Results 1 to 15 of 30

Thread: Срещи в Кюстендил

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default Срещи в Кюстендил

    Аз съм от Кюстендил,а тука,както установих карат Алфи само по задължение.Превеждайте си го сами!Напоследък се въртя по Перник(търсете жената) и открих,че има бая последователи на сектата.Разбрах къде ще се събереме и с нетърпение се настаних в ОМВ в очакване на фенки,Алфи и видиотени алфисти,но ядец.Живях 8 години в чужбина и винаги племето на Алфите е било нещо различно от другите.нещо ни е отличавало.Убедих се ,че и в Перник е така.Цял час си общувах с кипарисите,в четрите саксии,смучех си кафето и гледах как минават Алфи и как се събират Опели БМВ и Хонди и отиваха на някъде.Стана ми тъжно и се сетих и за Ботев и за "В механата"Просто споделих изживяванията си.
    Last edited by mordohy; 26-10-2008 at 21:44. Reason: рАЗВИТИЕ НА ТЕМАТА
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  2. #2
    Запален алфист DSlavev's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    367

    Default

    Здрасти колега и аз сам от Кюстендил, но за съжаление на живея там от 7-8години, от време на време си ходя събота и неделя. Спецялно тази с&н бях на КН и ми се затвърди мнението че има доста Алфи и имам голямото желание да направим една среща. Нека да видим колко ще се съберем тук мераклите за такова мероприятие.

    П.С Знам, че доста кюстендилци не ползват интернет, въпреки това непречи другите да разгласяват за сбирка.

  3. #3
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Имаме цяла седмица да го умуваме,щото до като я втасаме,ще превтаса!Понеже се стъмва по рано предлагам да се срещнеме в 17.00 на паркинга на "Чешмето"Хем е по спокойно,хем няма да има от сорта:паркирах в маймунарника или при къщичката на баба яга.Неделя е по мъртъв ден и предлага да се срещнем в събота.Това е само предложение.Чакам идеи!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  4. #4
    Запален алфист DSlavev's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    367

    Default

    Супер идеята за "Чешмето" е идеална и деня е перфектен /тъкмо да можем да се приберем/, а дано се появят и още фенове на Алфа в нашия град.
    Даи да фиксираме дата, например 01.11
    П.С. Братче ако можеш смени заглавието на темата та случаино още някои да се приседини, че тека е малко объркваща
    Last edited by DSlavev; 22-10-2008 at 01:45.

  5. #5
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Ще се опитам!Трябва да знаеш,че развитието ми с компютрите е спряло някъде на Фортран77 и сега се оправям,както мога,ама не е късно за нищо.Най-малко да стана за резил!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  6. #6
    Запален алфист slaviego's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Кюстендил/София
    Age
    39
    Posts
    106

    Default

    Колеги съгласен съм. И аз ще присъствам.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •