Results 1 to 5 of 5

Thread: Рециклиране на хидравлична рейка

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Posts
    47

    Default Рециклиране на хидравлична рейка

    Здравейте колеги. Имам проблем с хидравличната рейка и се оказа , че трябва да се ремонтира (рециклира) , и ме интересува къде предлагат качествени услуги относно този ремонт . Става въпрос за София ! Търся наистина читав сервиз , защото вдигнах ръце вече от "майстори" .Моля ако има някой наблюдения за добър сервиз който може да поеме този ремонт да каже . Цената общо взето не ме интересува , готов съм да платя повече пари , но да знам че е направена както трябва . Благодаря предварително
    Alfa Romeo 155 2.0 TS 16V Super

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by DanchoTodorov View Post
    Здравейте колеги. Имам проблем с хидравличната рейка и се оказа , че трябва да се ремонтира (рециклира) , и ме интересува къде предлагат качествени услуги относно този ремонт . Става въпрос за София ! Търся наистина читав сервиз , защото вдигнах ръце вече от "майстори" .Моля ако има някой наблюдения за добър сервиз който може да поеме този ремонт да каже . Цената общо взето не ме интересува , готов съм да платя повече пари , но да знам че е направена както трябва . Благодаря предварително
    Аз също имах проблем с рейката.Търсих читави майстори,но ми казаха 280 лв. цена за ремонт.В същото време в магазина на "Стамболийски" за чисто нова ми искаха 390лв!!!Но нямах толкова пари и отидох при Италянеца и си купих втора ръка за 100 лв.Ако я рециклираш не се знае колко ще изкара.

  3. #3
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    До колкото знам в 11ти учебен блок на ТУ-София рециклират рейки и хидравлични компоненти.
    Пишете рециклиране на рейки в Гугъл и ще излезат теми от ФВ форума
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  4. #4

    Default

    сега, аз правих помпа, на Орион зад мак доналц, не съм чувал някой да се е оплакал от момчето Иван се казва мисля, но каквото и за му занесеш ти казва става или не става, успех

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    134

    Default

    Quote Originally Posted by Speeder View Post
    До колкото знам в 11ти учебен блок на ТУ-София рециклират рейки и хидравлични компоненти.
    Пишете рециклиране на рейки в Гугъл и ще излезат теми от ФВ форума
    там е истината,повечето дето предлагат рециклиране всъщност там го правят
    146 JTD-2000г.
    Punto 1.2

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •