Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 35

Thread: Сервиз в Люлин

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by Highvoltage View Post
    Малеее ,хорааа сега ме наплашихте (( На 1ви ми отиде двигателят и сега е там за смяна направо. .....
    Ами каво да ти кажа....моята колица тръгва,спира тръгва,спира.../точно я бях взел/.Тоя екземпляр ми беше на път.Спирам отпред,тоя изхвърча веднага...
    По спомен...:
    Тои:-Кажи брато?
    Аз:-Ми за диагностика..
    Тои:-Що кво и е?
    Аз:-обяснявам му
    Тои:-Брато,вади 1700 лв за турбина!
    Аз:-Моля?Е поне да я закачим да видим...
    Тои:-Шшшш,его имам същия двигател вътре,свалям го веднага.Остай колата че е много работа..поне няколко дни и около 300-350 за работа!
    Тръгнах си оттам като "посран"....оказа се дебитомер/при друг майстор/.Колата сега е самолет...
    Ако разказчето не ти стига,мога още ДВА подобни да ти разкажа.И то пак за същия сервиз.
    Last edited by Linkestis; 06-01-2009 at 08:54.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  2. #17
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    София
    Posts
    32

    Default

    Ходих в този сервиз за смяна на ангренаж/ремък,ролки и водна помпа/ шефа им ми поиска 360 лева/100 работа и 260 части без водната помпа/.Намерих си поевтини части закарах колата в определения ден и час и цирка започна: Първо 120 лева за работа, Второ 90 лева за пласмасов капак втора употреба защото моя трябвало да се счупи заради превъртял болт/сложения капак се оказа пълен боклук/ и Трето най лошо впечатление ми направи нежеланието на шефа им да присъствам при ремонта сами си правете изводите.

  3. #18

    Default

    Приятелю,защо не потърси информация преди това къде да си закараш автомобила?
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  4. #19
    Запален алфист SPEEDY-SD's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    София
    Posts
    148

    Default

    Веднъж ходих там за диагностика....каза че е свален компа на колата......а КАК ЩЕ ЗАПАЛИ ИНАЧЕ,КАМОЛИ ДА ВЪРВИ...отивай в Lisan serviz

  5. #20

    Default

    Три пъти се опитават да ме прецакат там ама накрая получиха доста дълга псувня!А човека дето се явява нещо като управител пише доста често във форума!Не знам някои дали е влизал вътре ама такава кочина няма!
    Fiat Punto 1.2 75 ELX
    EX-Alfa Romeo 146 1.9JTD Diesel surprise
    EX-Alfa Romeo 155 2.0 8V
    EX-Fiat Bravo 1.6 16V Sx

  6. #21

    Default

    Ето и мойта история....

    Преди месец отивам аз към Фантастико Люлин 6.. всичко си е нормално. Паркирам си влизам да си свърша работата, след това се качвам в колата паля и усещам че волана ми е много тежък.. помислих че рейката е заминала. Отварям капачката и гледам няма течност... и си помислих че може да съм се отървал и да е само маркуча. Прибрах се едвам едвам до нас .. влизам в интернет и им докопах от някъде телефона на тия мърлячи... звънкам обяснявам му какъв е проблема той ми казва че маркуча е заминал и ще ми струва 210лв със работата.. викам му добре сега ти карам колата. Отивам там гледам някаква мизерия, но нищо оставих им колата. Той ми каза че ще я погледне предполага, че само това е проблема. Оставих му телефон за връзка и чаках да звънне да ми каже крайна цена.. Звъни след 1 час и ми казва че рейката е заминала и маркуча се е спукал почнал да я прави и ремонта ще струва 410лв. Щял да ми сложи рециклирана рейка която била пробвана и забележете .. даваше ми гаранция 5 дни. На следвъщия ден отивам да си взема колата и ми казва че всичко е точно сменил е рейката и маркуча, но ми е тръгнала помлата, щял съм да изкарам, но е хубаво да я сменя. Каза че имал помпи като реша да отида и ще се разбереме за цената... викам му хубаво. Каза ако има проблем до 5 дни да се обадя ще го оправи. Потеглям аз и разлика никаква не усещам ... както си ми беше преди. И веднага ми мина през акъла че нищо не е сменял.. продължавам да си карам аз и по едно време виждам че колата почва да грее яко... стигам до Практикер Люлин, а задръстването е голямо.. направо гася колата на средата на пътя и бия аварийки. Отварям капака и какво да видя... нямам антифриз. Добре че един приятел през това време та извади една туба с антифриз. Отворихме капачката ... и какво да видя.. източили ми антифриза и ми наляли вода на студен двигател и като съм запалил си го е смукнало ... паля колата и гледам не включва перката.. поглеждам те ми извадили буксата, та и там щях да отида една едни весели пари за ремонт.. дали са го направили с цел или просто са мърлячи не се знае. Бях бесен направо.. и сега преди няколко дни купувам си нови предни дискове и ги слагаме... и какво да видя рейката даже не е сваляна и за което ме хвана още повече яд... е дано тия пари който ги е изкарал от мен и от всички други който не са доволни и ги е изиграл по същия начин да ги даде всичките за лекарства... аз там няма да стъпя повече.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTDm 20v

  7. #22
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Еее,не мога да повярвам,еб*ти киртаците,тия въобще могат ли да поправят там някоя кола,или не.
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by Flame View Post
    Еее,не мога да повярвам,еб*ти киртаците,тия въобще могат ли да поправят там някоя кола,или не.
    най-вероятно не.. те така си губят клиентите вместо да ги печелят. От това което прочетох никой не се е върнал 2ри път в тоя сервиз.. пълни мърлячи са
    Alfa Romeo 156 2.4 JTDm 20v

  9. #24
    Запален алфист face/off's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Jambol-Sofia-Athens
    Age
    41
    Posts
    186

    Default

    Отивам и ги паля тея,егати долните типове.
    Alfa Romeo 155 1.6 16V 120hp Graduate-ex
    Lancia Kappa 2.0 20V 146hp-ex
    Alfa Romeo 166 2.0 V6 TB CF2 "PROGRESSION" 204hp-ex
    Fiat Brava 1.9JTD SX

  10. #25

    Default

    Quote Originally Posted by RahzeL View Post
    На тези съм им носил пица няколко пъти и не ми изглеждат стабилни

    следващият път кажи ще им се изп****а в пицата гадове да им приседне
    Alfa 145 1.3 Boxer 96', Alfa GTV 2.0 16V 96'

  11. #26
    Люлинчанин Bonev's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    1,354

    Default

    Добре де, защо не си търсите правата? Така ли ще оставите нещата? Оскубали са ви и сега само плюете тука, вместо да се борите за правата си! Що не се обадите на "Господари на ефира" примерно?!?! Комисия за защита на потребителите и т.н. Аз не бих оставил нещата така.

    Subaru Legacy 3.0 H6
    Alfa Romeo 156 2.0 - Ex
    0888 511 533 - Бонев

  12. #27
    that's me in the corner JAMAL's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    475

    Default

    Quote Originally Posted by MaDHaCkEr View Post
    От това което прочетох никой не се е върнал 2ри път в тоя сервиз.. пълни мърлячи са
    Аз да добавя....от това, което прочетох, никой не е отишъл първи път. Що така хората си вкарват автоголове не мога да разбера. Ок, веднъж се е изхитрил, но защо си мисли, че втори път ще успее. Аз ли бъркам в сметките...кое е по-добре, да преебеш веднъж някой или два пъти да му оправиш колата, та да се върне и трети път?!?! На следващото събиране ше ви го покажем човека.

    Alfa Romeo 156 2.0 TS - the current one
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer - the second one
    Alfa Romeo 33 1.7 boxer - the first one

  13. #28
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    И аз никога няма да ида повече ! Отидох маслото да сменям там и после един куп бели беха направили !!! Ето го въпросниа човек пак идва да раздава брушурки( от ляво да малкото момче) !
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails P1150306.jpg  
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  14. #29
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Въпросния човек е собственик на най старата алфа в България. Отскоро има и възстановен фиат 1939 година.
    Преди години ми е правил спринта и се справи добре. Сега не мога да кажа как работи, но мисля че не е редно да плюем по някого без конкретни доказателства.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  15. #30
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    И аз никога няма да ида повече ! Отидох маслото да сменям там и после един куп бели беха направили !!! Ето го въпросниа човек пак идва да раздава брушурки( от ляво да малкото момче) !
    Собственика на 155-цата ,Няма отношение и Вина по въпроса.
    За този сервиз съм чувал само лоши работи колеги , вие си мислете и правете изводи сами.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •