Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 109 of 109

Thread: Опържих си двигателя

  1. #106
    Запален електроженист dakata's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Стара Загора-София
    Posts
    210

    Default

    Quote Originally Posted by Tasev View Post
    Koлко пари си готов да дадеш за 2.0 ts.park перфектен
    Възможно най малкоА ти колко му искаш?
    ALFA 166 2.0TS-хубавицата
    Fiat Ritmo 125TC ABARTH-нека силата на ABARTH бъде с теб
    PEUGEOT 206 1,4HDI(служебното) егати пауъра
    Дачия Логан 1.6 power injection-с ГАС

  2. #107
    Запален електроженист dakata's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Стара Загора-София
    Posts
    210

    Default

    Оооойй ,съквартирантити стига сте спорили бре,тоз форум го обърнахте на арена за гладиаторски битки ве,остана само някой да започне да залага Ама що ми трябваше на мен да я пускам тая тема?АААААА верно бе бях си счупил двигателя!!!
    ALFA 166 2.0TS-хубавицата
    Fiat Ritmo 125TC ABARTH-нека силата на ABARTH бъде с теб
    PEUGEOT 206 1,4HDI(служебното) егати пауъра
    Дачия Логан 1.6 power injection-с ГАС

  3. #108
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Sofia
    Age
    38
    Posts
    20

    Default

    Айде и аз да се оплача какжо ми се случи онзи ден!Обикалям си аз из Орландовци и турся къде да ми залепят картера,влизам в една малка уличка кадето имаше сняг до коленете и карам напред и в един прекрасен момент чувам зверски удар под колата!Спрях 10тина метра след това и като погледнах отдолу видях че ми нямаше полувината картер(по-точно малкия)!Както и да е,купих нов картер и като отидох в сервиза и свалиха картера видях че 3 от 4те биелни лагери се клатят като гладен циганин джанка!Майстора свали един от тях и ми каза 4е се е заварил за вала!Хубавото е че все пак съм спрял навреме преди да замине целия мотор!Така се оправих с 200лв, вместо с 1200!
    Alfa 145 2.0 16V TS

  4. #109
    запален алфист toniseh's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    софия
    Posts
    21

    Default

    Тъикато много серазисква темата относно издражливоста на TS,ще споделя моя скромен(опит),бях в прованса в Гоце Делчев,на вращане от там,малко преди Добринище,нацелих камък,неголям но достатъчен,за да шчупи привода за маслото-картера остана здрав,и ме заблуди помислих че датчика се е разбил лампата светна в кървавото си червено,но аз продалжих и така без налягане на маслото та до София,близо 180км средна скорост около 80,90км в час,моторно масло Аи си Делко 10W40 около 5 дни шофиране по траповете из София и тн.когато започна да променя звука-веднага в сервиз и какво,смяна на четрите черупкови лагера и заварка на привода,а на старите лагери едва им бе тук таме паднала циментацията,колеги и ако това не е корав мотор здраве му кажи,незнам за другите барутарници ,но знам че аз имам тварда машина с характер и сам спокоен на патятакаче малко да поохладят страстите

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •