е пълна. Днес ходих за настройка да ми вдигнат малко температурата, че лятото беше нагласена на 30 градуса и сега при преминаване на газ в студа ми позамирисваше на газ. Казах им и че ми минава на бензин при полу-пълна бутилка и те ми викат че зимата било така
    а каде ходиш на газаджии

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •