Results 1 to 4 of 4

Thread: Имам два въпроса .

  1. #1

    Default Имам два въпроса .

    1. Какво ще стане ,ако сложа чип на моята алфа глупаво-чаровна 2.0ТС 156 с 3 сменени двигателя и последния,от които успя да изкара 10к(на NKN66) и не дава признаци за умиране.
    2. Имам в момента ауди 3.3 ТДИ - 225магарици, с чип какво ще стане от него ?Демек колко коне ще ойдат още ?
    ааа имам и трети въпрос
    3. Ако на алфата сложа компресора(ремъчен) от Ники ,трябва ли да сменям нещо друго и какво ,освден Колектори .
    Тенк Ю предварително за отговорите .

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

  2. #2
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    за алфата ще стане убава ако не я надуваш над 0.5 без да си я разредил
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by WhitePower View Post
    за алфата ще стане убава ако не я надуваш над 0.5 без да си я разредил
    Уфф... и на мен такива мисли ми се въртят за LPT... ама нещо като я гледам с тоя "сгъстен" двигател над 10-11 нещо ми се струва невъзможно даже и 0,4-0,5! Ще трябва май малко да се "посмята" първо. Аналогичните мотори на VOLVO и VW са с доста по ниска степен на сгъстяване, под 10. Пък и не знам дали си заслужава механичен компресор, това няма ли да вдигне разхода на гориво? Не е ли по-добре малка турбина? Моята идея е за повишаване на въртящият момент в ниските честоти на въртене от към 1000 до 2800. Но пък, вярно за тия честоти е по добре механичен компресор. Не ми се мисли пък "ремап" на ЕКУ кой може да направи и какви пари ще иска за това. Много въпросителни... на които би било добре някой компетентен и сблъскал се с тях да даде отговор.
    Have A Nice Day
    o/_______\o
    (Оo=\°/=oO) Alfa Romeo 156 1,8TS '00 ГИ "Фобос"
    []=о===о=[]

  4. #4

    Default

    Ми то тук май mай колегата nkn66 треа сподели,щот е бил с компресор,а па то и на тоя мотор дет сега аз съм с него....

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •