Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 37

Thread: нова услуга от МТЕЛ за тези, които имат телефон в колата

  1. #1
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default нова услуга от МТЕЛ за тези, които имат телефон в колата

    http://www.mtel.bg/corporate/services/extra_sim.php

    дочакахме

    а някой да знае къде могат от "малка" СИМ карта да ми изкопират телефоните на "голяма" ?
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  2. #2
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by valjo View Post
    http://www.mtel.bg/corporate/services/extra_sim.php

    дочакахме

    а някой да знае къде могат от "малка" СИМ карта да ми изкопират телефоните на "голяма" ?
    Това е много яко ! Интересуваме дали го предлага GLOBUL за да не сменям оператора ?

  3. #3
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    извинявавайте ама аз този телефон не мога много да го разбера ... значи ако някой се обади и се чува през колоните добре ама аз имах такъв случай бях на среща с клиенти и ми се обажда един френд и аз му вдигам и се чува: Ауе копее .. ко стаа бе да ти.. ма...та .. помня само че колегите ме зяпаха като луд не знам аз предпочитам да си спра до пътя да си лафя по телефона докато е нужно без да ангажирам пасажерите с разговор, който не ги интересува
    Tormentvm In Dvm Demens

  4. #4

  5. #5
    Вечно недоволен Lucky's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,161

    Default

    Quote Originally Posted by nightroller View Post
    извинявавайте ама аз този телефон не мога много да го разбера ... значи ако някой се обади и се чува през колоните добре ама аз имах такъв случай бях на среща с клиенти и ми се обажда един френд и аз му вдигам и се чува: Ауе копее .. ко стаа бе да ти.. ма...та .. помня само че колегите ме зяпаха като луд не знам аз предпочитам да си спра до пътя да си лафя по телефона докато е нужно без да ангажирам пасажерите с разговор, който не ги интересува
    Това на истина е проблем лошото на този телефон е че не можеш да откажеш повикване.
    Аз лично звънят ми на личният гледам кои е ако няма проблем пренасочвам ако има си говоря от личният и така.
    1995 Alfa Romeo 145 1.6 Boxer - ex
    2000 Alfa Romeo 166 2.4 JTD 136cv - ex
    1995 Alfa Romeo 164 Q4 3.0 V6 24V 232cv

  6. #6
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Quote Originally Posted by nightroller View Post
    ...аз предпочитам да си спра до пътя да си лафя по телефона докато е нужно без да ангажирам пасажерите с разговор, който не ги интересува
    Ако провеждаш по 2-3 разговора от по няколко минути на ден - да, но иначе...

    Аз, в качеството си на собственик на необогатен с такива екстри автомобил, напоследък ползвам следния сиромашки вариант: пускам си спикърфона на телефончето и го закеркенечвам м/у шофьорския сенник и тавана. Най-много да се изтърси в краката ти при някое по-сериозно подрусване. Ако тръгна да спирам за всеки разговор, никога няма да стигна за където съм тръгнал
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  7. #7

    Default

    това е готино, жалко че нямам на моята

    btw, незнам дали на някой му се е отдавал шанса да работи с blue&me - системата, която ползват на новите алфи и фиат, но е страшно удобна, с изключение на това, че на телефона ти му пада бързичко батерията, защото нон стоп трябва да е с пуснат блутуут

  8. #8
    Вечно недоволен Lucky's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,161

    Default

    Quote Originally Posted by trustworthy View Post
    Ако провеждаш по 2-3 разговора от по няколко минути на ден - да, но иначе...

    Аз, в качеството си на собственик на необогатен с такива екстри автомобил, напоследък ползвам следния сиромашки вариант: пускам си спикърфона на телефончето и го закеркенечвам м/у шофьорския сенник и тавана. Най-много да се изтърси в краката ти при някое по-сериозно подрусване. Ако тръгна да спирам за всеки разговор, никога няма да стигна за където съм тръгнал
    Ами не основно бизнеса си го движа по телефона колегите които са ме виждали могат да кажат колко говоря.Само за пример ще да маршрута софия -Ловеч е 180км време към час и тридесет минути до към два часа,за това време не успях да изслушам нито една песен като знаеш че времетраенето на една песен е около 5 минути.
    1995 Alfa Romeo 145 1.6 Boxer - ex
    2000 Alfa Romeo 166 2.4 JTD 136cv - ex
    1995 Alfa Romeo 164 Q4 3.0 V6 24V 232cv

  9. #9
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Бе готина си е екстрата, ще си взема. Като неискам да говоря предф пасажерите просто ще натисна копчето и ще изкочи сим картата от устроиството на колата, и ще се активира мобилният ми телефон.....
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  10. #10
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by qpwo View Post
    Бе готина си е екстрата, ще си взема. Като неискам да говоря предф пасажерите просто ще натисна копчето и ще изкочи сим картата от устроиството на колата, и ще се активира мобилният ми телефон.....
    ами с тая услуга, можеш да затвориш и от самия ГСМ, те звънят сичките заедно

    така че като колата няма Reject, то телефонния ти апарат има - натискаш там и сичко заспива, няма нужда да спираш мотора, да махаш клема на акумулатора и прочие
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  11. #11
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Това е много яко ! Интересуваме дали го предлага GLOBUL за да не сменям оператора ?
    Quote Originally Posted by ACEHOB View Post
    Чакаме Globul!
    Най-доброто предстои
    Last edited by Коки; 30-11-2008 at 02:13.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  12. #12
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    ...с изключение на това, че на телефона ти му пада бързичко батерията, защото нон стоп трябва да е с пуснат блутуут
    Това е така докато не си купиш като моя Самсунг с блутуут, без блутуут - нЕма падане
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  13. #13
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Значи последно: Наистина ли мобил тел предлагат втора карта за да ходя да я взема... В смисъл питам така ако кажат че неможе - да почвам ли да се карам...
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  14. #14
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by qpwo View Post
    Значи последно: Наистина ли мобил тел предлагат втора карта за да ходя да я взема... В смисъл питам така ако кажат че неможе - да почвам ли да се карам...
    Ами почваш - има го на сайта им.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  15. #15
    започва да се пристрастява Alfa166's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Бургас
    Age
    37
    Posts
    58

    Default

    Quote Originally Posted by Lucky View Post
    Това на истина е проблем лошото на този телефон е че не можеш да откажеш повикване.
    Аз лично звънят ми на личният гледам кои е ако няма проблем пренасочвам ако има си говоря от личният и така.
    колега разговора се отхвърля като настиснеш дясната врътка и аз много време се тормозех докато разбера че е става от там
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 140hp 2001

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •