Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 33

Thread: "Дрифт Парти"

  1. #16
    Запален алфист Absente_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    O.C
    Age
    37
    Posts
    438

    Default

    вторник към 9 и половина
    ПРАВИТЕ ОТСЕЧКИ СА ЗА БЪРЗИТЕ КОЛИ ЗАВОИТЕ СА ЗА БЪРЗИТЕ ШОФЬОРИ!

  2. #17
    Запален алфист Absente_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    O.C
    Age
    37
    Posts
    438

    Default

    айде неска да видим повече алфи на булгарплод-а
    ПРАВИТЕ ОТСЕЧКИ СА ЗА БЪРЗИТЕ КОЛИ ЗАВОИТЕ СА ЗА БЪРЗИТЕ ШОФЬОРИ!

  3. #18

    Default

    много алфи много нещо
    Alfa Romeo 147 05" 1,9 JTDm Distinctive
    ех.. Малкото КуВе

  4. #19
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by Васил Петров View Post
    много алфи много нещо
    къде бе... ние с Мариян (двете 155-ци) и една 164-ка спряла далечко не видяхме... то и хората бързо си тръгнаха - много наличие на


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  5. #20
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Posts
    63

    Default

    Quote Originally Posted by Furious 155 View Post
    къде бе... ние с Мариян (двете 155-ци) и една 164-ка спряла далечко не видяхме... то и хората бързо си тръгнаха - много наличие на

    това е защото това си беше сбирка на БМВ
    сега е сбирка на всякаква паплач и сган и естествено куките дигнаха мерника...

    Докато си бяхме наши хора си дрифтехме необезпокоявани, че даже и куките ни се разваха, че не го правим по улиците

    Сега всякаква сган иска да гледа шоу, "прави се на мъж" и сбирката се опорочи...

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by alexma3x View Post
    това е защото това си беше сбирка на БМВ
    сега е сбирка на всякаква паплач и сган и естествено куките дигнаха мерника...

    Докато си бяхме наши хора си дрифтехме необезпокоявани, че даже и куките ни се разваха, че не го правим по улиците

    Сега всякаква сган иска да гледа шоу, "прави се на мъж" и сбирката се опорочи...
    шанс, бате, кво да правиш

  7. #22
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by alexma3x View Post
    това е защото това си беше сбирка на БМВ
    сега е сбирка на всякаква паплач и сган и естествено куките дигнаха мерника...

    Докато си бяхме наши хора си дрифтехме необезпокоявани, че даже и куките ни се разваха, че не го правим по улиците

    Сега всякаква сган иска да гледа шоу, "прави се на мъж" и сбирката се опорочи...
    незнам преди как е било - на мен миналия път ми беше първото ходене и аз видях бая сган там... за съжаление.


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  8. #23

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by alexma3x View Post
    това е защото това си беше сбирка на БМВ
    сега е сбирка на всякаква паплач и сган и естествено куките дигнаха мерника...

    Докато си бяхме наши хора си дрифтехме необезпокоявани, че даже и куките ни се разваха, че не го правим по улиците

    Сега всякаква сган иска да гледа шоу, "прави се на мъж" и сбирката се опорочи...
    кога почна да караш БМВ кога ти почерне гъза според мен това ти е най-тъпото изказване мислех те за по разумен човек ама уви явно ......... просто нямам думи
    Alfa Romeo 147 05" 1,9 JTDm Distinctive
    ех.. Малкото КуВе

  9. #24
    Болен алфист fnt's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    BG
    Posts
    1,120

    Default

    Quote Originally Posted by Васил Петров View Post
    кога почна да караш БМВ кога ти почерне гъза според мен това ти е най-тъпото изказване мислех те за по разумен човек ама уви явно ......... просто нямам думи
    Напоследък гледам някой като напише нещо веднага му се отговаря негативно

    SCUDERIA ITALIA
    BMW 5-er
    BMW 7-er
    Fiat GP

  10. #25
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    там се е напълнило с цигани и сеирджии със семки в ръка.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  11. #26
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Posts
    63

    Default

    Quote Originally Posted by Васил Петров View Post
    кога почна да караш БМВ кога ти почерне гъза според мен това ти е най-тъпото изказване мислех те за по разумен човек ама уви явно ......... просто нямам думи
    чакай малко, какво не ти харесва в това да си имам собствено мнение /и не мисля само аз така/ за нещата

    Да разумен човек съм и гъза ми почерня много много преди да карам БМВ. Кажи ми какво ти дава право да коментираш АЗ какъв съм след като основната идея е сганта, която се пренесе на чужда сбирка и провали първоначалната идея на тези сбирки

    Преди всеки вторник правех шоу на приятели и се забавлявахме 1-2 часа, сега заради келешите дето искат дрифт шоу съм принуден да си стоя на бензиностнацията защото куките са завардили цяла Дружба.

    "Най-обичам" коментари от НЕПОДГОТВЕНИ хора като теб, даващи крайно мнение за неща върху, които имат поглед отгоре отгоре или са подучули от някой...

    Или проблема е че си от солидарен със сганта за която говоря и която се пренесе на нашата сбирка, може би затова показваш негативизъм.

    На мен вече не ми пука, намерихме начин да правим това, което правихме преди без да се влачат орди с мангали и хора нямащи нищо общо с БМВ и дрифта - начини които никога нямат да бъдат обявени по никакъв начин за да остане духа на сбирката неопетнявам от хора, които няма какво да правят вторник вечер
    Last edited by alexma3x; 13-11-2008 at 17:36.

  12. #27

    Default

    обидих се защото говориш за всички под един знаменател,че ние сме отишли 4 пъти да видим за какво става въпрос ,а секи казва че е готино а и аз примерно като съм отишъл колата ми е една от последните в колоната на паркираните коли.На мен ми харесва да гледам как се пързалят независимо какви марки автомобили секи иска да гледа нещо такова но че ходат мангали вече е друга тема на разговор.
    Може моито изказване а нее било правилно но в този момент така реагирах.
    Alfa Romeo 147 05" 1,9 JTDm Distinctive
    ех.. Малкото КуВе

  13. #28

    Default

    бате досега не съм ходил на ваши сбирки, но обръщението към всички , които не карат кола със задно или баварец, а именно "СГАН" ме кара да не искам и да отида на някоя от срещите на сплотеното Ви елитарно общество

    първо не познаваш 99% от хората, и звучи некултурно и изключително лошо да се обръщаш така, още повече , че не е това начина да привлечеш хора към вашата кауза - а именно да се забавлявате и да споделяте страстта си към този спорт

    казвам го с най-добри чуства и вярвам, че ти като един интелигентен човек ще ме разбереш

  14. #29
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Posts
    63

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    бате досега не съм ходил на ваши сбирки, но обръщението към всички , които не карат кола със задно или баварец, а именно "СГАН" ме кара да не искам и да отида на някоя от срещите на сплотеното Ви елитарно общество

    първо не познаваш 99% от хората, и звучи некултурно и изключително лошо да се обръщаш така, още повече , че не е това начина да привлечеш хора към вашата кауза - а именно да се забавлявате и да споделяте страстта си към този спорт

    казвам го с най-добри чуства и вярвам, че ти като един интелигентен човек ще ме разбереш
    инелигентен съм, но не мога да те разбера
    защо трябва "да се става на всяка матджа мерудия"
    това си е беше БМВ сбирка по идея на няколко човека и никак няма за цел да привличаме и забавляме повече хора

    след като не си ходил на "елитарни сбирки" моля да не коментираш какви хора се събират там и какви определения ще им давам - като видиш за какво става дума ти позволявам да дойдеш и да ми се извиниш лично, което знам отсега, че няма да направиш...

    сган не съм наричал хората каращи различно от задно и БМВ - ти смяташ така защото четеш между редовете...

    Аз карам също Алфа и за да видиш че не съм някакъв темерут, а човек на забавлението ще ти кажа един факт на БМВ сбирките ходя със суитчери на Алфа и Алфисти.гр, а на Алфа сбирките ходя БМВто си и на двете места хората се забавляват, но сганта на дружба е под всякаква критика и няма нищо общо с феновете на БМВ или друга марка

  15. #30
    Запален алфист Absente_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    O.C
    Age
    37
    Posts
    438

    Default

    аххаха защо спориш по няква загубена кауза а именно че на булгар плод се събира "сичкото христо ботев"
    демек 90% цветнокожи
    ПРАВИТЕ ОТСЕЧКИ СА ЗА БЪРЗИТЕ КОЛИ ЗАВОИТЕ СА ЗА БЪРЗИТЕ ШОФЬОРИ!

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •