Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35

Thread: Сервиз в Люлин

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Въпросния човек е собственик на най старата алфа в България. Отскоро има и възстановен фиат 1939 година.
    Преди години ми е правил спринта и се справи добре. Сега не мога да кажа как работи, но мисля че не е редно да плюем по някого без конкретни доказателства.
    Доказателства мога да ти покажа като дойдеш на място... вече ако ти е познат това е друг въпрос. Не съм единствения недоволен и се надявам колкото се може повече колеги да прочетат тази тема, за да не се лъжат и да си дадат парите на вятъра.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTDm 20v

  2. #32

    Default

    Quote Originally Posted by Gh0stRider View Post
    В събота бях на кино в Арената.. и ми бяха оставили брошурка на чистачките с реклама на този сервиз :
    http://www.fiat-alfa.net/index.php?o...id=2&Itemid=57

    някакви отзиви и мнение я да имате?
    Такаа и аз да съживя темата., по празниците на гости в София и точно до блока гледам сервиз алфа ланчиа и т. Н. И си викам... Ха ето едни майстори... Те ще разбират от италиянки. Такаа на другия ден проблем голям с помпата на съединителя.... Веднага се сетих за тези факири.... Отивам пеша и тоз главния спец ми казва... Ми докарай да я видя.... До тук е прав.... Карам я аз... Качва се той запали я.... Включи на скорост... Даже не помня даде ли напред... И охооо съединителя ти е заминал и лагер помпата и каза около 600 лева ще ти легне. Мисли бързо че трябва кутията да сваляме и до довечера да е готова. Не разбирам повече от него но със сигурност проблема ми е от тази помпа в краката понеже периодично виждам някои течове по стелката и тоз като видя кола с регестрация "С Т" и кво си вика дай да да го обуя за коледа.Можело да е от горната помпа ма не било сигурно и ако съм искал може да рискувам но гаранция нямало, Такива сервизи са вредни и трябва да бъдат известни на потребитилит, сега се сетих чукнах в гугъл за тоя гараж и хоп... Смях в залата... добре че не се подлъгах и си прибрах алфетата без проблем.... Нямам думи... БГ действителност

  3. #33
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Четох и не вярвах на ушите си

    Колеги, читавите майстори клиентите ги търсят а не обратното.

    Не е луд този, дето яде зелника......


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  4. #34
    започва да се пристрастява m__to's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    87

    Default

    Преглед правя там- то няма какво да се обърка.

    Масло смених един път там- нямам негативно мнение. Е опита се да ми продаде масло, защото моето било цитирам: "някакъв евтин боклук", но това е нормално.
    156 SW 1,9 JTD

  5. #35
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Това не веднъж съм го казвал, а и сега пак ще го кажа, та да се знае.
    Това е възможно най-гадното място на което може да си оставиш колата.
    Добре, че не си съгрешил и теб да те мамят така.
    Не си единствения, но за съжаление не си и последния, който ще отиде там и ще остане измамен накрая.
    От там само ->
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •