Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 50

Thread: Молба за помощ

  1. #16
    Инженер vaklinator's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София-Силистра
    Age
    51
    Posts
    1,196

    Default

    Quote Originally Posted by голямата риба View Post
    първа и стартер
    след това си личи колко си добър шофьор
    Да бе?! И утре ще ревне, че му е изпушил стартера, а само ако знаеш къде е натъпкан-жална му майка ако се повреди...
    Alfa 155 2.0TS 8V '93

    VW LADAVAGEN '81
    CHRYSLER 3.3L V6 - БИВШ

  2. #17
    Старши алфист lulin racing's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    SOFIA/LULIN
    Age
    35
    Posts
    959

    Default

    Quote Originally Posted by vaklinator View Post
    Точно така е! На това му се вика естествен подбор. И 155-ците ще изчезнат скоро време от улиците както 33 и 75 и много други.
    За жалост това си е закономерно и напълно естествено. Казва му се - пенсиониране или по болест, или по старост.
    Мамка му колега тука си адски прав за наше голямо съжаление


    155 2.5 V6
    Passat 2.5 TDI 180hp highline

  3. #18
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Posts
    387

    Default

    Quote Originally Posted by MUROMAN View Post
    днес тотално ми се прецака колата,имах проблем сьс сьединителя (някоя от помпите сдаде багажа).преди потавше и после се оправяше ,сега педала е долу и няма скорости ,колата не може да се движи,губи и спирачна течност.Не знам в коя от 2-те помпи е проблема.Та се чудя какво да правя? казаха ми,че било забранено и тегленето. Направо не знам какво да правя,помагаите колеги.
    Дали и как
    да я добутам до Итал сервиз да я оправят?
    Накарай някой да те дръпне колега. Изключваш от скорост, палиш и си те дърпат до където си искаш. Мен ми се беше случило миналата година и си ме отдърпаха до майстора, смени я и от тогава
    Alfa Romeo 155, 2.5, V6/ GTV 2.0 TB V6 / 146 TS, 2.0 Junior/ 145 TS, 2.0 16V/ Giulietta 1.8, 166 2.0 V6 TB

  4. #19
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    Стига глипости , аз така съм се прибирал около 200 км от софия
    пробвано е и става
    вкарваш на първа и след това всички си влизат , само трябва да се синхронизира с оборотите и да преценява сфетофарите от далече да минава на зелено

    естесвеноо че няма да я придвижва в 9 сътринта , късно вечер или кум 5-6 сътринта
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  5. #20
    Старши алфист Iltcho's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Враца
    Age
    42
    Posts
    625

    Default

    Марияне, толко ли не можеш да намериш гараж с канал около блока ти и да си смениш помпата?

    Виж къде джвака. Ако е долната - май не е толко сложно. А сигурен ли си, че е помпа, а не някоя тръбичка/маркуч?


    п.п. Не одписвайте 155-ците. Ще възкръснат като феникси от пепелта скоро...

    П.п. 2 - моята е вече ЯКО в движение.
    ALFA ROMEO 164 2.0 Facelift
    ALFA ROMEO 164 SUPER 2.5TD
    Audi a6 2011 3.0 TDI Quattro
    Mini Cooper 1.6 16V Turbo kit 1++hp

  6. #21

    Default

    Да не съм чул италсервиз
    ex: | Fiat Tipo DOHC,Lancia Dedra 2.0 LS,ALFA 155 1.7TS,Lancia Dedra 1.9td SW,ALFA 164 2.0TS,Lancia Delta 1.6i | Fiat Coupe 1.8 16V VFD | Fiat Bravo 2.0 20V HGT |
    BMW e39 facelift

  7. #22
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Quote Originally Posted by Iltcho View Post
    Марияне, толко ли не можеш да намериш гараж с канал около блока ти и да си смениш помпата?

    Виж къде джвака. Ако е долната - май не е толко сложно. А сигурен ли си, че е помпа, а не някоя тръбичка/маркуч?
    Нищо не съм сигурен ,гараж с канал няма.Няма кой да удари едно рамо.То вече няма кой отверка да ти даде.Никои не помага на другия.Не знам от къде може да е ,само знам,че нямам съединител и течноста се стопи мн бързо. и ме остави на средата на улицата.
    А най вече знам,че колата ме предаде точно когато имах Истинска нужда от нея и сега давам грешни пари на цигани таксиджии.
    Last edited by MUROMAN; 01-12-2008 at 21:58.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  8. #23
    Старши алфист lulin racing's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    SOFIA/LULIN
    Age
    35
    Posts
    959

    Default

    Quote Originally Posted by MUROMAN View Post
    Нищо не съм сигурен ,гараж с канал няма.Няма кой да удари едно рамо.То вече няма кой отверка да ти даде.Никои не помага на другия.Не знам от къде може да е ,само знам,че нямам съединител и течноста се стопи мн бързо. и ме остави на средата на улицата.
    А най вече знам,че колата ме предаде точно когато имах Истинска нужда от нея и сега давам грешни пари на цигани таксиджии.
    Бате много добре знаеш,че винаги съм бил на среща!!! Просто сега мойта е още по строшена от твойта затова непредлагам хелп ....... сори


    155 2.5 V6
    Passat 2.5 TDI 180hp highline

  9. #24
    Старши алфист Iltcho's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Враца
    Age
    42
    Posts
    625

    Default

    Quote Originally Posted by MUROMAN View Post
    Нищо не съм сигурен ,гараж с канал няма.Няма кой да удари едно рамо.То вече няма кой отверка да ти даде.Никои не помага на другия.Не знам от къде може да е ,само знам,че нямам съединител и течноста се стопи мн бързо. и ме остави на средата на улицата.
    А най вече знам,че колата ме предаде точно когато имах Истинска нужда от нея и сега давам грешни пари на цигани таксиджии.

    Мъро, горе главата. Нема се отчайваш! Ще говоря с един авер, който живее в Подуяне и има доста голям гараж. Дори ще удари рамо с ремонта, стига да е в България и да не е заминал пак при жена си и детето си в Италия.

    Бих ти разглобил колата на момента, ама ко да прая като си ми на 125 километра дебеш... Инак днес времето ужким ще е топло. Вземи 2 крика, облечи се като за търкалане по земята и виж от де тече. По-нататък ще го мъчим някак.
    ALFA ROMEO 164 2.0 Facelift
    ALFA ROMEO 164 SUPER 2.5TD
    Audi a6 2011 3.0 TDI Quattro
    Mini Cooper 1.6 16V Turbo kit 1++hp

  10. #25

    Default

    Quote Originally Posted by MUROMAN View Post
    ....Няма кой да удари едно рамо.То вече няма кой отверка да ти даде.Никои не помага на другия.Не знам от къде може да е ,само знам,че нямам съединител и течноста се стопи мн бързо. и ме остави на средата на улицата....
    Май си прав...за съжаление. Има толкова хора от София в тоя форум, пък няма кой да помогне.

    Донякъде обаче и ти си си виновен, че си допуснал да се стигне дотук, а не си взел мерки по-рано !
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  11. #26
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by vaklinator View Post
    Да бе?! И утре ще ревне, че му е изпушил стартера, а само ако знаеш къде е натъпкан-жална му майка ако се повреди...
    мани го голямата риба
    виждал е той 155 през крив макарон
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  12. #27
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by hsr View Post
    Май си прав...за съжаление. Има толкова хора от София в тоя форум, пък няма кой да помогне.

    Донякъде обаче и ти си си виновен, че си допуснал да се стигне дотук, а не си взел мерки по-рано !
    прав си колега...затуй сега моята стана паметник пред нас - няма да се кара да няма повече поражения, докато не влезе в сервиза! За съжаление и аз съм за ремонт в момента...


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  13. #28
    Инженер vaklinator's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София-Силистра
    Age
    51
    Posts
    1,196

    Default

    Вехти , дърти баби яги . трошляк.
    Мястото им е в кремиковци - дано не го затворят, че и там няма да идат. милите.
    Alfa 155 2.0TS 8V '93

    VW LADAVAGEN '81
    CHRYSLER 3.3L V6 - БИВШ

  14. #29
    Старши алфист Grim's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    St.Zagora
    Age
    45
    Posts
    824

    Default

    Quote Originally Posted by MUROMAN View Post
    Нищо не съм сигурен ,гараж с канал няма.Няма кой да удари едно рамо.То вече няма кой отверка да ти даде.Никои не помага на другия.Не знам от къде може да е ,само знам,че нямам съединител и течноста се стопи мн бързо. и ме остави на средата на улицата.
    А най вече знам,че колата ме предаде точно когато имах Истинска нужда от нея и сега давам грешни пари на цигани таксиджии.

    ако не си си оправил колата още - обади са на Краси,той ще ти помогне... щом аз като бях в сф и ми счупиха картера ми помогна,прати ми и пътна помощ и ми ремонтира и колата защо да не помогне и на теб?
    0896872833
    '97 155 1.8 16V
    GMC YUKON DENALI 5.7 V8
    the cost of living is dying...everybody pays...

  15. #30
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Quote Originally Posted by vaklinator View Post
    Вехти , дърти баби яги . трошляк.
    Мястото им е в кремиковци - дано не го затворят, че и там няма да идат. милите.
    По моя въпрос ,колата нес беше приета в 9 сутринта при д-р Итал Сервиз и в 14,30 бях поканен да си я прибера обратно излекувана.Потребителската такса ми излезе 89 лв, и включи :нова долна помпа на съединителя,майсторлък и течност.


    Мястото им е единствено и само на ПЪТЯ /и то по висдокоскоростните магистрали да внушават страх и респект в пътната обстановка/.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 11_G.jpg   155_2_001.jpg   Wall155-1-1024x768.jpg  
    Last edited by MUROMAN; 03-12-2008 at 19:43.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •