Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 37

Thread: нова услуга от МТЕЛ за тези, които имат телефон в колата

  1. #16
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Благпдаря. Готина информация
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  2. #17
    Never give up kartell's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    240

    Default

    Аз понеже нямам тази екстра си реших проблема по този начин: http://www.handybg.com/Car-Kit-Parro...ion-id982.html
    Доста е удобно ползвам го почти всеки път като се кача в колата.
    FIAT Punto 1,9 JTD
    EX Alfa 166 2.0TS 155hp with 18'' RIM

  3. #18
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Да прав си колега. По скоро тази екстра ми служи - да казвам че я имам и другите , например с авенсис приятел казва...,, тц тц, Наиш ли колко щеше да ми струва да я имам...хм...брау...'' Е те тва е ...
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  4. #19
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София
    Posts
    40

    Default

    Quote Originally Posted by nightroller View Post
    извинявавайте ама аз този телефон не мога много да го разбера ... значи ако някой се обади и се чува през колоните добре ама аз имах такъв случай бях на среща с клиенти и ми се обажда един френд и аз му вдигам и се чува: Ауе копее .. ко стаа бе да ти.. ма...та .. помня само че колегите ме зяпаха като луд не знам аз предпочитам да си спра до пътя да си лафя по телефона докато е нужно без да ангажирам пасажерите с разговор, който не ги интересува
    Това което разбрах от написаното от МТел е че работят и 2 (3)-те карти. Ако си с клиент просто си вдигни GSM-a ... единствено което ме дразни е че искат допълнително пари всеки месец

  5. #20
    Вечно недоволен Lucky's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,161

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa166 View Post
    колега разговора се отхвърля като настиснеш дясната врътка и аз много време се тормозех докато разбера че е става от там
    А танкю ей две година минаха и таз кола не спира да ме учудва с нови неща.
    1995 Alfa Romeo 145 1.6 Boxer - ex
    2000 Alfa Romeo 166 2.4 JTD 136cv - ex
    1995 Alfa Romeo 164 Q4 3.0 V6 24V 232cv

  6. #21
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София
    Posts
    40

    Default

    Някой от вас ми каза на една от срещите, че имало GSM сервизчета, където можели да ти наравят копие на картата. Ако някой знае къде би ли ме светнъл ?!!
    МОЛЯ !!!

  7. #22
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by thepsycho View Post
    Някой от вас ми каза на една от срещите, че имало GSM сервизчета, където можели да ти наравят копие на картата. Ако някой знае къде би ли ме светнъл ?!!
    МОЛЯ !!!
    Пиши л.с. на Pinko
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  8. #23
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    така, аз това най после го подкарах, след 4-5 дни борба
    особености

    Като си го поръчате, ви сменят И основната карта - т.е. пращат ти два СИМ-а - единия ти сменя основната сим карта, а другия е "extra sim".
    Следствие - ако ви го пратят по куриер може да си поседите без телефон 1-2 дни, щото ти деактивират твоята карта, и докато не дойде заместващата - си оффлайн

    extra sim-a при мен не искаше да избира, само приема разговори. след 3-4 дни борба с *88 го оправиха така че не се отказвайте

    сега вече сичко си работи - и двата телефона са активни, ти си избираш в кой да приемеш разговора

    ще ви го покажа на срещата следобед
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  9. #24
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    7 лв била таксата за втората карта, а?
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  10. #25
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by valjo View Post
    така, аз това най после го подкарах, след 4-5 дни борба...
    Най-после! Ще почвам и аз да ги боря
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  11. #26
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by kartell View Post
    Аз понеже нямам тази екстра си реших проблема по този начин: http://www.handybg.com/Car-Kit-Parro...ion-id982.html
    Доста е удобно ползвам го почти всеки път като се кача в колата.
    Това е много готино,колега,но точно за тия пари преди три години си купих Си-ди с такова действие плюс слот карта и USB.За тези,които имат оригинални касетофони е малко по сложно,но за тези,които нямат е по-добрата играчка.Набирането също е възможно от CD-то.Изобщо командваш всичко на телефона.Само,дето не снима , вместо него
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  12. #27
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София
    Posts
    40

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Това е много готино,колега,но точно за тия пари преди три години си купих Си-ди с такова действие плюс слот карта и USB.За тези,които имат оригинални касетофони е малко по сложно,но за тези,които нямат е по-добрата играчка.Набирането също е възможно от CD-то.Изобщо командваш всичко на телефона.Само,дето не снима , вместо него
    Кажи повече за това СД ? ... марка, характеристики, куде го има ??!?

  13. #28
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Купих го от Техномаркет.Марката е непретенциозна-NEO. Имаше проблем само с дистанционното.Беше за десен волан.Като СD е боклук.Постоянно от дупките прескача,но на мене не ми пука.Слушам главно от флаша.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  14. #29
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by qpwo View Post
    7 лв била таксата за втората карта, а?
    6.90 месечно и 19.90 еднократно при издаването. Не ти се променя тарифния план, нито срока на договора.

    Вчера си взех и май работи нормално, но още не съм имал време да я тествам. Явно влизат в час постепенно, защото минах без перипетиите на Вальо - не са ми деактивирали основната карта, нито съм я сменял. Телефонът си ми беше в джоба и си работеше докато ми даваха новата карта.

    Минах през други перипетии обаче - отидох в Мтел в 20.03 ч., а центърът, в който регистрират и активират картите работел до 20 ч. и не можаха да обработят заявката и стана една манджа, та трябваше да ходя втори път и да вися на опашка.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  15. #30
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by valjo View Post
    ...Като си го поръчате, ви сменят И основната карта - т.е. пращат ти два СИМ-а - единия ти сменя основната сим карта, а другия е "extra sim".
    Следствие - ако ви го пратят по куриер може да си поседите без телефон 1-2 дни, щото ти деактивират твоята карта, и докато не дойде заместващата - си оффлайн
    Такааа. Вече 1 седмица ползвам услугата - никакви проблеми. Не са ми сменяли основната карта - на Вальо са я сменяли или защото е била стара или защото е било в началото на предлагането на тази услуга и още не са били изчистили нещата.

    Който се интересува: отиваш в някой бизнес център на Ментел, задължително преди 19.30 ч., и казваш, че искаш ехтра СИМ. Искат ти лична карта и ... това е. Подписваш едно заявление и приложение към договора. НЕ СЕ променя тарифния план и НЕ СЕ променя срока на договора. Плащаш 20 и няколко лева и си взимаш картата. Става за 15 минути. Ръгаш картата в слота, след по-малко от 2 часа е активна и ... почваш да говориш.

    Основният проблем е създаването на тел.указател. Май няма опция да записваш тези, които са ти звъняли. С бат Вальо ще търсим вариант да прехвърлим контактите през сим картите - в Ментел имали такива устройства, които стават и за големите карти.

    Quote Originally Posted by valjo View Post
    ...extra sim-a при мен не искаше да избира, само приема разговори. след 3-4 дни борба с *88 го оправиха така че не се отказвайте ...
    Това явно са го изчистили - при мен си тръгна веднага. Особеното е, че СМСите се получават само на основната карта. Което не е проблем, защото и без това много трудно се стига до тях и можеш да ги четеш на дисплея само ако си спрял. Пък и е по-прайвъси кийпинг, щото старата поговорка днес е валидна с нова сила - СМС къща разваля
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •