Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: До колегата с тасовете

  1. #16
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София, Благоевград
    Posts
    372

    Default

    Quote Originally Posted by Коки View Post
    Аз такива от алуминий не съм виждал. Освен това не е нужно да се стягат чак толкоз много.
    Незнам колегата за какъв алуминий говори но самия секрет е от някакъв много по слаб материал и самите му "зъбчета" се изтъркаха от общо 9 сваляния на гума... мойте болтове все едно са универсални защото представляват една шпилка на шестограм и гайка която е секретна.
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 2000г. - ex
    Opel Signum 1.9 CDTI 150hp 2006г.

  2. #17
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by p3shku View Post
    Незнам колегата за какъв алуминий говори но самия секрет е от някакъв много по слаб материал и самите му "зъбчета" се изтъркаха от общо 9 сваляния на гума... мойте болтове все едно са универсални защото представляват една шпилка на шестограм и гайка която е секретна.
    Говорех специално за секрета не за болтовете , а колегите като толкова искат нека се засекретяват тяхна работа !!!

  3. #18
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Говорех специално за секрета не за болтовете , а колегите като толкова искат нека се засекретяват тяхна работа !!!
    Добре бе, Любо, разбрахме за какво говориш, просто искам да кажа, че от 7 години ползвам различни видове секретни болтове и досега никога не съм имал какъвто и да било проблем.

    Нещо повече, ходил съм по най-различни гумаджии - едни стягат с пистолет, други с кръстат ключ, трети слагат тръба на рамото на кръстатия ключ и напинят, напинят...

    Всъщност най-добре е болтовете да се стягат с точно определено усилие и не е добре да се презатягат. Но това никой не го прави. И въпреки това, секретните болтове, които съм ползвал и ползвам винаги са издържали на този тормоз.

    Със всичкото това искам да кажа, че просто си попаднал на скапани болтове и съответно не може да се правят обобщения за всички секретни болтове.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  4. #19
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by Коки View Post
    Добре бе, Любо, разбрахме за какво говориш, просто искам да кажа, че от 7 години ползвам различни видове секретни болтове и досега никога не съм имал какъвто и да било проблем.
    Коки не знам много е възможно да съм попаднал на ментаци взех ги от константин величков с/у Лукойл от една бутка 18лв. , затова колегите да внимават повече като си избират секрети !!!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •