Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: Just Colin!

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by _power_ View Post
    По голяма звезда..Нено ама и ти имаш едни изказвания..
    Не те разбрах.

    Иначе Сър Крис Хой е 6 пъти Олимпийски шампион и 11 пъти световен..... другите отличия и медали нямам представа колко са....

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  2. #17
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Не те разбрах.

    Иначе Сър Крис Хой е 6 пъти Олимпийски шампион и 11 пъти световен..... другите отличия и медали нямам представа колко са....
    Да, прочетох за младежа, но просто да сравниш велосипедист... с легендарен рали пилот..пък и да кажеш, че е ПО....

  3. #18

    Default

    От моя гледна точка, колкото и да съм фен на Колин, Крис Хой е много, много по-голям спортист.

    Проблема е че сме в заухава държава където освен футбол други спортове няма, а колоезденето в западна Европа е след футбола. В Англия е почти на нивото на ръгбито

    А Хой им е един от най-големите спортисти на UK... той носи знамето.. прави си сметката


    п.с. Да те светна, че колоезденето е формула 1 на спортовете що се касае за физика на човека. Каквото се измисли там се ползва след години в другите спортове.

    велосипедист....
    Last edited by ne0; 09-02-2013 at 12:17.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  4. #19
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Казах ти вече се информирах за постиженията на човека.
    За футбол не ми се говори щот според мен '' не бръмчи ли не е спорт'' По твойта логика ... къде отива голф-а като спорт крикета ..и т.н. А ако гледаме кой спорт е най следен...ми Супербола и Кеч-а който изпреварва последните години и Супербола по гледане
    За да стане ясно, просто се подразних как едва ли не умаловажи едно от най изявените спортни имена в автомобилния спорт.... което не ми се вижда правилно. + Темата не е за велосипедист и това не е вело форум :P
    Нека спрем да спамим до тук мисля всеки си изказа вижданията

  5. #20

    Default

    Въобще не съм искал да споря, просто съм близо до колоезденето и го вземам лично, кoгато хората не са запознати с факти за този спорт. На едно мнение сме. Трябва да се уважават спортистите.
    Last edited by ne0; 09-02-2013 at 15:55.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  6. #21

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •