Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 134

Thread: Втората ми 90-ка и модификациите и

  1. #46
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Alfa Romeo Giulietta
    Alfa Romeo 90 V6 2.5 QO
    Alfa Romeo 90 V6 2.5 QO
    Fiat Coupe 2.0 16V
    ... за сега
    Ох малееее,брат,превзе мааалата с тея летящи бабички,дрънни една шайба да мина да те видя некой ден
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  2. #47
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    не съм бе споко 2-те 90-ки не са пред нас вече втора седмица, а "новата" май изобщо няма и ад я връщам щото вече няма място пред нас. Щ`и дрънна само да ми минат тука разни зорове.
    Alfa Romeo 75 24V

  3. #48
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    199

    Default

    Ще се видиме бат Венци ,но все така се получава ,че вторник съм нещо на някаде! Аз също почнах да се обурудвам още един транзаксел наличен от баба като нашите ма и той си е педал като нашите не е преработван!
    А относно сивата 90 на околомръсното ,тая нея давам, на шега на майтап си ми стана ежедневна кола, карам я запустена и "нолейбъл", но за скрабиране никой да не си помисля!
    90 2.5 V6
    Croma 1.9 multijet

  4. #49
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Quote Originally Posted by mladej_it View Post
    Ще се видиме бат Венци ,но все така се получава ,че вторник съм нещо на някаде! Аз също почнах да се обурудвам още един транзаксел наличен от баба като нашите ма и той си е педал като нашите не е преработван!
    А относно сивата 90 на околомръсното ,тая нея давам, на шега на майтап си ми стана ежедневна кола, карам я запустена и "нолейбъл", но за скрабиране никой да не си помисля!
    ПЕТЪК! Вече се събираме всеки петък.
    Alfa Romeo 75 24V

  5. #50
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    Quote Originally Posted by Venci View Post
    ПЕТЪК! Вече се събираме всеки петък.
    ти моеш и сам си правиш среща
    глей ко станаа остай хорта от надин без хляб.... сичката скраб на софия прибра
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  6. #51
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Изваждам на светло темата и я изтупвам от прахта.

    Втората 90-ка в момента усилено се подготвя за Пистовия ден в Калояново този месец. Бях започнал да я разглобявам и разпродавам, но Нено каза - Пистов ден и аз реших да си сглобя "нещо" за Калояново
    Тази седмица измъкнах купето изпод едно дърво, където бавно умираше. Дадох главите от първия ми шестак да ги обслужат. Купих гарнитури, събрах малко части от гаража, малко от мазето, малко от другия гараж... Утре ще привлача при мен и блока с някой кардан и една рейка. Чудя се за гърнетата какво да измисля нещо непретенциозно, май ще ползвам обади се на приятел. Единственото, което ми липсва е добавката на предната броня и ако някой има идея за предна броня за 90 да свирка.
    И така. Това е. Колата ще живее. Между другото измита на слънцето... оказа се че цвета и е уникален
    Alfa Romeo 75 24V

  7. #52
    Старши алфист ivopifeca's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    sofia
    Posts
    874

    Default

    Успех с подготовката!

  8. #53
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by Venci View Post
    Изваждам на светло темата и я изтупвам от прахта.

    Втората 90-ка в момента усилено се подготвя за Пистовия ден в Калояново този месец. ... :
    Аз бях на кантар дали да идвам в Калояново ама сега това ме убеди ще дойда точно заради тази кола!!!!!
    Tormentvm In Dvm Demens

  9. #54
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Адаш...Просто нямам думи...непридвидим и луд както винаги Много ще се радвам да ми дадеш кръгче на Калояново, а аз ще ти дам кръгче с моя фиат...
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  10. #55

    Default

    Ех допреди година седеше и събираше прах на паркинга пред блока в ок1...ех ех а сега

    B&B Racing | bb-racingteam.com
    Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!

  11. #56
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    199

    Default

    Rock On !!!
    90 2.5 V6
    Croma 1.9 multijet

  12. #57
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Мдаа тука от три дена подритваме едни шестаци мисла че се е захванал сериозно да я направи за калояново
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  13. #58
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Пренасяме шестаци. Подритваме рейки. Майката си трака. Ще взема да "преспя" с колата в сервиза за 1-2 нощи и после ще давам газ без гърнета по преките.
    Alfa Romeo 75 24V

  14. #59
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by Venci View Post
    Пренасяме шестаци. Подритваме рейки. Майката си трака. Ще взема да "преспя" с колата в сервиза за 1-2 нощи и после ще давам газ без гърнета по преките.
    Мдааа с вратите напред за предпочитане
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  15. #60
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Тази вечер захлупих главите и с Бобо ги стегнахме, че това желязо блока се дърпаше и въртеше, и не искаше да си ги поема където им е мястото. Гадина мръсна харесало му е без глави ХА ХА ХА ХА. Оставихме го да виси на жирафа и утре евентуално ще си влезе в коша, че само ми пречи и го прескачам. По рано през деня с помощта на Боби33 направих първи стъпки по блока към изолирането на масленият разпусквач на ангренажният ремък, който в същност е най-голямата болка на V6 моторите от това поколение. Утре (днес) трябва да реша как точно ще завърша модификацията по ролката и какво ще я държи вече след модификацията. Най вероятно да изтрещя и да хвана флекса и телоподаващото и да ползвам някоя ролка от 16V туин спарк или JTD
    Alfa Romeo 75 24V

Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •