Results 1 to 8 of 8

Thread: АЛФА 156 модел САМОЛЕТ

  1. #1

    Default АЛФА 156 модел САМОЛЕТ

    хора виждам че за вас това което го бях написал е като научна фантастика но за мен беше реалност мога да ви дам още две теми за да ми ядете краката.първата е ;адреса на университета в Ковънтри ми го беше дал и препоръчал лично шеф дизайнера на МЕРЦЕДЕС Бруно Сако през 97г. втората;след като изпратих мои матеряли на БМВ и ми казаха че ще се радват да работят с мен, две години и половина след това излезе новата БМВ 5 СЕРИЯ и познайте какво ( сигурен съм че всеки се е кефил на супер готините и фарове) фаровете бяха моите но с нищо не мога да го докажа защото не бях ги патентовал.сега си гледам моите драсканици по пътищата.и като кажа че това е мое такива като вас ще кажат че съм ненормален.но от това се чуствам още по горд с това което успях да постигна.БЛАГОДАРЯ ВИ!

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by plamen petkov View Post
    хора виждам че за вас това което го бях написал е като научна фантастика но за мен беше реалност мога да ви дам още две теми за да ми ядете краката.първата е ;адреса на университета в Ковънтри ми го беше дал и препоръчал лично шеф дизайнера на МЕРЦЕДЕС Бруно Сако през 97г. втората;след като изпратих мои матеряли на БМВ и ми казаха че ще се радват да работят с мен, две години и половина след това излезе новата БМВ 5 СЕРИЯ и познайте какво ( сигурен съм че всеки се е кефил на супер готините и фарове) фаровете бяха моите но с нищо не мога да го докажа защото не бях ги патентовал.сега си гледам моите драсканици по пътищата.и като кажа че това е мое такива като вас ще кажат че съм ненормален.но от това се чуствам още по горд с това което успях да постигна.БЛАГОДАРЯ ВИ!
    добре, де - стига подскача.
    всеки има право да вярва или не в каквото си иска.

    тук ни е събрала любовта към алфите, а не меракът да си доказваме кой е по-, баш и най-.


    хайде, мир.

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    445

    Default

    Quote Originally Posted by plamen petkov View Post
    хора виждам че за вас това което го бях написал е като научна фантастика но за мен беше реалност мога да ви дам още две теми за да ми ядете краката.първата е ;адреса на университета в Ковънтри ми го беше дал и препоръчал лично шеф дизайнера на МЕРЦЕДЕС Бруно Сако през 97г. втората;след като изпратих мои матеряли на БМВ и ми казаха че ще се радват да работят с мен, две години и половина след това излезе новата БМВ 5 СЕРИЯ и познайте какво ( сигурен съм че всеки се е кефил на супер готините и фарове) фаровете бяха моите но с нищо не мога да го докажа защото не бях ги патентовал.сега си гледам моите драсканици по пътищата.и като кажа че това е мое такива като вас ще кажат че съм ненормален.но от това се чуствам още по горд с това което успях да постигна.БЛАГОДАРЯ ВИ!
    М/у другото точно за тях си мислех днес, разминах се с една 5ица. Доста смели бяха за времето си, мен лично ме изкефих, може би изразяват погледа в бъдещето на марката от Мюнхен. Винаги съм си мислел, че има нещо различно, ма как се решиха да направят такава радикална стъпка в дизайна още не ми е ясно. Чувал съм че Мюнхен е града с най-голям брой педали в Германия, може би и той е един от тях, не знам ... Много би хсе радвал МрХ да си даде мнението и той, мисля че е вещ по тези въпроси и ще намери подходящо място на тази тема
    Last edited by odisey; 08-10-2008 at 11:31.
    Виж Алфата ...


  4. #4

    Default

    виждам че освен да ръсиш глупости за друго не те бива.за да си нормален тук маи трябва или да си пияница или наркоман.а когато правиш наистина стиностни неща си ненормален

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by plamen petkov View Post
    виждам че освен да ръсиш глупости за друго не те бива.за да си нормален тук маи трябва или да си пияница или наркоман.а когато правиш наистина стиностни неща си ненормален
    обиждайки участниците във форума, определено не се предполага да им станеш по-мил и драг.

    жив и здрав бъди.

    :bye-bye:

  6. #6

    Default

    аз не искам да ставам нито мил нито драг.искам само да отворя очите на заспалите хора в тази държава ако може да се нарече държава

  7. #7
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by plamen petkov View Post
    аз не искам да ставам нито мил нито драг.искам само да отворя очите на заспалите хора в тази държава ако може да се нарече държава
    С такива изявления още по-малко печелиш уважение. Ако си знаещ и полезен човек, не е това начинът да го покажеш.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  8. #8
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Мисля че темата е изчерпана.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •