Results 1 to 7 of 7

Thread: как се настройва на какви обороти да превключва на газ?

  1. #1

    Default как се настройва на какви обороти да превключва на газ?

    как се настройва на какви обороти да превключва на газ ключето за обикновенната газова? там отзад има едно бутонче, но какво се правеше точно, че съм забравил?
    Lexus IS200

  2. #2
    Старши алфист JORDI's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    GORNA ORIAHOVICA
    Posts
    911

    Default Ключ!!!

    Quote Originally Posted by Mind_Control View Post
    как се настройва на какви обороти да превключва на газ ключето за обикновенната газова? там отзад има едно бутонче, но какво се правеше точно, че съм забравил?
    Не знам какво ти е ключето, но отзад трябва да имаш кръгло отворче за тънка отверка! С отверката улучваш прореза на тримера и завърташ много малко...3 до 5 градуса в някаква посока! Палиш на средно положение на автоматично превключване и повишаваш оборотите с педала! Ако са ниски оборотите на превключване пак завърташ тримера малко, или ако са високи връщаш в обратна посока! Просто ти си избираш кога да прехвърли на газ! Успех!!!
    Карам си петата Alfa - Romeo & Giulietta-почти безпроблемно, и никога не се отказвам!!!И едно МИТО за съпругата !

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    Quote Originally Posted by Mind_Control View Post
    как се настройва на какви обороти да превключва на газ ключето за обикновенната газова? там отзад има едно бутонче, но какво се правеше точно, че съм забравил?
    на някой обръща след 5секунди така че и да я форсираш докато не минат не обръща.мойта е кака и докато не ми каза майстора се шашках отива на 3500-4000 и не обръща.

  4. #4
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    Quote Originally Posted by Mind_Control View Post
    как се настройва на какви обороти да превключва на газ ключето за обикновенната газова? там отзад има едно бутонче, но какво се правеше точно, че съм забравил?
    Какъв е ключа? като марка, всички се настройват различно......
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  5. #5

    Default

    Ами отзад има копченце, което се натиска и задържа, като държиш едновременно оборотите на желаната стойност, но не мога да се сетя точно последователността на действията..
    Lexus IS200

  6. #6
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    Пускаш го на бензин!- свети червено! задържаш желаните обороти и го натискаш за 3-5 сек.-почва да мига червено. Гасиш! Палиш и си го слагаш на авт. режим- би трябвало да обърне на оборотите които си задал.
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by robygas View Post
    Пускаш го на бензин!- свети червено! задържаш желаните обороти и го натискаш за 3-5 сек.-почва да мига червено. Гасиш! Палиш и си го слагаш на авт. режим- би трябвало да обърне на оборотите които си задал.
    Мерси ще го пробвам след малко.
    Lexus IS200

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •