Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 28 of 28

Thread: Резервни части от Алекс Ауто.

  1. #16
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    За Бабата вземах оттам маншон за десната полуоска откъм матора - и естествено не познаха скапаняците. След 30 минути ровене из дебелите буквари - и тъч. Даже немаше кутийка, да не говорим за скоби и грес. После като я закарах на моя майстор (Илиян от сервиз OVERDRIVE), и като го виде още и.... Та поръча на техните житни бегачи (куриерите за части) и оня пич домъкна веднага некъф май от Ауто Плюс. И тоя и оня беха по 3-4 лева и само това ги спаси тикварите от александър ауто от семеен скандал. Виж ако беше нещо по-голямо, по-тежко и по-скъпо - можеше да се върна и да им го монтирам във най-южната точка на гърба (да не кажа гъза, че модовете ше ма окошарят).
    Та като си мисля - че те с един маншон не моат се опрай - та камо ли нещо по-големо.
    Не съм и ходил повече там - па нема и закво.

    ТиН между другото може да са скъпи, но поне не са ме вкарвали в такива филми. Само веднъж беха объркали шарнирите, ама айде - на 20 пъти един път може да се случи. То затова е най-добре да се ходи със свалената част, ама не секи път има такава възможност.

    Абе с две думи бате Венци доде е в бизнесо - е..л съм ги у неграмотниците.
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    738

    Default

    Те за тая реклама на тия тук трябва бая яко да плащат. Ако питате мен аз не бих ги слагал тук дори и за много пари за да спася по този начин колегите, изпаднали в нужда от резервни части.
    А колкото до всички лоши слухове за тях, ... уви - верни са! (от опит). Докато не се махне брата и родата тая фирма ще е нарицателно.
    А и всички хубави хора се маанаха от нея и отидоха в Т&Н. Там положението е почти на 180градуса (думата "почти" е излишна май)

  3. #18
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    811

    Default

    @Stranger65 - Не знам какво лошо има да се рекламира. Това, че има доволни и недоволни е навсякъде.

    Аз лично не съм доволен от частите и от сервиза - накладките, които ми сложиха изкараха точно 5000 км, а при смяна на маслото ми скапаха резбата на картера. Не ме е яд за резбата, а за това че не ми казаха и на следващата смяна бях изненадан кофти.
    Като цяло така не се печелят клиенти и затова не съм и стъпвал там.
    "BEAUTY IS NOT ENOUGH!"
    Alfa Romeo 145 1.4 T.S 97 - EX
    Opel Astra J GTC

  4. #19
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    На мен ми е чудно защо никой от Ал.Ауто не влиза тук, за да защити серзива!?!?! Като 100 % от персонала четат форума ............!

  5. #20
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    811

    Default

    Quote Originally Posted by slav40 View Post
    На мен ми е чудно защо никой от Ал.Ауто не влиза тук, за да защити серзива!?!?! Като 100 % от персонала четат форума ............!
    Мисля си че с работата си трябва защитят и качество на частите и услигите, а другите глупости може и ние да ги пишем
    "BEAUTY IS NOT ENOUGH!"
    Alfa Romeo 145 1.4 T.S 97 - EX
    Opel Astra J GTC

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    738

    Default

    Quote Originally Posted by georgyg View Post
    @Stranger65 - Не знам какво лошо има да се рекламира. Това, че има доволни и недоволни е навсякъде.

    .
    Рекламата си е част от пазара, но да рекламираш тук боклуци не си е работа, ако ме разбираш правилно. Целта е да предпазим колежките и колегите, а не да ги подлъгваме

  7. #22
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    811

    Default

    Quote Originally Posted by Stranger65 View Post
    Рекламата си е част от пазара, но да рекламираш тук боклуци не си е работа, ако ме разбираш правилно. Целта е да предпазим колежките и колегите, а не да ги подлъгваме
    Правиш заключения на базата на общи приказки. Напиши от какво не си доволен, а не рекламират боклуци, защото звучи доста невярно, крайно и тенденциознно, което се забелязва доста във форума напоследък.
    Гръмки изказвания за полуистини.
    Ако си прочел в темета има и доволни хора, а това че рекламират - плащат си и имат банер, какво лошо има в това. Винаги може да има качествени или некачествени части и/или услуги.
    "BEAUTY IS NOT ENOUGH!"
    Alfa Romeo 145 1.4 T.S 97 - EX
    Opel Astra J GTC

  8. #23

    Default

    може ли да ми кажете точно саита кадето мога да видя частите или от каде да разбера коя част кой номер е?

  9. #24
    Вечно в филма
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    София - Център
    Age
    35
    Posts
    51

    Default

    Хора не купувайте от там преди няколко месеца си взех 1 огледало още бях с 1 пунто взеха ми към 100лв за 1 ел огледало и след няколко седмици карам аз за София от Пловдив и по 1 време нещо се удря в дясното стъкло гледам аз самото стакло на огледалото се откачило и се удря в прозореца от 3та лента не ме питайте как се влиза в аварина лента в големия трафик големи боклуци са !

  10. #25
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Варна
    Posts
    144

    Default

    Има доволни има недоволни,ама това за опаковането ми направи голямо впечатление.
    Поръчвам аз съединител Valeo/наистена цената беше най-добра в цяла България/ ама
    той идва в някаква турска кутия като доста явно си личеше,че не е стоял там.Дай боже да няма проблеми.Иначе разликата в този който свалихме/оригиналния/ и този от alex auto беше,че на старият имаше щампа ALFA a на новият Fiat и ALFA /и двата VALEO/
    Колеги късмет с пазаруването на резервни части дано да улучвате само качествени
    ама то с частите стана май като работата с жената и колата
    МЕТАН

  11. #26
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Преди няма и 5000км сменях тампоните на преден носач.Задния-добре,взех един на MALO-Akron от Евросервиз.Съжалявам,че нямаха предния,защото по принуда взех от Александър ауто ОТНОВО на FRAP и ОТНОВО се оказа страшно голям боклук.Ето списък с марките авточасти,които НЕ трябва да си купувате:
    1. FRAP
    2.CORAM
    3.BOREAL
    нека друг препатил продължи списъка

    ---------- Post added at 12:34 ---------- Previous post was at 12:32 ----------

    Quote Originally Posted by bocko View Post
    Има доволни има недоволни,ама това за опаковането ми направи голямо впечатление.
    Поръчвам аз съединител Valeo/наистена цената беше най-добра в цяла България/ ама
    той идва в някаква турска кутия като доста явно си личеше,че не е стоял там.Дай боже да няма проблеми.Иначе разликата в този който свалихме/оригиналния/ и този от alex auto беше,че на старият имаше щампа ALFA a на новият Fiat и ALFA /и двата VALEO/
    Колеги късмет с пазаруването на резервни части дано да улучвате само качествени
    ама то с частите стана май като работата с жената и колата
    Аз не бих си взел съединител Валео от минет-фирми части не!!!
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  12. #27
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Вирусе, Валеото го правят в Бурса, не се бъркай така.
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  13. #28
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by stelt View Post
    Вирусе, Валеото го правят в Бурса, не се бъркай така.
    Ами убаво,купи си Валео,аз изразявам моето мнение,не го налагам на никого.Просто имам предпочитания към немска марка съединител-Фихтел и Закс
    Аlfa 164 Super 2.5TD

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •