Results 1 to 6 of 6

Thread: Крива на мощноста и въртящия момент AR 156 1,8 TS

  1. #1

    Default Крива на мощноста и въртящия момент AR 156 1,8 TS

    Здраверйте колеги, от два дена се опитвам да намеря и във форума и в нета кривата на мощноста на тоя двигател 1,8 TS. За съжаления не успях
    Или задавам неправилно критериите за търсене или... както и да е!
    Моля ако някой е правил дино тест на колата си (за сток вариант ми трябва не тунингована) или има някаква представа къде в нета може да има диаграма да остави пост или линк в тази тема.
    Предварително благодаря!

    П.П. Ако модераторите решат че темата не е в правилния раздел да я преместят в 147/156/GTV
    Have A Nice Day
    o/_______\o
    (Оo=\°/=oO) Alfa Romeo 156 1,8TS '00 ГИ "Фобос"
    []=о===о=[]

  2. #2
    Болен алфист TRENDi's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sf, BG
    Age
    74
    Posts
    1,132
    75 2.5 QV 08.86 г. - Ех...
    155 1.7 07.93 г. - Сиромашки тунинг + JR filter + ниска - замина за скрап...
    FIAT Tipo 1.6 12.93 г. 835С1.000 - вече 2.0 TS 8V Turbo с екстрите от горната...
    Мненията са като задниците - всеки си има!

  3. #3

    Default

    ня я давай за пример, все едно на пейнт съм я праил

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  4. #4
    Болен алфист TRENDi's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sf, BG
    Age
    74
    Posts
    1,132

    Default

    Важното е да свърши работа. Ако не тя, поне по таблиците отстрани всеки може да си направи красива графика.
    75 2.5 QV 08.86 г. - Ех...
    155 1.7 07.93 г. - Сиромашки тунинг + JR filter + ниска - замина за скрап...
    FIAT Tipo 1.6 12.93 г. 835С1.000 - вече 2.0 TS 8V Turbo с екстрите от горната...
    Мненията са като задниците - всеки си има!

  5. #5

    Default

    Благодаря колега, аз тази я намерих, но не бях обърнал внимание, че отстрани има и таблица с данните, по която мога да си построя кривата! Всъщност това ще ми свърши работа! Аз май я пренебрегнах, защото не ми приличаше на реално свалена на дино стенд крива и реших, че е обичайната рекламна "зарибявка", но сега като се вгледах... за нуждите за които ми трябва върши работа.
    Още веднъж благодаря!
    Have A Nice Day
    o/_______\o
    (Оo=\°/=oO) Alfa Romeo 156 1,8TS '00 ГИ "Фобос"
    []=о===о=[]

  6. #6
    Старши алфист 156's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    692
    '05 166 V6
    '98 156 2.0 TS ex ...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •