Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 56 of 56

Thread: Качествата на масло Selenia !

  1. #46
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by k1lcone View Post
    тая селяния я искарахте се едно не е масло ми е магическа течнос
    Ми че така си е бе колега...
    Ко са да казваме на черното бело и обратно айййде нема нужна...
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  2. #47
    започва да се пристрастява pechenia's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Bourgas
    Posts
    81

    Default

    аз пък чакам едно масло , разработка на Мерцедес в Щутгарт, което е с технологията на диамантен прах,който български учени открили по време на неочакван взрив в лаборатория преди 10 години,получили прах с молекула на диамант и 10 години не знаели какво да го правят ,докато миналата година започнали проекти и се оказало че масло с този прах прави двигателя почти 'вечен' и така от Мерцедес закупиха технологията и обещаха до няколко месеца да има готов продукт
    Алфа Ромео 147 1.6 TS

  3. #48
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Предлагам на колегите да поохладят страстите и да спрат с флейма!!!
    Качествата на маслата могат да се дискутират сериозно единствено на база лабораторни анализи и тестове. Дефиниции като 'добро', 'лошо' и други интерпретации са несериозни
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  4. #49
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    А кой подяволите ми ИЗТРИ ПОСТА И ЗАЩО? Защо само пост, в който НЯМАШЕ РЕКЛАМА и ПОСТОЯННО НАЛАГАНЕ НА МНЕНИЕ КАКТО ОТ ЕДИН ПОТРЕБИТЕЛ ПО_ГОРЕ!

    ЕБАСИ МАМАТА! ЗА първи път толкова сериозно се ядосвам!

    Защо сега мамка му решаваш да си свършиш работата, а не още от начало където още на първата страница още в първия ред има ЯВНА реклама на селения 1000 тона хвалби и обяснение че е магическо, а И ДАЖЕ ПИШЕ ОТ КОЯ ФИРМА Е КУПЕНО????


    Искам много ясен и конкретен отговор. А също и от кога е договора за реклама на селения в нашия форум???????????????????
    Last edited by VFTI; 21-11-2008 at 12:59.
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  5. #50
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    А кой подяволите ми ИЗТРИ ПОСТА И ЗАЩО? Защо само пост, в който НЯМАШЕ РЕКЛАМА и ПОСТОЯННО НАЛАГАНЕ НА МНЕНИЕ КАКТО ОТ ЕДИН ПОТРЕБИТЕЛ ПО_ГОРЕ!

    ЕБАСИ МАМАТА! ЗА първи път толкова сериозно се ядосвам!

    Защо сега мамка му решаваш да си свършиш работата, а не още от начало където още на първата страница още в първия ред има ЯВНА реклама на селения 1000 тона хвалби и обяснение че е магическо, а И ДАЖЕ ПИШЕ ОТ КОЯ ФИРМА Е КУПЕНО????


    Искам много ясен и конкретен отговор. А също и от кога е договора за реклама на селения в нашия форум???????????????????
    Колега наистина прекаляваш вече...
    Нещо повече, ти си болен бе човекоо и май диагнозката ти ще да е сериозничка...

    Ква реклама кви БЕТОНОВОЗИ, кви ракети ТОМАХОУК те гонят бе драги ми колегааа...
    Аз чисто и просто съм един обикновен потребител имал удоволствието да ползва маслото на Селения и да си направя една съвсем елементарна сметчица що за лайна съм ползвал до сега даа ето малко от тях:
    Валволин,Яко,Тотал,Мобил и т.н и т.н... дааа наистина си мислех, че са добри масла, но това беше преди да срещна Селения и ДВГ-то да ми заработи както никога до сега колегааа....а не както каза колегата trustworthy всичко било лабораторни анализи пълен БУЛШИТ бе колегииии ми нали сам виждам разликата в поведението на двигателя на една кола, която съм я карал цели 110 000 км. още от чисто нова и и знам и майчиното млечице бе драги ми колеги

    Ноооо нищо подяволите неможе да се сравни със Селенийката нищо...

    Не съм ползвал Аджип или Тутела, нооо предполагам, че и те нема да са по-лоши от Селенията
    Last edited by ЗМЕЯ!; 23-11-2008 at 10:46.
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  6. #51
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    42°25'23.25N 25°38'04.11E
    Posts
    181

    Default

    Quote Originally Posted by trustworthy View Post
    Предлагам на колегите да поохладят страстите и да спрат с флейма!!!
    Качествата на маслата могат да се дискутират сериозно единствено на база лабораторни анализи и тестове. Дефиниции като 'добро', 'лошо' и други интерпретации са несериозни
    Добре казано! Единственото умно нещо в тази тема. Респект колега!
    146 1.4 TS | '00 + LPG BRC Fly injection

  7. #52
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Lightbulb

    Quote Originally Posted by ssveto View Post
    Добре казано! Единственото умно нещо в тази тема. Респект колега!
    Аз също съм съгласен, повечето от тия дето пишат в темите за масла ако знаят колко са невежи ще се гръмнат. Най-добре вземете прочетете нещо вместо кръчмарски спорове. Карах с ***** не стаа сега карам с ##### и е голяма работа. Добре ама ***** произвеждат 200 вида масла и ти не знаеш с кое си карал и дали изобщо е за твоята кола . . . Самия факт че в България се продава масло БЕЗ КЛАСОВЕ ПО API на разфасовката /няма да споменавам марка/ и се купува няма какво да говорим повече.
    Last edited by code; 22-11-2008 at 22:12.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  8. #53
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Аз също съм съгласен, повечето от тия дето пишат в темите за масла ако знаят колко са невежи ще се гръмнат. Най-добре вземете прочетете нещо вместо кръчмарски спорове. Карах с ***** не стаа сега карам с ##### и е голяма работа. Добре ама ***** произвеждат 200 вида масла и ти не знаеш с кое си карал и дали изобщо е за твоята кола . . . Самия факт че в България се продава масло БЕЗ КЛАСОВЕ ПО API на разфасовката /няма да споменавам марка/ и се купува няма какво да говорим повече.
    Колега съжалявам, че ще ти го кажа, но и твоя коментар автоматично отива в групата на спама...

    Незнам невежа ли се опитваш да ме изкараш или прсто тихо и кротичко да взема да си се гръмна някъде, а колегаааааа???...

    Ако си беше направил и елементарния труд да прочетеш темата от самото и начало щеше да рзбереш, че за да хваля толкоз "СЕЛЕНИЯ" то сигурно имам супер основателни причина за това, а ти как мислиш колега?
    Искам да ти кажа също, че в никакъв случай не го правя, защото ми се чешат изици, имам голямо его или щото просто ми се дрънкат празни приказки бе колегаааа...

    Е айде и да те помоля, маааалко по-полечка с определенийцата и квалификацийте, ако обичаш колегааа а?

    Твърденията ти пък, за нехайство с какво масло се кара, какъв му е класа и препоръчва ли се дадената марка автомобил отново са неоснователни колегааа...

    Със здраве...
    Last edited by ЗМЕЯ!; 23-11-2008 at 19:02.
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  9. #54
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    не са ли малко скъпички...
    Между дргото 159 - та официално е с Кастрол!!!!!!
    ..пише го под капака...
    Я прочети в книгата какво масло препоръчват, а не лепенката сложена от този, който е наливал маслото
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  10. #55
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Zmeycho много си зле...Даже нямам сили да ти обяснявам колко...

    На кратко само...Ти усещаш ефект от хубаво масло...Аз усещам същия ефект от хубаво масло и още 10000 човека от този форум са почувствали такъв ефект при смяна на маслото, обаче само ТИ ПИШЕШ толкова фермани и обяснение което е РЕКЛАМА... Дано СХВАНЕШ....
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  11. #56
    Диагноза JTD... pacho_kardana's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    643

    Default

    Аз съм карам само на Селениа и съм мн доволен

    Бог прощава JTD-то НЕ!

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •