Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 38

Thread: Обслужване в Гърция!!!

  1. #16
    Запален алфист R_O_K_O's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Бургас
    Age
    34
    Posts
    327

    Default

    Quote Originally Posted by KGB View Post
    Отделно, че Селения в БГрия се внася от Турция...а в Гърция от Италия.

    не че е менте, НО е различна. За това ако ви трябва масло от БГрия, Агип е най-добре.
    стига е човек ще ме накараш да отида до гърция следващия път като сменям масло
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '00


  2. #17
    164 TWIN SPARK nachkata's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Русе
    Age
    39
    Posts
    353

    Default

    Абе там хората са и бръкнали даже в гъзъ с извинение ако има възможност защо човек да не утиде там

  3. #18

    Default

    Отидох без капачки на винтилите - някой ми ги свалил пред блока - там ми сложиха нови, безплатно!
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  4. #19
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Отидох без капачки на винтилите - някой ми ги свалил пред блока - там ми сложиха нови, безплатно!
    Па слеащия път мое да отиде някой без жанти,па мое му подарат нови а
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  5. #20
    La meccanica d'emozioni Член на клуба Hristo_156's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София - Гео Милев
    Age
    55
    Posts
    330

    Default

    Майтапа на страна...Във В.Трейд например ми превъртя едно момченце пробката на картера при смяна на маслото преди две години. Не стига това, ами ми калкулираха в общата сметка в т.ч. и пробката от Фиат, която по някакво чудо взе, че спаси положението - по-скоро го замаза. Халал са им вера 3-те лева, проблемът е, че се работи грубо от повечето сервизи в БГ, а колите ни са нежни и искат грижа.
    '98 Alfa Romeo 156 1,8 16V Twin Spark


  6. #21
    t.s. Destroyer mik mik's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Burgas / Sofia
    Posts
    480

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Отидох без капачки на винтилите - някой ми ги свалил пред блока - там ми сложиха нови, безплатно!
    в момента има БУМ на капачки за винтили-някои упорито се е постарал да няма кола в квартала с такива екстри и който дойде даже и замалко капачките му изчезват мистериозно
    Alfa Romeo 147 "Selespeed"

  7. #22

    Post

    "Да, нужно е предварително записване!
    Изпраща се и-мейл до сервиза с нужните за обслужване/ремонт части и в отговора се съдържа цена, време и т.н..."

    Ами колега ако обичаш дай някакви координати на този сервиз в гр. Серес - e-mail, www, или нещо друго.

  8. #23
    164 TWIN SPARK nachkata's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Русе
    Age
    39
    Posts
    353

    Default

    А въпроса с капачките не е мистерия, това са малките деца те ги крадат да си ги слагат на колелетата,аз лично поне 10 чифта сам купувал до сега и пак нямам

  9. #24
    започва да се пристрастява pechenia's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Bourgas
    Posts
    81

    Default не съм много съгласен...

    Да кажа от опита си който имам в Гърция, понеже работих цяло лято там, с фиат пунто 2001 модел 1.2 16V Първо ми се наложи смяна на накладките само предните: 55 евро за накладки + 15 за смяна, понеже лятото е много топло няма как да се дупиш под колата на крик да вдигаш и така.... 70 евро,

    Заради големия пробег който правих ми се наложи да сменям съединител, колегите казаха 140 евро само за труд, + частите за които въобще не попитах колко са.

    Понеже работих на Халкидики, полусотров касандра, решхме да се разходим до средния полустров, след зареждане в Шел, колата внезапно загуби мощност и заработи на 3 цилиндъра.
    пак в сервиза, закачане на комп 30 евро за диагностика че втори цилиндър не работи, едната лула беше спукана , комплекта 45 евро, 30 за диагностика и 15 за работа хоп 190 евро за смяна на една лула Незнам колегата къде и какво е видял, ама тези цифри горе м исе струват малко нереални. За сервизната база съм съгласен и за техниката , не са като квартален сервиз, но и цената е дебела

  10. #25

    Default

    Няма никакъв проблем утре да сканирам двете фактури и да ги покажа
    Връзката със сервиза става чрез Петко (KGB) - потърсете го на ЛС и той ще ви отговори на всички въпроси относно контактите със сервиза
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  11. #26
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Hristo_156 View Post
    Майтапа на страна...Във В.Трейд например ми превъртя едно момченце пробката на картера при смяна на маслото преди две години. Не стига това, ами ми калкулираха в общата сметка в т.ч. и пробката от Фиат, която по някакво чудо взе, че спаси положението - по-скоро го замаза. Халал са им вера 3-те лева, проблемът е, че се работи грубо от повечето сервизи в БГ, а колите ни са нежни и искат грижа.
    А шо не доеш ти да пробваш да я отвиеш а
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  12. #27
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    А шо не доеш ти да пробваш да я отвиеш а
    То виртуално не става бе брат, ма ти не му казвай

    То ясно, че зад клавиатурата всичко е лесно, ма на практика не става само с натискането на някое копче
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  13. #28
    ROSSONERA vikoalfa's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    589

    Default

    Ма що треа да отвива пробката има си сонди за тая работа,никво отвиване на тия гадни пробки,който се късат като вестници.Боц сондата и си чоплиш семки....
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD Lisan Remap
    Alfa Romeo 33

  14. #29
    Старши алфист marian's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Sofia-Ελλάδα
    Age
    57
    Posts
    939

    Default

    Quote Originally Posted by vikoalfa View Post
    Ма що треа да отвива пробката има си сонди за тая работа,никво отвиване на тия гадни пробки,който се късат като вестници.Боц сондата и си чоплиш семки....
    E за какво са направени тия пробки тогава?
    0888515205

  15. #30
    Запален алфист tipo1960's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    PB
    Posts
    431

    Default

    И аз моята пробка първия път едва я отвих,и с нея право на струга,от бронз си направих пробка със звезда 22 и вече 5 пъти сменям масло след това и отвивам без проблем.
    TIPO 2.0 91g.
    PUNTO 1.2 04 g.
    156 1.8 TS 00g

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •