Results 1 to 12 of 12

Thread: Проблем с накрайник на жило към скоростната кутия на 156 2.0ТС

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Старши алфист AlfaMan's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Posts
    851

    Red face Проблем с накрайник на жило към скоростната кутия на 156 2.0ТС

    Здравейте колеги, днес привечер имах много неприятен проблем в задръстването - прецакаха се скоростите (156 2.0ТС), та добре, че беше останала на втора и бях блозо до вкъщи та усях да я дотътря криво-ляво. След кратък оглед се оказа, че се е прецакал накрайника на едото жило към скоростната кутия. Набързо го свалих и хукнах към най-близкото място до нас (T&H кар на бул. Гоце Делчев), където продават части за Алфа, за да не затворят. Да, ама не. Продавача ме изгледа доста учуден и рече, че такава част (самостоятелна) не е виждал през живота си и единственото което продават е комплект две жила с накрайници, където цената отива на 390 пари. Тъй като не можа да ми отговори отделно може ли да се намери този накрайник, искам да ви попитам, накой сблъсквал ли се е с този проблем и наистина ли трябва да купувам цяло жило (поне да е едното само, че две жила заради един накрайник.....), което ми се струва доста малоумно, ама като нямаш избор, какво може друго да направиш?
    Лошото е, че другата кола вчера я вкарах за ремонт на тенекийте и в момента съм с вързани ръце и немога да ходя по моргите, та ако някой може да ме насочи конкретно къде мога да намеря такъв накрайник (или цяло жило в краен случай), ще съм му много благодарен, че ако трябва с таксита да обикалям утре, през носа ще ми излезе.

    Давам снимки как изглежда накрайника. Извинявам се, че са толкова лоши, ама ги правих с телефона.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails DSC00638.JPG   DSC00648.JPG  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •