Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: ПОТНИ СТЪКЛА - ПОМОЩ

  1. #16
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    климатика на автомат.режим + чисти стъкла + сменен филтър+вкл.подгряване на задното стъкло и си ок при мен този проблем за кратко се появява само ако се качим 4-5 човека и разликите на температурата вътре вън са големи .
    Alfa 155 2.0 16v

  2. #17
    Обикновен Алфа потребител didod's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София, много рядко Ст. Загора
    Age
    47
    Posts
    2,854

    Default

    От автоматичния има смисъл до около плюс 3- 4 град. По- надолу климатроника изключва компресора и туй то. Оставаме на милостта на парното само.
    Alfa Romeo 164 SUPER T. Spark /Base '95/ - gone for parts;
    Lancia Kappa JTD '98 -

  3. #18
    Младши алфист kamikadze155's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    10

    Default

    Аз имах същия проблем и доста време го умувах каква може да е причината сигурно изкарах 2 зими така и един ден просто незнам откаде ми доиде на акала да погледна уплатненията и на стъклата и на вратите и открих малак проблем с оплатнението на предното стъкло и може да ви се струва невероятно но от тогава нямам проблем дори не пускам климатик а парното ми е макс. на 2 с 4 човека и всичко си е ОК.

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by kamikadze155 View Post
    Аз имах същия проблем и доста време го умувах каква може да е причината сигурно изкарах 2 зими така и един ден просто незнам откаде ми доиде на акала да погледна уплатненията и на стъклата и на вратите и открих малак проблем с оплатнението на предното стъкло и може да ви се струва невероятно но от тогава нямам проблем дори не пускам климатик а парното ми е макс. на 2 с 4 човека и всичко си е ОК.
    Как реши проблема с уплътнението колега?

  5. #20
    Младши алфист kamikadze155's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    10

    Default

    С течен каучук ( черен ) в ъглите беше проблема при мен ( предно стъкло) Др познат имаче същия проблем с др марка кола при него беше оплатнение на вратата той го реши с смяна
    Last edited by kamikadze155; 23-11-2008 at 13:52.

  6. #21
    Болен алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    СОФИЯ, МЛАДОСТ 3
    Age
    51
    Posts
    1,531

    Default :-)

    това лято ми се наложи да сменя цялото табло за упраление на климатроника. колкото и изненадващо да звучи от тогава не съм имал проблеми с изпотяване. а в момента даже съм изключил компресора защото гумената муфа пак се съдра и чакам доставка
    Alfa Romeo 155 2,5 TD 12.1994 recicled
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW 04.2003 EX
    Peugeot 508 RXH 02.2013

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •