Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 95

Thread: Впечатления от Италфест 2008

  1. #31

    Default

    Абе сичко си беше на 6 за пръв път съм на феста...супер беше, нямам оплаквания и да имам при наличието на толкова много яки алфи съм ги забравил вече....

    B&B Racing | bb-racingteam.com
    Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!

  2. #32
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Доволен съм от фесто С Насо лежахме в една нива , и си говорехме за самолети сигурно 2 часа Браво на организаторите , ако не за друго ... поне за старанието Браво и за силното предтавяне на Пазарджишките участници на драга - Алфа 155 1.8 на ГАЗ - 16.95 и Алфа 156 1.9 ЖТД БЕЗ ремап - 17.1 сек . Радвам се , че имаше толкова много фенове
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  3. #33
    Запален алфист Bubuto's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София
    Posts
    147

    Default

    То май главоболието е било масово
    Относно феста - браво на организаторите за положените усилия за организацията му.

    Alfa Romeo 156 1.6 16V Twin Spark
    .:: My PRECIOUS ::.

  4. #34
    Инженер vaklinator's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София-Силистра
    Age
    51
    Posts
    1,196

    Default

    Много хубав фест беше. За първи път водя и моите синове на такова събитие. Изглежда бъдещите алфисти са се впечатлили много
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails DSC01032.jpg  
    Alfa 155 2.0TS 8V '93

    VW LADAVAGEN '81
    CHRYSLER 3.3L V6 - БИВШ

  5. #35
    статус: Пътуващ pe6kata212's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Нови Искър
    Posts
    712

    Default

    Не знам за другите ,на мен Феста много ми хареса.Не забравяйте все пак,каква е идеята на феста.ДА СЕ СЪБЕРЕМ ВСИЧКИ ЗАЕДНО.Какво ,че се е проточил драга,какво не Ви беше приятно ли?
    Все пак тези момчета жертват собственото си време и пари за да ни съберат заедно,а вие мърморите.
    Все пак това е голямо мероприятие,свързано с много ангажименти,хора,пари и това ляга на плещите на десетки хора,които го вършат доброволно.
    Имайте малко благодарност все пак.

    Поздрави на всички

    Alfetta GTV 2000TS 87г. Alfa Romeo 164 2.0TS 91г. Alfa romeo 155 1.8TS 93г. Honda VFR400 NC24

  6. #36
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Само да попитам , на стъклото ми имаше някаква листовка , за какво е ?
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  7. #37

    Default

    понеже прочетох известен брой критики по адрес на организаторите (с които не възнамерявам да споря), ми се ще да вметна, че е добре, когато критикуваме, да погледнем, както себе си, така и собствената си култура и възпитание.

    само два безспорни факта ще спомена:

    1. хората по пистата.. бяха самите присъстващи на събитието. вероятно организаторите може да играят ролята на пастири и пазачи, но ми е любопитно къде е собственото ни съзнаване от една страна на риска от инцидент и от друга - на това, че съвсем реално пречеха на тези, които бяха там, където е редно и имаха желание да наблюдават стартовете. конкретният проблем е във всички нас, а не в организаторите.

    2. сутринта няколко души си поиграхме съвестно да монтираме кошчета за боклук на достатъчно разстояние едно от друго. резултатът беше тотална кочина в края, която 10-на - 15 души изчистихме, защото никой от домакините не ни е длъжен.


    инак, като цяло, аз съм доволна.

    но, моля, помислете всеки за себе си какво стори и как допринесе за доброто изкарване. и ако може, направете го преди да критикувате.

  8. #38

    Default

    За пръв път бях на феста но съм много доволен, пистата беше супер
    Last edited by kalata8; 12-10-2008 at 15:29.
    Alfa 145 1.8 TS '97

  9. #39
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default

    Нещо което ми стана много чудно! Защо награди се раздаваха за глупави състезания като кункурс за най-подържана кола и тен подобни, а за драг състезанието дето учасниците изтъркаха по един комплект гуми и си изпотрошиха колите за шолото на всички ни нямаше нищо
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

  10. #40
    Фиатаджия deadairplane's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    198

    Default

    За колегите който не им е харесала организацията:

    1. Да от Ауто Италия са толкова загубени, че не отделят нито стотинка за това мероприятие

    2. Това мероприятие се организира от хора, фенове, които си имат други занимания крадат от времето което би трябвало да бъдат със семействата си, и правят какви ли не лишения за да го има това събитие

    3. Финансирането на това мероприятие е основно от членския внос към клуба, а членове там са пак тези дето крадат от времето на семействата си!!! Участват разбира се и спонсори, видели сте със сигурност техните реклами. Обаче това не са от най-големите фирми и толкова могат!!! Евала и на тях!!!

    4. Регламента за драг състезанията беше обявен ПРЕДВАРИТЕЛНО . Не знам кой се е "врътнал" вместо да ти обясни, но съм убеден, че и ти при толкова много източници на информация, ако повториш на 50 човека едно и също, на 51 и ти ще се "врътниеш" и ще си тръгнеш без думичка. Аз лично не ставам за тая работа, точно защото няма да ми издържат нервите.

    5. Това за хората скъсали ленти и преминали огражденията не е нещо за което трябва да обвинявате организаторите. Това е така наречения Български манталитет. За него вина имаме всички.

    Евала на организаторите

  11. #41
    Squadra Corse StarChild's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    37
    Posts
    437

    Default

    Само на мен ли ми се стори малко скучен този фест и не много атрактивен Но това си е лично мое мнение и не ангажирам никой с него! Все пак евла за стараниято на организаторите да допринесят повече за настроението.
    Last edited by StarChild; 12-10-2008 at 16:51.
    Ex ALFA 145 JUNIOR 1.4.16V T.SPARK SeXy Line
    FIAT STILO ABARTH 2.4L 20V 171HP+

  12. #42
    Старши алфист marian's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Sofia-Ελλάδα
    Age
    57
    Posts
    939

    Default

    Организацията беше перфектна.
    0888515205

  13. #43
    Болен алфист Tasho's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Plovdiv
    Posts
    1,035

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    понеже прочетох известен брой критики по адрес на организаторите (с които не възнамерявам да споря), ми се ще да вметна, че е добре, когато критикуваме, да погледнем, както себе си, така и собствената си култура и възпитание.

    само два безспорни факта ще спомена:

    1. хората по пистата.. бяха самите присъстващи на събитието. вероятно организаторите може да играят ролята на пастири и пазачи, но ми е любопитно къде е собственото ни съзнаване от една страна на риска от инцидент и от друга - на това, че съвсем реално пречеха на тези, които бяха там, където е редно и имаха желание да наблюдават стартовете. конкретният проблем е във всички нас, а не в организаторите.

    2. сутринта няколко души си поиграхме съвестно да монтираме кошчета за боклук на достатъчно разстояние едно от друго. резултатът беше тотална кочина в края, която 10-на - 15 души изчистихме, защото никой от домакините не ни е длъжен.


    инак, като цяло, аз съм доволна.

    но, моля, помислете всеки за себе си какво стори и как допринесе за доброто изкарване. и ако може, направете го преди да критикувате.

    Не останах очарован от ФЕСТА.А колкото до кошчета..без коментар....защото ги нямаше и добре че си носехме торбички за отпадъци,които след това изхвърлих в контейнирите пред нас.Единствената организация ,която беше на ниво ,това че бяхте осигурили WC-та.А за летище ми се стори доста странно да няма ограничения за пушене.При условие ,че на всяко едно летище се намират лесно възпламеняеми и избухливи вещества/масла от рода на ВНИИНП-10,АМГ,МЦ и др.,както и горива като "високооктановите бензини",керосини,JET /....А колкото до културата на БЪЛГАРИНА съм съгласен с тебе ....Дори и кошчетата да бяха както трябва,пак щяха да останат празни.
    Дано другата година бъде нещо по-различно,по-добре огранизирано и ....да е всичко по по най.....Нова година нов късмет.....
    Алфа...всичко друго е компромис!
    http://www.youtube.com/watch?v=Pb1bhrof2PQ
    Алфа Ромео 166 2.0 T.S. -99 - бившата
    Алфа Ромео 166 2.4 JTD face - 2004 - настояща

  14. #44
    Люлинчанин Bonev's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    1,354

    Default

    Поздравявам организаторите!!! Според мен се справиха отлично както с избора на пистата, така и с всичко останало! Това, че на някой му е било скучно си е негов проблем, кой как си го направи. За това че някой е нямал настоение не са виновни организаторите! Аз лично съм доволен, запознах се много колеги, а в крайна сметка нали това е една от идеите - да се съберем заедно! Отново поздравявам организаторите за отлично свършената работа!!!

    Subaru Legacy 3.0 H6
    Alfa Romeo 156 2.0 - Ex
    0888 511 533 - Бонев

  15. #45
    Запален алфист BasicElement's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    113

    Default

    Quote Originally Posted by deadairplane View Post
    За колегите който не им е харесала организацията:

    2. Това мероприятие се организира от хора, фенове, които си имат други занимания крадат от времето което би трябвало да бъдат със семействата си, и правят какви ли не лишения за да го има това събитие

    5. Това за хората скъсали ленти и преминали огражденията не е нещо за което трябва да обвинявате организаторите. Това е така наречения Български манталитет. За него вина имаме всички.
    Искам само да уточня, че съм наясно с факта, че организаторите дават всичко от себе си, и не го умаловажавам.
    В никакъв случай не съм казал това за лентите като упрек към организаторите - беше упрек към тези посетители, на които им липсва елементарна култура.
    Пак повтарям, че аз си изкарах добре на феста, но просто очаквах повече. Итал Фест поне на мен ми звучи доста по-грандиозно, отколкото просто сбирка на съфорумци от два клуба. Сигурен съм, че и за всеки страничен наблюдател звучи по същия начин.
    Лично аз имам желанието да помогна, с каквото мога догодина, за да направим събитието по-добро и до тогава ще търся варианти. Дано да имам успех.
    Поздрави !
    Alfa Romeo 155 2.0 T.SPARK 8V

    Fiat Grande Punto - 1.4 16V/95 Dynamic

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •