Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 33 of 33

Thread: чип за 166 2.4 jtd

  1. #31
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by EMo0o View Post
    То е толкова за всичко - 2-те брони , 2-та прага и крило по избор Но поне доколкото знам си пасват идеално - пък и там ги взимаш отделни елементи и сваляш твоите , не са добавка - сигурно затова са и толкова пари .. Иначе за отливане - някъде където правят оптичен тунинг , ама за място където го правят качествено - аз лично не знам

    Еми то ето защо толкова скъпо...Даже за 2 брони е нормално и прагове...Но идеята е, че може да се направят като добавки, а не цели брони да сменяме и тн Абе ще потърсим...Ако случайно попаднеш на някой, който може да свърши тази работа осведоми ме, ако обичаш

  2. #32
    заболял от алфацефалит arieca155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    карнобат
    Age
    47
    Posts
    311

    Default .

    доколкото знам от моя приятел за подброните праговете и крилцето,собственика от чужбина и по точно италянеца е дал 2000 евра.а накрайника е слаган от първия собственик в българия(всеки има право да няма вкус).чип ще се слага,чакам го да реши къде и кога.най вероятно в софия при наши хора и те така.благодаря за добрите думи за колицата,ах само как я искам.
    благодаря.

  3. #33
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Ето да върна една тема отишла малко по-назад,с чувство за хумор. Едно J-ииT-ииD-ииии , чипосано с един кон. http://vbox7.com/play:b4e0d447
    166 TS 2.0 1999 ГИ

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •