Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 38

Thread: Айде поздрав и гатанка към ралифеновете!

  1. #16
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Нещо май че става 4-ма по 4-ма С джанти от Кос-че .
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by Събев View Post
    Определено има за какво да те бъзикат!
    Сигурно на половината тук дори и гумите им
    се струват най-обикновенни...
    За съжаление това е истината!
    Нено тези който знаят не очаквай да
    тръгнат да ти обясняват какво е това!
    да

    инак къ се каза на косуъртче ми мяза туйто , ама 4 па 4 ни йе..... тъй, че май ни йе и косуърт, мноу нову ми са струва за дъ йе от некоуе капри.. дай некой жокер ?

    инак теа гуми са най-обикновени улични сликове, незнам кой са опитвате да обидите, ама никой неможе да ги обърка с обикновени гуми

    ПП: нео ще ми станеш ли любовен партьор ?

    ППП: мое па за нешо друо та подиграват, наишш ли ?
    Last edited by Stoyan Georgiev; 28-11-2008 at 00:29.

  3. #18
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Антакъф
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  4. #19
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    косуърдъ
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  5. #20
    започва да се пристрастява nuvolari's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    sofia
    Posts
    56

    Default

    Части от Форд виждам аз,щар по щар ,бегачка,а тези части какви пари са.......не ми се мисли
    Selenia 20K for Alfa Romeo

  6. #21

    Default

    мацо аре кажгоде ? ко са стесняваш или още те бъзикат

  7. #22
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Обе писнало ми е да ми се присмиват хора от бранша че у нашия форум само лапета и спамери.

    Я кажете какво е това?
    Attachment 5574
    Attachment 5575
    Attachment 5576
    Да не сте разглобили бегачката на Бачо Либен, маскари с маскари
    Last edited by pinko; 28-11-2008 at 18:39.
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  8. #23

    Default

    супер сме бе... и пинко заби в 10-ката...


    Косуърт група А ... всичко е рейсинг ингланд .... абе моторспорт

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  9. #24

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    супер сме бе... и пинко заби в 10-ката...


    Косуърт група А ... всичко е рейсинг ингланд .... абе моторспорт
    ура, бравуст

    кое годишно е тфа ?

    нидей ми отговаря ми излизай , петак вечяр е , нал си купонджиа
    Last edited by Stoyan Georgiev; 28-11-2008 at 19:51.

  10. #25

    Default

    автомобилът е форд сиера косуърт гр.А само задно предаване! бил е подготвен от маунтин моторспорт специално за известна рали звезда от началото на 90-те и след като е излязъл от техния шампионат през 1991 ако не се лъжа е пристигнал в българия и е каран мисля от стоян колев . тези които са се интересували от тоя спорт тогава сиерата беше жълта с реклами на КАМЕЛ след това именит русенски състезател на име Николаи Станчев го закупува и дълги години го кара в шампионата в бг в последствие го наследи сина му Мирослав Станчев. края му е леко трагичен след като де поради незнание де по лош късмет мотора бе поломен наи ужасно и бг гения реши че мотор от бмв 5.0 v12 без проблем ще върши същата работа и такъв беше насаден след като им стана ясно че не това е вярната схема колата беше захвърлена в един гараж от където преди 2 години може би извадихме с настоящия и собственик.... като идеята беше да се получи нещо добро но за съжаление след като попадна в 2-3 спецове които го бавиха де по негова де по тяхна вина тои загуби интерес и житеиския път на тоя инак славен автомобил е това което виждате на снимките скраб и донорство аз самия не един път съм бил на крачка от косфорд сектата но все ми се разминаваше някак

  11. #26

    Default

    Quote Originally Posted by 75 turbodelta View Post
    автомобилът е форд сиера косуърт гр.А само задно предаване! бил е подготвен от маунтин моторспорт специално за известна рали звезда от началото на 90-те и след като е излязъл от техния шампионат през 1991 ако не се лъжа е пристигнал в българия и е каран мисля от стоян колев . тези които са се интересували от тоя спорт тогава сиерата беше жълта с реклами на КАМЕЛ след това именит русенски състезател на име Николаи Станчев го закупува и дълги години го кара в шампионата в бг в последствие го наследи сина му Мирослав Станчев. края му е леко трагичен след като де поради незнание де по лош късмет мотора бе поломен наи ужасно и бг гения реши че мотор от бмв 5.0 v12 без проблем ще върши същата работа и такъв беше насаден след като им стана ясно че не това е вярната схема колата беше захвърлена в един гараж от където преди 2 години може би извадихме с настоящия и собственик.... като идеята беше да се получи нещо добро но за съжаление след като попадна в 2-3 спецове които го бавиха де по негова де по тяхна вина тои загуби интерес и житеиския път на тоя инак славен автомобил е това което виждате на снимките скраб и донорство аз самия не един път съм бил на крачка от косфорд сектата но все ми се разминаваше някак
    благодаря ти за информацията, звучи наистина интересно, кола с история, дано частите се вложат в нещо наистина стойностно

    сао ми интересно как би могъл човек да предположи , че става въпрос специално за тази сиера

  12. #27
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    samokov
    Posts
    67

    Default

    от не6то 4x4
    alfa romeo 145 1.6 t.s.
    alfa romeo alfeta gtv 2000

  13. #28

    Default

    Quote Originally Posted by gogo23 View Post
    от не6то 4x4
    ае казаха ти , че е от сиера със задно, и защо реши, че е 4х4, като виж предните носачи , физически е невъзможно това нещо да е имало задвижване и на предните колела

  14. #29

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    ае казаха ти , че е от сиера със задно, и защо реши, че е 4х4, като виж предните носачи , физически е невъзможно това нещо да е имало задвижване и на предните колела
    `точно тая кола мног лесно се конвертира в 4х4 а носачите които визираш са универсални и си има място за полуоска просто на тебе ти убягва това
    http://clubalfaromeo.com/forum/attac...achmentid=5576
    ето разгледаи пак и ще видиш че точно където тряяя да е карето си има място в шенкела така че физически си е абсолютно възможно да е щар по щар
    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev
    сао ми интересно как би могъл човек да предположи , че става въпрос специално за тази сиера
    верваи ми наясно съм с съдбата на точно тея части от снимките
    сега верваш ли ми че знам че е точно тая сиера или да ти кача още 60-70 снимки
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails HPIM8207.jpg   HPIM8228.jpg  

  15. #30

    Default

    Quote Originally Posted by 75 turbodelta View Post
    `точно тая кола мног лесно се конвертира в 4х4 а носачите които визираш са универсални и си има място за полуоска просто на тебе ти убягва това
    http://clubalfaromeo.com/forum/attac...achmentid=5576
    ето разгледаи пак и ще видиш че точно където тряяя да е карето си има място в шенкела така че физически си е абсолютно възможно да е щар по щар

    верваи ми наясно съм с съдбата на точно тея части от снимките
    сега верваш ли ми че знам че е точно тая сиера или да ти кача още 60-70 снимки
    Качи качи да гледаме .. на мен ми стана много интересно

    B&B Racing | bb-racingteam.com
    Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •