Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 54

Thread: Изработка на ключове

  1. #16
    Запален алфист emil georgiev's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    pazardzik
    Posts
    201

    Default

    а за 166 ключ колко струва, алармата ми е отделно от ключа, не разбрах дали учиш новия ключ да пали

  2. #17
    Младши ама вече знае :) sapper's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София
    Age
    37
    Posts
    61

    Default

    Днес и аз се сдобих със сгъваем ключ с алармата и чип вътре. Момчето наистина работи перфектно и изпипва всеки детаил. Също така заготовките за ключовете са от качествена пластмаса, а не като повечето, които ако ги изпуснеш ще им е за последно. Ако някой иска такъв ключ той е човека.
    145 1.6 T.S
    164 3.0 Q4


  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by sapper View Post
    Днес и аз се сдобих със сгъваем ключ с алармата и чип вътре. Момчето наистина работи перфектно и изпипва всеки детаил. Също така заготовките за ключовете са от качествена пластмаса, а не като повечето, които ако ги изпуснеш ще им е за последно. Ако някой иска такъв ключ той е човека.
    Thanks men.
    p.s.Много пъти съм казвал,че най-добрата реклама е добре свършената работа.
    автоключар

  4. #19

    Default

    Колега, кога ще можеш да работиш и с Код 2?
    156 AR67601 BN 1.6TS 16V CF2 BASE
    Bosch Motronic M2.10.4 MPFi

  5. #20
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Враца
    Posts
    18

    Default

    Quote Originally Posted by Pepo View Post
    Колега, кога ще можеш да работиш и с Код 2?
    Бихте ли ми разяснили какво означава код 1 и код 2. В документите на мойта има нещо подобно на дебитна карта и на него има 2 кода - механичен и електронен. Това ли са код 1 и 2. От днес имам сериозен проблем. Като подам контакт на мойта 156-ца на таблото не гасне индикацията key-code и колата не ще да запали, а само стартера върти. Имам само 1 ключ - червен с дистанционно за централното, като копчето на ключа е само едно и е отстрани с гумено покритие. Моля дайте съвет как да си стартирам колата. С изключване на тока не става, вече пробвах. Утре ще търся някакъв майстор във Враца, дето ми го препоръчаха, че разбирал от аларми и имобилайзери. Вече една година карам колата и никога не съм имал такъв проблем. Бих си направил обаче втори ключ за резерва!

    156 ТС 2.0'1999

  6. #21

    Default

    Както всички знаете цената за "копие" на ключ с код 2 е доста по-висока от тези с код 1.Апаратура нужна за направа на такъв ключ е в пъти по-скъпа.В процес съм на набавяне на нужните неща.Ще пиша в темата,когато взема всичко необходимо.

    Поздрави
    автоключар

  7. #22

    Default

    Quote Originally Posted by gsimania View Post
    Както всички знаете цената за "копие" на ключ с код 2 е доста по-висока от тези с код 1.Апаратура нужна за направа на такъв ключ е в пъти по-скъпа.В процес съм на набавяне на нужните неща.Ще пиша в темата,когато взема всичко необходимо.

    Поздрави
    Ако няма да е в обозримо бъдеще, може ли да ни насочиш към човек, който изработва код 2? Доста хора ще сме ти благодарни за жеста!
    156 AR67601 BN 1.6TS 16V CF2 BASE
    Bosch Motronic M2.10.4 MPFi

  8. #23

    Default

    Мога разбира се.Който иска ще му пусна телефона на колега от София да не се окаже че правя реклами тука.
    автоключар

  9. #24

    Default

    Quote Originally Posted by gsimania View Post
    Мога разбира се.Който иска ще му пусна телефона на колега от София да не се окаже че правя реклами тука.
    Аз искам. Пусни ми телефона на ЛС.
    156 AR67601 BN 1.6TS 16V CF2 BASE
    Bosch Motronic M2.10.4 MPFi

  10. #25

    Default

    Имам една молба към тези които са правили ключ при мен.Правил съм сгъваем ключ на някой от София и той е пратил при мен негова позната за същия ключ.Жената е от Перник и кара Рено меган.Спешно ми трябва нейният телефон,защото вчера стана една грешка.
    автоключар

  11. #26
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Русе
    Age
    47
    Posts
    22

    Default

    За Русе и региона 0887574144 правя и код 2

  12. #27
    започва да се пристрастява nasmitacha's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    75

    Default e

    и аз ще се въсползвам от услугите на този ключар !!





    Поздрави



    0887-51-35-09 Todor (Tohata)

  13. #28

    Default

    Аз си го направих ключа, стана добре за парите си, за сега съм доволен, само дето не мога да свикна с него и само си я заключвам като паля и гася колата

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  14. #29

    Default

    автоключар

  15. #30

    Default

    Quote Originally Posted by gsimania View Post
    здравей,колега,значи имам проблем от днес.ключа ми е с код 3,и немога да паля всеки път.като дам контакт не всеки път ми гасне лампата на таблото за ключа,и съответно като не изгасне немога да запаля.така на 4,5,6 пъти и запаля накрая,много кофти.можеш ли да ме посъветваш от какво може да е,и какво да правя.ако трябва да се ходи при теб няма проблем.на самия ключ бутоните не му работят.алармата е отделно.а нямам друг.мерси предварително.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •